AnkaraHizmetMekanŞehir

Ankara’daki En İyi 10 Güzellik Merkezi Tavsiyesi!

Ankara güzellik merkezi açısından birçok seçenek barındırmaktadır. Güzellik uygulamaları için doğru mekanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara’daki en iyi güzellik merkezi hangisi dersiniz, buuON ekibi olarak Ankara’daki güzellik merkezleri arasında sizler için en iyilerini seçtik. Listemiz hazırlanırken çok sayıda kriter ele alınmıştır. Ankara güzellik merkezi fiyatları konusu da listemiz hazırlanırken dikkate alınmıştır. Uygulamaların verimliliği, sunulan hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, hijyen kurallarının ne kadar önemsendiği gibi çok sayıda kriter bu listede önemli rol oynadı. Eğer Ankara’da güzellik uygulamalarına yönelik hizmet almak istiyorsanız listemize göz atabilirsiniz. Ankara güzellik merkezi tavsiye etmek için zor bir şehirdir, çünkü elimizde çok seçeneğimiz var… 🙂

1- Sech Güzellik Salonu
Ankara’nın öne çıkan güzellik merkezlerinden biri olan Sech Güzellik Salonu, Tunalı Hilmi Caddesi’nde konumlanmakta. Yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken Sech Güzellik Salonu’nda, incelme, sıkılaşma, vücut toparlama, yüz toparlama, leke onarımı, yara izi giderme, gençleştirme, selülit masajı gibi bir çok güzellik uygulaması mevcut. Ayrıca cilt lekeleri, kırışıklık, genişlemiş gözenekler, çatlaklar ve çok daha fazla cilt probleminde kusursuz etkiye sahip olan Cold Plazma uygulaması da yapılmakta… Ankara güzellik merkezi listemizin ilk sırası Sech’in…
Adres: Tunalı Hilmi Caddesi, Çelikler İş Merkezi Kat:2 No:91/92 Çankaya.
Telefon: 0312 428 73 33 / 0553 527 30 67

2- Jule Beaute / Çankaya
Çankaya’daki güzellik merkezleri arasında olan Jule Beaute, 2019 yılında faaliyete başlamış olup, kısa sürede yüksek müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmakta. Lazer epilasyon, cilt bakımı, protez tırnak, microblading, incelme uygulamaları gibi çok sayıda uygulama ile hizmet sağlamakta.
Adres: Büyükesat, Uğur Mumcu Sk. No:64 Çankaya.
Telefon: 0312 446 58 53

3- Essi Güzellik Merkezi / Ankara
Türkiye’de bir çok noktada güzellik merkezi şubesi olan Essi, ismini ön plana çıkarmayı başaran yerlerden biridir. Uzun yıllardır sunduğu hizmet, kalite ve güvenilirlik anlamında ziyaretçileri tarafından fazlaca memnun karşılanmaktadır. Ankara’da beş farklı şubesi bulunmaktadır. Çankaya, Çayyolu, Dikmen, Mustafa Kemal Mah. Kızılay.
Adres: Hilal, Rabindranath Tagore Cd. No:52 Çankaya.
Telefon: 0312 963 33 63

4- Helena Güzellik Merkezi
Güzellik uygulamalarını güvenilir şekilde yaptırabileceğiniz mekanlardan biri de Helena Güzellik Merkezi. Ankara’da iki farklı noktada şubesi bulunmaktadır. Etlik ve Tunalı. Medikal pedikür, zayıflama uygulamaları, kaş tasarımı, kalıcı makyaj, cilt bakımı, lazer epilasyon ve daha fazla uygulama hizmeti sunmaktadır. Ankara güzellik merkezleri listemizin dördüncü sırasında Helena yer alıyor…
Adres: Kavaklıdere, Tunalı Hilmi Cd. No: 82/A Daire 5.
Telefon: 0312 467 60 71

5- Elite Club / Çankaya
Ankara’nın modern güzellik merkezlerinden biri olan Elite Club, SPA ve solaryum hizmetleriyle farklılık yaratıyor. Lazer epilasyon, cilt bakımı, el ayak bakımı ve ayrıca kuaför hizmetinin de bulunması, Elite Club Güzellik Merkezi’ni ön plana çıkarmaktadır.
Adres: Hilal, Rabindranath Tagore Cd. 48/A.
Telefon: 0312 439 20 13

6- Livmed Güzellik Merkezi / Çankaya
Epilasyon, kalıcı makyaj uygulamaları, cilt bakımı, acısız epilasyon ve bir çok güzellik uygulamasını uzun süredir yüksek müşteri memnuniyeti ile gerçekleştiren yerlerden biri olan Livmed Güzellik Merkezi, profesyonel ekibi ile güzellik uygulamalarında başarılı şekilde hizmet sağlamaktadır.
Adres: Meşrutiyet, Meşrutiyet Cd. No 7 D:4 Çankaya.
Telefon: 0312 424 1993

7- CK Lounge Güzellik Merkezi / Güzeltepe – Çankaya
Güzelliğiniz için bir çok uygulamaya ulaşabileceğiniz yerlerden biri olan CK Lounge Güzellik Merkezi, epilasyon, cilt bakımı, ipek kirpik, protez tırnak ve bir çok uygulama hizmeti sunmakta. Hoşdere Caddesi üzerinde uzun süredir hizmet vermektedir.
Adres: Güzeltepe, Hoşdere Cd. No:194 D:1 Çankaya.
Telefon: 0312 441 11 66

8- Merve Coşkun Güzellik Merkezi
Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan Merve Çoşkun Güzellik Merkezi, 2019 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde uzun yıllar edindiği deneyim ve tecrübeyi kurumsal bir yapı altında buluşturan Merve Coşkun, bir çok güzellik uygulaması ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamakta.
Adres: Remzi Oğuz Arık, Tunalı Hilmi Cd. No:68/19 D:4 Çankaya.
Telefon: 0505 105 91 50

9- İvente Beauty / Çayyolu – Çankaya
Ankara güzellik merkezleri denilince akla gelen bir diğer mekan da İvente’dir… Oldukça şık dekore edilmiş bir mekan olmasının yanı sıra uygulamalarda da oldukça başarı sağlayan yerlerden biri olan İvente Beauty, 2018 yılında Çayyolu’nda güzellik sektöründe faaliyete başlamıştır. Yeni teknolojileri ve başarılı uygulamaları ziyaretçilerle buluşturmayı hedefleyen tavsiye edebileceğimiz mekanlardan biridir. Ankara Çayyolu güzellik merkezleri içerisinde yer alır…
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, 2873. Sk. 16/1 Çankaya.
Telefon: 0555 078 69 00

Ankara’daki en iyi güzellik merkezleri listemizi inceledikten sonra Ankara’daki en iyi kuaförler listemize de göz atın!

Listede yer almak istiyorum!

 

Ankara’da birden fazla güzellik merkezi bulunmaktadır. Fiyatlar ise merkezin konumuna ve sunduğu içeriğe göre değişiklik gösterir. Klasik cilt bakımı 200 TL ile 2000 TL arası değişmektedir.
Ankara’da yer alan güzellik merkezleri içerisinde listemizde yer alanlar, kullanıcıların en beğendiği güzellik merkezleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu