AnkaraHizmet

Ankara Çankaya Çiçekçi Tavsiyesi ! 10 Öneri

Ankara Çankaya çiçekçi konusunda oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Doğum günleri, yıl dönümleri, özel günler veya ufak jestler adına tercih edilen Ankara Çankaya çiçekçi listemiz, kullanıcı yorumları ve tavsiyeleri doğrultusunda özenle hazırlanmıştır.

Çiçek alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında, ürünlerin tazeliği yani kalitesi gelmektedir. Bu kalite sağlandıktan sonra ise süsleme aşaması bir çiçeğin serüveninin en önemli parçalarından bir diğerini oluşturur. Bir çiçeğin getirdiği mütevazı mutluluğu, sevdiklerine yaşatmak adına hazırladığımız bu liste, buket, aranjman, ferforje, teraryum, masa çiçeği ve solmayan çiçekler sunan, kaliteli hizmet veren firmaları içermektedir.

BAŞLAMADAN ÖNCE ÖZEL NOT

Kampanyalardan faydalanmak veya Ankara Çankaya Çiçekçi tavsiye listemizde yer alan işletmelerin fiyatları konusunda indirim isteyen kullanıcılarımızın dikkatine! buuON tarafından hazırlanan listelerde, kontenjan olması durumunda tarafınıza indirim tanımlanabilmektedir. Belirtilen işletmelerden indirim talep ediyorsanız, buraya tıklayarak indirim talep formunu doldurabilirsiniz.


1- Başkent Çiçekçilik

Ankara’nın en işlek caddelerinden Tunalı Hilmi’de yer alan Başkent Çiçekçilik, 1983 yılından bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Bu firmada kesme çiçekler oldukça popülerdir. Bu çiçekler genellikle Hollanda’dan ithal edilerek müşterilerine sunulmaktadır. Yerli üretim de ise ülkemizin kaliteli üreticileri ile çalışmaktadırlar. Gül, orkide ve buket konusunda oldukça başarılı olan Başkent Çiçekçilik, oldukça taze çiçek seçenekleriyle müşterilerini mutlu ediyor diyebiliriz… Online sipariş verebileceğiniz sitelerine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Adres: Tunalı Hilmi Caddesi No: 25/A Çankaya

Telefon: 0312 425 55 01

Ankara Çankaya çiçekçi tavsiyeleri


2- Yuba Çiçekçilik

Ankara Çankaya çiçekçi listemizin ikinci sırasında Yuba Çiçekçilik yer almaktadır. Birlik Mahallesinde bulunan bu firma 2019 yılından bu yana oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Özel günlerinizde, jestlerinizde tercih edebileceğiniz Yuba, papatya, buket, orkide ve gül konusunda oldukça kaliteli iş sunmaktadır. Ayrıca bölgede telefonla sipariş de kabul ettiklerini belirtelim.

Adres: Birlik Mahallesi Podgoritsa Caddesi 20/B Çankaya

Telefon: 0312 495 30 46


3- İlkyaz Çiçekçilik

Listemizin üçüncü sırasında yer alan bu firma, Ankara Yıldızevler Mahallesinde yer almaktadır. Araba süslemesi, özel tasarımlar ve özellikle taze beyaz gülleri olan İlkyaz, merkezi konumuyla da avantajlıdır. Kurumsal gönderimler ve isme özel güller açısından da oldukça tercih edilmektedir. Ankara Yıldız çiçekçi listemizde seve seve yer veriyoruz…

Adres: Yıldızevler Mahallesi, Rabindranath Tagore Caddesi, Çankaya

Telefon: 0553 454 55 01


4- Ayda Çiçek

Listemizde olmazsa olmazlardan olan Ayda Çiçek, Ankara Hoşdere’de bulunan merkeziyle kaliteli hizmet sunan çiçekçilerden bir diğeridir. En taze çiçekleri müşterileri için özenle hazırlayan bu firma, internet üzerinden online sipariş kabul ettiği gibi, telefonla da sipariş almaktadır. Bu yöntemle verdiğiniz siparişleriniz de aynı gün teslim edilir.

Ayda Çiçek’te kendi tasarlayabileceğiniz çiçekler, güller, buketler, papatyalar, orkideler ve kutuda çiçekler oldukça meşhurdur. Siparişlerde ayrıca 30 ve 90 dakikalık teslimat seçenekleri de sunmaktadırlar. 

Adres: Hoşdere Caddesi No:90/D Çankaya

Telefon: 0312 442 22 04


5- ÇOK YAKINDA!

Not: Ankara Çankaya Çiçekçi listemiz sizler için özenle hazırlanmıştır. Tamamı kullanıcı deneyimlerine dayanmaktadır.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu