Gezi

Binance tr den binance para transferi Nasıl Yapılır 2023 ?

Binance Tr hesabınızda bulunan birikimlerinizi Binance globale nasıl aktarmanız gerektiğine değindik. Binance TR kullanıcıları özellikle vadeli işlemleri aktif olarak kullanabilmek için binance transferine ihtiyaç duyuyor. Bu durumda binance kullanıcıları hesaplarına para aktarabilmek için öncelikle Binance TR tarafına transfer yapmanız gerekiyor. Peki Binance trden binance transfer nasıl yapılır? 

Binance TR’den Binance Para Transferi

Binance TR Türkiye’de kripto para borsasında lider durumda. Bir çok kripto paraya yatırım imkanı sunan Binance TR bazı global kripto paraları listelemediğinden binance global tarafına yönelmesi gerekiyor. Burada Binance TR tarafına gönderilen TL bakiyelerini USDT çevirerek global tarafa aktarıp alım-satım işlemlerini yapabilmeniz mümkün. 

Nasıl Yapılır ;

Binance TR hesabınıza giriş yaptıktan sonra ilk olarak Spot Cüzdan tarafından Transfer kısmına giriş yapın.

Transfer alanında satılacak varlık >Spot cüzdan seçili olmalı

Alıcı kısmında >Binance seçili 

Son olarak transfer etmek istediğiniz kripto para seçinin ardından ne kadar transfer edileceği girildikten sonra Transferi onayla kısmına basın. Transferi onaylamak için SMS ve E-posta doğrulamalarının ardından transfer işleminiz anında gerçekleşecek. TL olarak yatırılan Binance TR hesabından TL transferi yapamayacağınızı unutmayın. Herhangi bir kripto para alımı yaparak onu Binanca global tarafında gönderebilirsiniz. 

Binance TR’den Binance Para Transfer Ne kadar sürer?

Binance TR hesabına göndereceğiniz banka transferlerinde günlük limit 20.000 ₺ olarak sınırlı. Bu tutarlar anında hesaba gönderilir. Fakat bu tutarın üzerinde yapılacak transferler bir sonraki iş günü onaylanacaktır. Binance içerisinde yapılacak transferler anında geçmektedir. Bazı durumlarda altyapı çalışmaları sebebi ile bir kaç dk daha uzun sürer.

Bir Kişi 2 Binance Hesabı Açabilir mi?

Binance hesapları tek bir kişi üzerine 1 adet onaylı hesap açması mümkündür. İkinci bir hesap açılımlarında onay aşamasından geçmez veya tüm hesaplarınız kapatılabilir. 

Global ve Dünya çapında en çok kripto para borsa işlemlerinin yapıldığı binance borsasında bir çok kullanıcı para transferlerini en güvenli şekilde yapabiliyor. Bu transferler bankalarınıza bağlı olarak gerçekleşen transferlerde gecikmeler yaşanabilir. 

Binance TR Türkiye’de faaliyet gösteren ve vergi kanunlarına uygun şekilde işlem yapan bir borsa olarak bilinmekte. Para transferlerini güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için kendi hesaplarınız ile işlem yapmaya özen göstermeniz gerekmekte. 

 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu