AnkaraSağlıkŞehir

Ankara’da 10 Özel Hastane Tavsiyesi!

Sağlık sektöründe hizmet almak isteyenler genellikle uzun araştırmalar yaparak o şehirdeki hastanelerin hangileri olduğunu bulmaya çalışmakta. buuON ekibi olarak Ankara’daki özel hastaneler hangileri sorusuna yanıt veriyoruz. Hastalık ve tedavilerde iyi hizmet sunan hastaneleri sizler için araştırdık. Listemiz hazırlanırken bir çok kriter ele alınmıştır. Hastaneye duyulan güven, hastane içerisindeki hijyen, çalışan personellerin güler yüzlü olması, alanında iyi uzman doktorlara sahip olması gibi. İşte Ankara özel hastane kategorisi için seçtiğimiz 10 özel hastane.

1- Acıbadem Hastanesi
Türkiye’de farklı illerde de şubesi olan Acıbadem Sağlık Grubu’na ait Ankara Acıbadem Hastanesi, Çankaya’da yer almaktadır. Güvenilir hizmet kalitesi ile uzun yıllardır hizmet veren Acıbadem Hastaneleri, 1991 yılında kuruldu ve 25 yıldır hastalarına hizmet vermektedir.
Adres: Yukarı Dikmen Mah. Tevfik Kış Cd No:6 Çankaya.
Randevu Al: 0312 593 44 44

2- A Life Hospital
Ankara Etimesgut’ta yer alan A Life Hospital, Ankara’nın öne çıkan özel hastaneleri arasında yer almaktadır. Uzman kadrosu ile hizmet veren hastane 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Hastanede bir çok poliklinik ile güvenli şekilde sağlık hizmeti sağlayan A Life Hospital, son dönemde ortaya çıkan Covid-19 salgını için Covid-19 testi de yapmaktadır. Eğer Ankara’da Covid-19 testi yapan hastane arayışınız varsa A Life Hospital bu hizmeti almanıza olanak tanımaktadır.
Adres: Elvan, 1935. Sk. No:5, Etimesgut.
Randevu Al: 0850 800 54 33

3- TOBB ETÜ Hastanesi
Ankara Söğütözü’ndeki TOBB ETÜ Hastanesi, tam teşekküllü bir hastanedir. 2004 Yılında kurulan ve ilk adı Mesa Özel Hastanesi olan TOBB ETÜ, uluslararası hasta hizmetleri birimi ile de dikkat çekmekte. Geniş poliklinik ağına sahip hastane, güvenle sağlık hizmeti alabileceğiniz hastaneler arasında yer almaktadır.
Adres: Beştepe, Yaşam Cd. No:5 Yenimahalle.
Randevu Al: 0312 292 99 00

4- Güven Hastanesi
Güven Sağlık Grubu’na ait olan Özel Ankara Güven Hastanesi, çok fazla bölüme sahip tam teşekküllü özel hastanedir. 2016 Yılı verilerine göre 48 Farklı bölüme sahip olan Güven Hastanesi, Kavaklıdere’de konumlanmaktadır.
Adres: Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şimşek Sk. No:29 Çankaya.
Randevu Al: 444 9 494

5- Liv Hospital Ankara
Farklı şehirlerde şubesi olan sağlık grubuna ait Liv Hospital Hastanesi’nin Ankara’da iki farklı şubesi bulunmaktadır. Bir çok polikliniğe sahip Liv Hospital Ankara, 2012 yılında sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Adres: Kavaklıdere, Bestekar Cd No:8 Çankaya.
Randevu Al: 444 4 548

6- Medical Park Ankara Hastanesi
Türkiye’nin bir çok şehrinde şubesi olan, geniş hastane ağı olan Medical Park Hastaneleri, güvenle hizmet alabileceğiniz, kurumsal çatı altında güvenilir sağlık hizmetleri sunan hastanedir. Ankara’da iki farklı noktada yer alan Medical Park Ankara Hastaneleri’nin biri Batıkent’te, diğeri Keçiören’dedir.
Adres: Kent Koop Mah 1868. Batıkent Blv. No:15 Yenimahalle.
Randevu Al: 444 4 484

7- Medicana Ankara
Sağlık sektöründe yer alan Medicana Sağlık Grubu’na ait Medicana Hastanesi Ankara, Söğütözü’nde yer almaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet veren hastane, 1992 yılında hizmet vermeye başlamış olup, Ankara’da 2008 yılından bu yana hastane olarak hizmet vermektedir.
Adres: Söğütözü, 2176. Sk. No: 3 Çankaya.
Randevu Al: 0850 460 6334

8- Memorial Ankara Hastanesi
Ankara’nın öne çıkan özel hastanelerinden biri de Memorial Ankara Hastanesi. Ankara’da tek hastanesi olan Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’nin farklı şehirlerinde de sağlık hizmeti vermektedir. Memorial Ankara Hastanesi, Çankaya’da konumlanmaktadır.
Adres: Balgat Mah. Mevlana Bulv, 1422. Sk. No: 4 Çankaya.
Randevu Al: 0312 253 66 66

9- Özel Natomed Hastanesi
Ankara Mamak’ta bulunan Özel Natomed Hastanesi, bu bölgede hizmett veren tek sağlık kuruluşu olma özelliğiyle de dikkat çekmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli doktorların yer aldığı Özel Natomed Hastanesi, listemizde güvenle sağlık hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bir diğer hastanedir.
Adres: Tuzluçayır Mah. Natoyolu Caddesı No:49 Mama.
Randevu Al: 0312 389 89 00

10- Özel Ortadoğu Hastanesi
Ankara Yenimahalle’de bulunan Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi, 2016 yılında hasta kabulune başlamış olup, kısa süre içerisinde hizmet kalitesiyle öne çıkmayı başarmıştır. 40’ın üzerinde polikliniği bulunan Özel Ortadoğu Hastanesi, güvenilir sağlık hizmeti alabileceğiniz hastaneler arasındadır.
Adres: Gayret, İvedik Cd. No:41 Yenimahalle.
Randevu Al: 0312 315 55 45

Listemiz, Ankara’daki özel hastaneler olarak derlenerek sizlere sunulmuştur. Listemiz sık şekilde güncellenmekte olup, değişiklikler gösterebilmektedir.

Not: Liste alfabetik olarak sıralanmıştır.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu