İnternetMekan

Binance Yeni Girecek Coinler Kripto paralar Listesi (2023 Tahmin)

Binance yeni girecek coinler 2023 yılında en çok beklenen coinler olarak listeleniyor. Bunlar uzman tahminleri ve kripto para yatırımcıları tarafından tahmin edilen ve en popüler kripto paralar olarak biliniyor. Bir çok borsa da listelenmiş coinlerin binance ile listelenmesi farklı bir boyut kazandırdığından yatırımcılar en çok binance yeni girecek coinleri merak ediyor. Bu kripto paralara yapılan önceden yatırımlar en az 2x yapabilme ihtimaline karşı araştırma içerisinde. 

Binance Girecek Yeni Coinler Nasıl Bulunur?

Binance listelemesine aldığı coinleri önceden haber verme yada tahmin etmek zor olduğundan biraz olsun yatırım yapacakları sevindirecek haberler ile tüyolar bulunuyor. Bunlar genellikle yapılan ortaklık ve sponsorluk anlaşmaları oluyor. Nitekim Floki için bu daha önce binance pay ortaklığının peşinden listeleme geldiği haberini örnek vermek gerekebilir. Yeni girecek coinleri bulmak kolay olmadığı gibi tahmin etmek ve ona göre yatırım yapmak daha kolay olacaktır. 

Listeleme yapılması tahmin edilen coinler için tüyolar ;

  • Binance listeleme yapacağı coinin hacim ve geçmişine dikkat eder. 
  • Listeleme öncesinde tahmin edilen kripto para ile bağlantısı olması gerekir. (sponsorluk,ortaklık,anlaşma v.s
  • Listeleme popüler coinler olmanın yanı sıra projenin verdiği güven önemli buna dikkat eder. 
  • Geleceği olması ve yatırımcıya hitap eden coinler arasından seçer.
  • Nitekim bir çok kripto para Delist edilmesinden kaynaklı gelecek yatırımcı çekemediğinden kaynaklıdır.
  • Proje binance listelemesinin ardından duraksıyor yada gelişimini durduruyor ise delist edilir.

Verilen bu bilgiler ışığında farklı borsalarda listelenen bir çok coin binance listelemesine yeşil ışık yakar. Binance uzun bir araştırma sürecinin ardından yatırımcıya güven veren, geleceği olan ve gelecekte ne gibi faydalar gösterecek coinleri listesine alır. 

Yeni Çıkacak coinler Nasıl Bulunur?

Binance ilk listeleme bakımından en önemli borsalardan biri olma özelliği taşıyor. Burada listelenen kripto paranın en az 2x yapması tahmin edileceğinden bu coinleri önceden bulmak oldukça zor olabiliyor. Binance radarına girmiş bir coini bulmak için en çok holder sayısı ve projeleri bakımından geleceği olan coinleri bulmak gerekir.

Binance Destekli Coinler Nedir?

Binance destekli coinler Borsa’da aralarında anlaşma olan veya herhangi bir sponsorluk işlemi gören coinler olarak biliniyor. 

Binance tarafından listelenecek coinler kimse tarafından bilinmez , yapılan araştırmalar sadece  tahminidir!

Yeni çıkan coinler ilk nerede listelenir?

Yeni borsalara girmiş kripto paralar ilk olarak meme coin olarak merkeziyetsiz borsalarda listelenir. Ardından projenin büyüklüğü ve hacim miktarına bağlı olarak güven veren sonuçlar neticesinde gate, mexc gibi ikinci sınıf borsalarda listeleme yapar. Ardından holder sayısı ve projenin gidişatına göre büyük borsalarında radarına girebilir.

Binance’ye Yeni Girecek Coinler Tahmini

1-Ceek VR

En çok beklenen kripto paralar arasında gelen ceek VR listelemesi ne zaman yapılacağı en çok merak edilen kripto para arasında yer alıyor. Özellikle proje ve metaverse geliştirmesi ile dikkatleri üzerine çeken Ceek VR için en kısa sürede listeleme beklenen ve hacim bakımından oldukça yüksek olan coinler arasında geliyor. 

2-Raca Radio Caca

Raca belkide yıllardır en çok beklenen listelemenin başlarında geliyor. 25 milyona yakın izleme listesindeki kişiye sahip olan raca için projenin her geçen gün gelişmesi ve holder sayısınında buna bağlı olarak artması listelenmesi en yakın coin olarak görünüyor. Özellikle ülkemizde bir çok etkinlik alanında bulunan ve yatırımcısını proje ile birlikte geliştiren kripto para olma özelliğine sahip raca bir metaverse oyunu ile hem kazanıyor hemde kazandırıyor. 

3-Hamster Ham

Ham coin içinde dikkat çekici bir hacim oranına sahip olmanın yanı sıra , proje içerisinde yapılan geliştirmeler de binance radarına giren koin olma özelliği taşıyor. Binance arz miktarlarına da dikkat ettiğinden bu tür yatırımlar için arz miktarı ve bol sıfırlı olmasından kaynaklı olarak çok fazla önemsemiyor fakat listelemeye alacak coinler arasında geliyor. 

4-Pitbull Pit Coin

Boğa sezonunda dikkat çeken coinler arasında yer alan pit coin için en yüksek hacime sahip ve projenin geleceği bakımından ilgi çekici. Arz miktarı bakımından çok iyi görünmüyor olsa da 24 saatlik işlem hacmi bakımından yüksek olması ve yatırımcının en çok istediği listelemeler arasında geliyor. Pitbull proje gelişimini ayı sezonu ve pandemi nedeniyle yavaşlatmış olsa da hala gözde listeleme bekleyen kripto paralar arasında. 

5- Dogelon Mars

Elon Musk tarafından popüler olan Dogelon Mars için binance listelemesi en yakın coinlerden geliyor. Özellikle holder sayısı 1 milyon kullanıcıya geçmiş durumda olmasının verdiği güven ve projenin arkasında yer alan dünyanın en zenginlerinden Elon ile birlikte yatırımcıya güven vermesi ile dikkat çekiyor. Dogelon mars için binance listelemesi projenin gidişatına göre değişkenlik göstereceğini söyleyebiliriz. 

Bunlarda ilginizi çekebilir.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu