AnkaraHizmetŞehir

Ankara’daki En İyi 10 Evden Eve Nakliyat Şirketi Tavsiyesi!

Ankara evden eve nakliyat şirketi arıyorsanız buuON ekibi sizin için en iyi nakliyat şirketleri tavsiye listesi hazırladı. Günden güne büyüyen taşımacılık sektöründe bir çok firma, daha iyi hizmet sunabilmek için faaliyetlerini iyileştirmekte. Kaliteli hizmet, hasarsız ve güvenli taşımacılık için tavsiye edebileceğiniz Ankara’daki nakliyat şirketleri listemiz, Ankara’dan başka şehirlere taşımacılık hizmeti vermektedir.

1- Çankaya Nakliyat
1999 yılında kurulan Çankaya Nakliyat, Ankara’da asansör ile taşımacılık yapan firmaların öncüsüdür. Taşıma öncesi yaptığı ekspertiz ve sigorta hizmetleri firmanın güvenilirliğini arttırmıştır. Ankara’nın köklü şirketlerine hizmet veren Çankaya Nakliyat’ın evde eve nakliyat haricinde, kurumsal taşıma, parça halinde taşıma, depolama hizmeti ve ofis taşımacılığı hizmeti de vermektedir.
Adres: Harbiye, Hürriyet Cd. 44/B, Çankaya.
Telefon: 0312 437 38 00

2- Keçiören Evden Eve Nakliyat
Fiyat performans açısından ilk sıralarda yer alan Keçiören Evden Eve Nakliyat‘ın müşterileri genellikle uygun fiyatlı ve hızlı, güvenli hizmeti tercih edenlerdir. Köklü firmalardan biri olan Keçiören Evden Eve Nakliyat’ın aynı gün içerisindeki taşıma sözü ilk etapta tedirginlikle karşılansa da hizmet alan müşterilerden dönüşler genelde olumlu yönde olmaktadır.
Adres: Atapark, 1299. Sk. No: 19/A, Keçiören.
Telefon: 0552 469 90 96

3- Oğuzhan Ağır Nakliyat
1970 yılında küçük bir aile şirketi olarak kurulan Oğuzhan Ağır Nakliyat yıllar boyunca istikrarını hiç bozmadan hizmet vermiştir. Ünvanında bulunan Ağır Nakliyat işlerini yapan firmanın, Türk Silahlı kuvvetleri, Belediyeler, Şişe cam taşımacılığı ve benzeri ağır nakliyat işlerinde ismi bilinen ilk firmadır.
Adres: Turgut Özal Mah. 1467/1. Cad. No: 42/35 D:Kat 11, Yenimahalle.
Telefon: 0312 354 70 33

4- Doğançay Nakliyat
Ankara’daki nakliyat firmaları arasında yer alan Doğançay Nakliyat, Etimesgut evden eve nakliyat hizmeti, sigortalı taşıma, zati eşya taşıması gibi farklı kalemleri de bünyesinde barındırarak müşterilerine tek bir yerden birçok hizmeti sağlayan Saral Lojistik Ankara’nın en köklü firmalarından biridir. Vereceği tüm hizmetlerin öncesinde ücretsiz keşif imkanı sağlayan firma fiyat olarak da verdiği hizmetler açısından makul durumdadır.
Adres: Bahçekapı mahallesi Söğütözü Caddesi No:20, 06797 Etimesgut.
Telefon: 444 1 980

5- MSB Evden Eve Nakliyat
2000 yılında Ankara’ da kurulan Ankara MSB Nakliyat uzun yıllar şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Büyük kurumsal firmaların birçoğunun iç nakliyesini yapan Ankara MSB Nakliyatın ambalajlama hizmeti ise firmalarının tercih ettiği ve güvenilirliği arttıran ilk hizmetlerden biri haline geliyor.
Adres: Demetgül mah, 418 sk, 25/C Yenimahalle.
Telefon: 0312 334 20 70

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu