AnkaraHizmet

Ankara En İyi 10 Temizlik Şirketi Tavsiyesi !

Ankara temizlik şirketleri listesi, özellikle ev ve ofislerinde hizmet almak isteyen herkesin özenle araştırdığı listelerin başında gelmektedir. Evlerini ve işyerlerini güvenilir ellere teslim etmek isteyenler, Ankara temizlik şirketleri arasında en güvenilir olanı araştırır. Bu listemizde sizler için Ankara temizlik şirketleri yorumlar şeklinde değerlendirilerek, gerçek kullanıcı deneyimleriyle hazırlanmıştır.

Ankara’daki en iyi temizlik şirketi konusunda fikir arıyorsanız, aşağıdaki listemizi incelemeden karar vermemenizi tavsiye ediyoruz. 

1- Cleaning Service Solution CSS

Ankara en iyi temizlik şirketleri konusunda, verdiği kurumsal hizmet nedeniyle önde gelen şehirlerimizin başında yer almaktadır. 2004 yılından itibaren bu yana kimliğini koruyan CSS, ev, işyeri, fabrika gibi alanlarda hizmet vermektedir. Özellikle endüstriyel temizlik konusunda iddialı olan bu firma; halı yıkama, baca temizliği, dış cephe temizliği konularında detaylı olarak hizmet vermektedir. Önemle belirtelim ki, birçok kurumsal firmadan da referans almışlar durumdalar…

Adres: Gülveren Mahallesi 76. Sk. No: 10/D Mamak

Telefon: 0312 988 03 30

Ankara temizlik şirketleri listemiz ile en iyi hizmeti alabilirsiniz.


2- Duru Temizlik

Listemizin ikinci sırasında yer alan Duru Temizlik, 20 yılı aşkın süredir Ankara’da temizlik firması olarak hizmet vermektedir. Ofis ve ev temizliği konusunda olumlu yorumlar alan firma, inşaat, villa gibi alanlarında temizliği konusunda iddialıdır.

Firma, temizlik konusunda son teknoloji ürünleri kullanmaktadır. Duru Temizlik öyle iddialı ki, müşterilerinin beğenmediği yüzeyi tekrar temizlemektedir. Ev temizlik şirketi olarak oldukça tercih edilmektedir.

Adres: Naci Çakır Mah. Sinan Caddesi 116/C Çankaya

Telefon: 0552 292 97 35

Ankara ev temizlik şirketleri listemize göz atmayı unutmayın.


3- EBMR Grup

Listemizin üçüncü sırasında, kurumsal hizmet almak isteyenlere yönelik bir tavsiyemiz var… EBMR Grup daha çok dezenfekte, avm temizliği, iş yeri temizliği, dış cephe temizliği, fabrika temizliği gibi alanlarda hizmet vermektedir.  2015 yılından beri sektörde yerini koruyan firma, uzman çalışanlara sahiptir. Fiyat listesi konusunda değişiklik gösterdiği için firmadan bilgi alınmasını tavsiye ederiz.

Adres: Kabil Caddesi No:35/D Çankaya

Telefon: 0312 440 22 20

Kurumsal temizlik şirketi arayanlara özel buuON listemize göz atmayı unutmayın.


4- Beyaz Temizlik

Ankara ev temizlik şirketi olarak listemizin dördüncü sırasını bu firmaya ayırdık. Her ne kadar başka alanlarda da hizmet verseler de ev temizliği konusunda gayet iyi bir firmadır. Bütün çalışanları deneyimlidir. Evinizdeki bütün eşyalara dikkat edilerek temizlik yaptıkları için sıklıkla tercih edilmektedir. Çalışanlar, yalnızca sizin yönlendirdiğiniz alanlarda temizlik yapmaktadır. Üstelik internet sitelerinde, evlerinizi kendi evimiz gibi özenle temizliyoruz şeklinde iddialı açıklamaları da mevcut. 

Adres: İncirli Mahallesi, Refik Saydam Cd. Dilaçan Sk. No: 5/B Keçiören

Telefon: 0505 080 10 77


5- İnci Temizlik

İnci, Ankara’da 1997 senesinden beri sektörde yerini koruyan bir kadın tarafından kurulmuştur. Firma hijyen konusunda oldukça kendine güvenmektedir ve son teknolojilerle hizmet vermektedir. Şirket çalışanları sürekli olarak eğitim almaktadır. Ayrıca temizlik için kullanılan ürünleri, müşterilerinin en memnun kalacağı şekilde seçmektedirler.

Adres: İncesu Caddesi No:49/B Kolej Çankaya

Telefon: 0532 726 77 74

Ankara temizlik şirketleri listemize göz atmadan karar vermeyin!


6- ÇOK YAKINDA EKLENECEKTİR.

Ankara Temizlik Şirketleri Fiyat Listesi Nelerdir?

Temizlik şirketlerinin fiyat listesi, firmalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu bakımdan boş ev temizliği 400 TL ile 1500 TL arasında, ev temizliği 400 TL ile evin büyüklüğüne göre 2000 TL arasında seyretmektedir. Bununla beraber daha kurumsal yerler için fiyatlar, yerin büyüklüğüne, çalışacak işçi sayısına göre belirlenmektedir.


Ankara Temizlik Şirketleri Yorumlar Nelerdir?

Listemizde yer alan bütün firmalar, en iyi kullanıcı yorumları derlenerek ve gerçek kullanıcı deneyimleriyle hazırlanmaktadır.


Kampanyalardan faydalanmak veya fiyat listesi isteyen kullanıcılarımızın dikkatine! buuON tarafından hazırlanan listelerde, kontenjan olması durumunda tarafınıza indirim tanımlanabilmektedir. Belirtilen işletmelerden indirim talep ediyorsanız, buraya tıklayarak indirim talep formunu doldurabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu