Mekan

Beyturan Lokantası Menü ve Fiyatları

İzmir / menderes ilçesinde bulunan beyturan lokantası menü ve fiyatları ile dikkat çekiyor. Sosyal medya özellikle instagram üzerinde oldukça popüler olan bu mekan Türkiye’nin bir çok bölgesinden yemeklerini tatmak için ziyaretçilerini ağırlıyor. 1989 yılında izmir /menderes ilçesinde kurulan ve selanik bölgesinden göç eden ailenin işlettiği mekan kuşaklar boyunca lezzetlerini ziyaretçileri ile buluşturmaya devam ediyor. Beyturan lokantasını ziyaret edenler ise yemeklerin lezzetinden ve işletmenin misafirperveliğinden oldukça memnun ayrılıyor. Her gün farklı menüleri ile ziyaretçilerini ağırlayan bu mekan sosyal medya üzerinden yayınladıkları videolar ile ziyaretçilerine menülerini gösteriyor.

Yöresel bir çok lezzetin yer aldığı beyturan lokantasında yemeklerin fiyatları ise oldukça merak edilen konular arasında. Sizler için beyturan lokantasında yer alan menülerin fiyatlarını ve lezzetlerini inceledik. Liste bazı internet ortamından alınan veriler ile güncellenmekte ve değişiklik olabilmektedir. Mekan haftalık ve günlük olarak menülerinde değişiklik yapabildikleri gibi fiyatlarında değişebilme durumu söz konusu olabiliyor.

Aynı zamanda Kaymaklı Menemen tescilli olarak ilk olarak bu mekanda insanların karşısına sunulduğu gibi bir çok haber kanallarında bu mekanın ismi geçerek kaymaklı yapılan menemeni tanıttı. Klasik menemen içerisinde eklenen kaymakla zenginleştirilmiş lezzeti denemek için ziyaretçilerini bekliyor.

Beyturan Menü ve Fiyatları

MenüFiyatlar
Ankara Tava170
Kuzu Tandır180
Çeşme Plajı150
Dana Etli Sebze Yemekleri140
Köfteli Yemekler120
Tavuk Yemekleri120
Ciğer Sarma150
Kokoreç150
Islak Hamburger110
Paşa Köfte140
Et Döner125
Etli Şevketi Bostan130
Enginar110
Kuru Fasülye70
Kelle Paça85
Sebze Yemekleri80
Sarmalar75
Pilavlar50
Cacık Yoğurt45
Tatlı Çeşitleri50
Kaymaklı Menemen90 ₺
Beyturan Menü Fiyat Listesi

Beyturan Lokantasına Nasıl Gidilir?

İzmir ili Menderes ilçesinde yer alan mekan İzmir Havalimanına 5 Km uzaklıkta yer alan Kısıkköy Mobilyacılar çarşısı ve sanayi içerisinde yer alan bir mekan. Otopark sorunu olmayan bu mekana gidiş izban ile kolay bir şekilde mümkün olabiliyor.

Adres: Kısıkköy Sanayi Sitesi 3.Cad No:1
Menderes / İzmir
Tel : 0232 257 61 07

Rezervasyon Gerekmiyor, Ramazan iftarları için rezervasyon yapılmalı.

ins: https://www.instagram.com/beyturanlokanta/

Nasıl gidilir? google maps ile kolay tarif alabilirsiniz.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu