İnternet

Binance Wodl Günün Kelimesi 4 5 6 7 8 Harfli Cevaplar Güncel

Binance etkinliği olan wodl günün kelimesi cevapları bulundu. Karşınıza çıkan 4 , 5, 6 , 7 ,8 harfli kelimelerin cevaplarını ve Wodl etkinliğinde size verilen boşlukları vereceğimiz kelimeler ile doldurarak günlük başarınızı alabilirsiniz. 

Binance wodl Kelime Oyunu Nedir?

Binance tarafından kullanıcılarına airdrop kapsamında kripto para dağıtımı için düzenlenen bir etkinlik. Karşınıza çıkan ekranda Boşluklara kripto paralar ile ilgili uygun kelimeleri bulmanız ve günün başarısını yakalamanız gerekiyor. Ödül sonunda 5000 Usdt değerindeki ödül havuzundan pay alma hakkına sahip olacak. Bu ödülü almanız için 5 gün boyunca doğru tahminde bulunmanız gerekiyor. Etkinliğin amacı ise kullanıcıların kripto dünyasında eğitici kelimeleri öğretmek olarak tanımlanıyor. 

 

Etkinliğe Nasıl Katılırım? 

Binance uygulaması üzerinden katılım yapabilirsiniz. Masaüstü veya web tarayıcısı üzerinden giriş yapılmamaktadır. Bu etkinlik sadece mobil kullanıcılara özel olarak hazırlanmıştır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana sayfada WOTD kısmına giriş yapabilirsiniz. Ardından karşınıza çıkacak olan etkinlik sayfasından direk olarak günün kelimesini bulabilirsiniz. Doğru cevaplamayı yaptıktan sonra ikinci hakkınızı kullanabilir veya 24 saat bekledikten sonra tekrar katılabilirsiniz.

Wodl Kuralları 

Her kullanıcı günlük olarak 2 kez katılabiliyor

Etkinlik süresince ödül havuzu kazanmak için 5 kelimeyi doğru olarak cevaplamanız gerekiyor. 

2. Wodl hakkı kazanmak için ilk hakkınız bittikten sonra makaleleri paylaşmanız ve size verilecek kodu girdikten sonra oyunun kilidini açmanız gerekiyor. 

Yanlış cevap vermeniz halinde oyundaki size verilen hakkınızı kayıp etmiş olacaksınız. 

Wodl 4 Harfli Cevaplar

MINT

DROP

LUNA

HODL

WODL

SONG

FANS

DAPP

RARE

EARN

LONG

Wodl 5 Harfli Cevaplar

LAYER

CHAIN

SMART

ASSET

TRADE

LEARN

CHART

INDEX

MATIC

SHORT

EARTH

Wodl 6 Harfli Cevaplar

TICKET

REDEEM

BEACON

ACTIVE

WALLET

FUTURE

ORACLE

UPDATE

Wodl 7 Harfli Cevaplar

PRIVATE

STAKING

ECONOMY

BITCOIN

CREATIVE

ROADMAP

UPGRADE

FARMING

Wodl 8 Harfli Cevaplar

VALIDATE

SOLUTION

RELIABLE

EVALUATE

POSITIVE

CONTRACT

SOFTWARE

PHIYSICAL

PLATFORM

 

Wodl kelime oyununda doğru tahminlerinizi yaparak verilecek olan ödüllerden payınıza düşeni alabilirsiniz. Ödül 5.000 USDT fakat ne kadar çok katılımcı olursa bu pay o kadar çok kişiye dağıtılacak. Buda ortalama 40.000 kişi katıldığını varsayarsak. 5.000 USDT böldüğümüzde ortalama 8 usdt değerinde bir kazanç ortaya çıkıyor. Yani kazanacağınız tutar 8 dolar gibi bir ücret olacak. Ödüller haftalık olarak verildiğinden her hafta farklı  bir etkinliğe katılabiliyor olacaksınız. Ödüllerin amacı binance tarafından kripto para yatırımcılarının daha bilinçli bir şekilde yatırım yapmasını amaçlamak. Bu sayede bir çok terimsel kelimeyi öğrenmiş olurken aynı zamanda usdt kazanabileceksiniz. 

Usdt Ödüllerini Nasıl Alacaksınız?

Ödüllerin dağıtımı ise direk olarak hesabınıza gönderilmeyecek. Ödül bilet kapsamında hediye olarak gönderildikten sonra sizin hesabınıza giriş yaparak aktif etmeniz gerekecek. Ardından spot bakiyenizde görebileceksiniz. 

Performansınızı hesabınızın ayarlar kısmından görebilmeniz mümkün. Bu istatistiklerde oynadığınız oyun sayısı , kazandığınız galibiyetler ,Haftalık katılımcı sayısı (bu önemli çünkü ne kadar kazanacağınızı hesaplayabilirsiniz) , doğru tahminleriniz gibi bilgilere erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 2 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu