Kimdir

Barış Murat Yağcı Kimdir?

Survivor’da bu yıl yer alan ve kadroya dahil edilen isimlerden biri olan Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor Barış Murat Yağcı, Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından Survivor 2020’de ünlüler takımında yer verilen isimlerden biridir. Fiziği ile dikkat çeken yarışmacı bir dönem modellik ve profesyonel basketbol oyunculuğu yapmıştır. Fakat kariyerine oyuncu olarak devam etme kararı alan Barış Murat Yağcı, kariyerini oyuncu olarak sürdürmektedir.

Survivor Barış Murat Yağcı Kimdir?

Survivor Ünlüler’de yarışan Murat Barış Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğdu. Üniversite’de iki farklı tercih yapan isim ilk olarak Bahçeşehir Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde okudu. Ardından Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde okudu. Aynı zamanda basketbola olan sevgisi ve kabiliyeti sayesinde Efes Pilsen’de basketbol oynamaya başladı. Fakat yaşadığı sakatlık sebebiyle kariyeri başlamadan sona erdi.

Yakışıklılığı ve düzgün fiziği sebebiyle Best Model of Turkey’de yer aldı ve birinci seçildi. Ardından modellik yapan Barış Murat Yağcı, kariyerini oyunculuk alanında devam ettirmek istedi ve bu alanda eğitim aldı. Kocamın Ailesi dizisinde rol alan oyuncunun tanınması ise Kiralık Aşk dizisinde oldu. Eymen rolünü canlandıran oyuncu bu sayede Türkiye’nin tanınan yüzlerinden olmayı başardı.

Survivor Barış Murat Yağcı’nın Boyu?

Yarışmada uzun boyu ile dikkat Barış Murat Yağcı’nın boyu 1.95’dir. Kilosu ise 88’dir. Yaşı ise 29’dur.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu