AnkaraHizmetOtomobil

Ankara’daki En İyi 10 Oto Cam Tamiri Firma Tavsiyesi!

Ankara oto cam tamiri konusunda özellikle, gelişen oto sanayisi ile birlikte, Başkent olmasının avantajları da göz önüne alındığında, bizlere birden fazla fırsat sunabiliyor. Otomobillerimizi her zaman için güvenilir ellere teslim etmek adına, buuON.com olarak sizlere Ankara oto cam tamiri firmaları listemizi büyük bir hassasiyetle, Google kullanıcı deneyimlerini de göz önüne alarak hazırladık. Çatlak cam tamiri, özellikle usta ellerde işlem gördüğü takdirde değişime gerek kalmaksızın yapılabiliyor.

Bununla beraber, alanında profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler, araçlarımıza büyük zararlar verebiliyor. Bu konular da dikkate alınarak oto cam değişimi ve tamiri konularında Ankara’da hizmet veren firmalar aşağıda sıralanmıştır.

1- Aydın Oto Cam Değişimi ve Oto Ayna Tamiri

Oto cam çatlak tamiri konusunda listemizin ilk sırasında Aydın Oto yer alıyor. Bu firma Ankara da otomobillerin markası ve modeli fark etmeksizin, oto cam değişimi konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Cam çeşidi fark etmeksizin montaj konusunda harikalar yaratan Aydın Oto, kaskolu araçların da cam değişimlerini kasko kapsamında yapmaktadır. Ankara’da oto cam tamiri konusunda mutlaka değerlendirilmesi gereken bir firma…

Telefon:0532 706 76 46
Adres: İvedik Mahallesi1501. Sokak Ostim Teknik Toplu İşyerleri Sitesi KMEV. No:17 Yenimahalle / Ankara
Çalışma Saatleri: Haftanın her günü 08:30 – 19:00

2- Ağtaş Oto Cam Şaşmaz

Ağtaş Oto, 1980 senesinden bu yana yalnızca oto cam ve oto elektrik konusunda müşterilerine hizmet veren, kurumsal çalışan bir firmadır. Ankara’da mobil servisleri ile bulunduğunuz adrese kadar gelerek de hizmet sunuyorlar. Araç marka ve model fark etmeden, bütün camların değişimi konusunda profesyonelleşmiş durumdalar. Belirtilen konularında uygun fiyat ile hizmet alabilirsiniz.

Telefon:0312 278 01 91
Adres: Oto San. Sit. 2519 Sok. No:19 Şaşmaz / ANKARA
Çalışma Saatleri: 08:30 – 19:00 ve 7/24 Mobil Destek

3- As Oto Cam

Ankara’da kasko poliçeniz karşılığında ücretsiz cam çatlak tamiri yapan firmalardan bir diğeri de As Oto Cam… Eğer aracınızı kasko poliçeniz karşılığında yaptırmak istiyorsanız; ehliyet, ruhsat, poliçe fotokopileri, hasarlı araca ait fotoğraflar ve aracı kullanan kişiden alınan hasar beyanı belgeleriyle birlikte As Oto Cam’a başvurabilirsiniz. As Oto Cam, otomotiv camı ve aksesuarları sektöründe 20 yılı aşkındır profesyonel olarak hizmet veriyor. Ankara oto cam tamiri listemizin üçüncü sırasında yer alan bu firmayı da sizlere öneriyoruz…

Telefon:0312 278 58 02
Adres: Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2561. Sk (eski 32) No: 15 Etimesgut / Ankara

4- Sanatcar Araç Restorasyon

Başkentin en güzel özelliklerinden biri de sizlere her konuda birden fazla seçenek sunmasıdır. 1990 yılından bu yana otomotiv sektöründe hizmet veren Sanatcar, cam kırıklarının %80 oranında olması halinde düzeltme yapıyor, 1 cm çapa kadar oluşan kırıklar ile 10 cm’e kadar uzanan çatlaklar için mükemmel bir hizmet veriyor. Çarpma noktasından kırılan camlar için ise cam değişikliği hizmeti veren bu firma, yaklaşık 45 dakika içerisinde aracınızı size teslim ediyor.

Telefon:0532 588 78 76
Adres: Başkent Blv , Metro Center İş Merkezi 206/C Batıkent / ANKARA

 

Sıkça Sorulan Sorular
Otomobillerin cam marka ve modeline bağlı olarak, hasar durumuyla da bağlantılı şekilde 100 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.
Cam çatlaklarının %80 oranda, hasara da bağlı olarak değişiklik yapılmadan onarılması mümkün olabilmektedir.
Cam tamir kitleri genel olarak daha ufak hasarlar için satın alınmaktadır. Çok detaylı hasarlarda cam tamir kiti yerine, kullanıcılar genellikle profesyonel tamirler yapılması gerektiğini belirtmektedir.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu