İnternet

Bitcoin Butonu Nasıl Oynanır? Ücretsiz deneme hakkı kazan

1 bitcoin kazandıran Bitcoin butonu oyunu nasıl oynanır. Geçtiğimiz yıl başlatılan etkinlik bu yılda devam ediyor. Etkinliğe katılan kullanıcılar 1 bitcoin kazanma şansına sahip olacak. Unutmayın sadece 1 hakkınız var ve zamanında butona basmanız gerekiyor. Hakkınızı kullandıktan sonra buradan kayıt olup KYC tamamladıktan sonra 1 hakkınız daha olacak. 

Buton Hakkı Kazanmak için buradan kayıt olabilirsiniz. 

Bitcoin Butonu Nasıl Oynanır?

Geçtiğimiz yıl etkinlikten 1 kişi 1 bitcoin değerinde ödülü kazandı. Bu yıl kazanma sırası sizde. Yapmanız gerekenler oldukça basit ve kolay. En uygun zamanda butona basmanız ve şansınızı artırmanız olacak. Ne kadar çok görevi yerine getirirseniz kullanım hakkınızda o kadar fazla olacak. 

işte Yapmanız gerekenler ;

  • Binance üyeliğin ile mobil uygulamadan giriş yapmak. Eğer üyeliğin yok ise buradan kayıt olabilirsin.
  • etkinlik ekranına giriş yapmak için Daha fazla >etkinlikler alanında >bitcoin buton sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza geri sayımda olan bir sayaç çıkacak. Burada 60 saniyeye en yakın zamanda butona basan kişi 1 btc ödülün sahibi olacak. 

Bitcoin Buton Hakkı Nasıl Kazanılır?

Bitcoin buton oyununda haklarınız bittiyse yapmanız gereken 3 adım da ücretsiz hak kazanabilirsiniz.

  • KYC doğrulaması yaparak 1 hak kazanabilirsin. 
  • Arkadaşlarını davet ederek (KYC şart) 1 hak.
  • Size verilecek olan adımlarda bulmacaları çözerek 1 hak daha kazanabilirsiniz.

15.000 Dolar Ödülden Pay Almak için yapılması gerekenler

15 dolar ödül verecek olan binance etkinliğe katılan kullanıcıların göstergelerini sosyal medya hesaplarından paylaştıktan sonra buradaki formu doldurarak payını alabilecek.

 

Bitcoin buton Taktikleri

Binance etkinliği olan bitcoin buton taktiği özellikle hızlı olan kullanıcılar ve şans yanınızda olması gerekiyor. Sürekli olarak takip etmeniz ve doğru zamanda tıklamanız karşısında kazanan siz olabilirsiniz. Kazanmak için herhangi bir taktik olmadığı gibi , iyi bir takip ve konsantre ile iyi bir sonuç alabilmeniz mümkün olacaktır. Çok sayıda kullanıcının dahil olacağı bu etkinlikte ne kadar çok hakkınız olur ise o kadar çok pratik yapmış olacağınızdan kazanma şansınız da bir  o kadar artacak. Bitcoin buton hakkı kazanmak için buradan kayıt olabilirsiniz. 

Katılımlar ücretsiz olduğu gibi sadece mobil uygulama üzerinden katılım sağlanabiliyor. Etkinlik kazanan kişi çıkana kadar devam edeceği için doğru zamanda butona tıklamanız önemli. Acele etmeniz halinde yada yanlış zamanda tıklama yaptığınız da hakkınızı kayıp edeceksiniz. 

Bitcoin buton Yapboz Cevapları

Bitcoin buton hakkı kazanmanız için karşınıza çıkan yapboz görevlerini tamamlamak için size sorulan soruları cevaplamanız gerekiyor. Aşağıdaki cevapları kullanarak yapbozları çözebilir ve 1 deneme hakkı daha kazanabilirsiniz. 

  1. Yapboz cevabı : Learn yazmanız yeterli
  2. Yapboz cevabı : TODAY yazmanız yeterli
  3. Yapboz cevabı: BUILD yazmanız yeterli 
  4. Yapboz cevabı : TOMORROW cevap
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu