İnternet

Bitexen Ön Satış Coinleri Nereden, Nasıl Alınır?

Bitexen aktif ön satış coinlerini listeledi. 7 farklı tokenize kripto para listelemesi yapacak olan bitexenin ön satışa çıkardığı Sut, unct , gustt, fitt, pett, ttiny tokenler nereden ve nasıl alınacak detaylar yazımızda.

Ön satış kripto paraların önemi ucuz fiyatlardan aldıktan sonra yatırım ve proje içerisindeki gelişmelere bağlı olarak yükselişe geçen ve kazanç gösteren coinler oluyor. Ön satışa katılmak için belirlenen kurallar çerçevesinde yatırım yaptığınız alana yönelik uygulanan kurallar ile yatırımlarınızı yapmanız mümkün olabilmekte. Bitexen her dönem listelediği coinler ile yatırımcılara farklı bir bakış açısı kazandırıyor olsa da uzun bir bekleyiş ile yatırımların kara dönüşmesi çok zor olmuyor. 

Geçtiğimiz dönemlerde bir çok anadolu kulüplerin tokenlerine ev sahipliği yapması ile büyük kazançlar getiren bitexen için yeni projelerinde habercisi olma yolunda ilerliyor.  İşte ön satışa çıkan tokenler hakkında detaylı bilgiler ; 

Tiny TTINY Token Nereden Nasıl Alınır?

Sosyal bir proje amacı ile geliştirilen Tiny token ön satışa çıkan ilk coin olarak karşımıza çıkıyor. Toplulukları bir araya getirmeyi hedefleyen bu token ile sosyalleşmenin yanı sıra bir yatırım aracı olarak ta görülebiliyor. NFT tabanlı projelere de destek veren tiny token yatırımı için geç kalmış sayılmazsınız. Tiny house projesine ilgi duyanların kaçırmaması gereken ve araştırılması gereken bir coin. 

Ön satışa buradan katılabilirsiniz.

Unct Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Üniversiteli gençlere özel olarak geliştirilen bu projede ise üniversiteli gençlerin ihtiyacı olan bir çok sosyal olanakları bir araya getirmekle kalmayıp , yatırım aracı olarak da destekliyor. Üniversite kulüplerinin desteklediği ve içinde barındırdığı bir çok imkana sahip olabilmeniz için yatırım yapmanız ve bu alanda ki çalışmaları takip etmeniz gerekiyor. UNCT coin satın almak ve geleceği olan kripto paralar arasında yer edinmiş durumda. 

Unct Coin Buradan Satın alabilirsiniz.

Gusto Token Gustt Nasıl ve Nereden Alınır?

Gastronomi ile ilgilenen yatırımcılara destek olmak amacı ile ortaya çıkan gustt token yatırımcı ile buluşmak için gün sayıyor. Bitexen borsasında listelenmek için ön satışa çıkan bu token , Gastronomi ile bağlantısı sayesinde kişisel gelişiminiz ve bu alanda yapılacak bir çok sosyal imkanlara en kolay ve hızlı şekilde erişme imkanı yakalayacaksınız. Ayrıca token sahibi olan kullanıcılara verilecek olan özel ayrıcalıklar ile bir çok ünlü, popüler olan restoranlarda öncelikli rezervasyon imkanına sahip olacaksınız. 

Gustt Tokene Buradan kayıt olarak satın alabilirsiniz.

Fit Token FITT Coin Ne Zaman nereden alınır?

Sağlıklı yaşam koçunuz olacak olan bu token sahipleri bir çok imkandan avantajlı ve ücretsiz olarak faydalanacak. Öncelikle spor alanında sürekli olarak kendini geliştiren yatırımcılar , Fitness ile ilgilenen yatırımcıları kapsayan bu özel token ile bir çok aktivite ve yardımcı gıdalardan uygun fiyatlar ve özel etkinliklere sahip olacak. Bir çok spor salonu ile anlaşması beklenen token sahiplerine farklı olanaklar sağlanırken aynı zamanda bir yatırım aracı olarak düşünülecek. 

Fit Token almak için buradan kayıt olun

Mistik token MSTIK coin nereden ve nasıl alınır? 

Astroloji ile ilgilenen yatırımcılara bu alanda avantajlı fırsatlar sunan mistik token sahipleri için danışmanlık ve astrolog yorumları gibi bir çok imkandan ücretsiz olarak faydalanacak. Token sahiplerine verilecek olan avantajlar bir çok internet sitesi ve proje ile anlaşması sayesinde duyuru olarak yayınlandıktan sonra erişilebilir olacak. Kahve falı , günlük burç yorumları , astroloji gibi mistik olaylar ile ilgileniyorsanız kaçırılmayacak bir token olarak karşımıza çıkıyor. 

mistik token ön satışa buradan katılabilirsiniz.

Yatırımlarınızı bitexen ön satış tokenleri ile tercih etmeniz halinde sahip olacağınız bir çok avantajlı fırsatları maddi anlamda değerlendirirken aynı zamanda günlük yaşamınızda ihtiyacınız olacak bir çok sosyal imkanlardan da avantajlı şekilde sahip olabileceksiniz. Bitexen ön satışa çıkardığı tokenler ile yatırımcılarını daha çok maddi anlamda desteklemekten geri durmayan bir borsa olarak dikkatleri çekiyor. 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu