İnternet

BJK Coin Nereden Nasıl Alınır? BJK Token Fiyatı Kaç TL ?

BJK Token taraftarların büyük beklentisi ile kripto para borsalarında listelenmeye hazırlanıyor. BJK Coin nereden ve nasıl alınır? konusunda ise araştırmalarımız ve bilgi sahibi olacağınız bir çok önemli konu yer alıyor. Aynı zamanda BJK token fiyatı kaç tl olacak? tüm bu merak edilen soruların cevapları konumuzda.

BJK Token Nereden ve Nasıl Alınacak?

26 Eylül tarihinde Paribu borsasında listelenmeye hazırlanan BJK token için paribu üyeliğinizin olması ve üyeliğinizde satın almayı istediğiniz kadar TL bulundurmanız gerekmektedir. Alım taleplerini karşılayabilmeniz için öncelikle paribu kimlik onaylı hesabınızın onaylı olması gerektiği gibi almak istediğiniz BJK tokenler onaylandıktan sonra kilitli veya kilitsiz pozisyonlar ile hesabınıza yansıtılacaktır.

Paribu buradan üye olabilirsiniz.

BJK Token Arz Miktarı

BJK token listelenmesi için hesaplanan arz miktarı 50,000,000 adet olacaktır. Belirlenen bu arz miktarı 10 yıllık süre içerisinde piyasada yer alacak ve bu miktarın dışında herhangi bir artış söz konusu olmayacaktır.

BJK token ERC-20 utility blockzinciri üzerinden üretilecek ve transfer edilecektir.

BJK token sahipleri ERC-20 blockzincirini destekleyen tüm cüzdanlarda saklanabilecek.

BJK Token Avantajları

BJK coin sahipleri takımını destekleyecek ve takımı ile birlikte bir çok avantaja sahip olacaktır. Token sahipleri özel olarak hazırlanan anketlerde oy kullanma hakkı , Teknik heyet , takım ve futbolcular ile tanışma imkanına sahip olacak , Token sahipleri için düzenlenecek olan stad turları ve farklı etkinliklerde önceden rezervasyon imkanı ve ilerleyen günlerde bilet, özel ürünler ve bir çok farklı avantajlardan yararlanma imkanına sahip olacak.

Kilitli ve Kilitsiz Token Farkı

Satışa çıkacak olan tokenler iki şekilde yatırımcısı ile buluşacak. Kilitli tokenlerin fiyatları daha uygun olurken 7 ay boyunca alım satım işlemi yapamayacaksınız. 15.05.2024 tarihinde kilitli tokenlerin bir miktarı açılacak. Kilitsiz beşiktaş tokenleri kullanmanız için alım satım işlemlerinin açılması ile kullanmaya başlayabileceksiniz.

BJK Token Alım Miktarları

Kilitsiz BJK token alım miktarı en az 10 adet , en fazla 200 adet satın alabilirsiniz. Kilitli olan BJK coin alımı için en az 20 adet olmakla birlikte herhangi bir üst limit alımı yoktur.

Satın alımı gerçekleşen tokenler ilk etapta yaşanacak yoğunluklar göz önüne alınarak, 29.09.2023 tarihine kadar hesaplarınıza yansıtılacaktır. İlk alım yapan kullanıcılar hesaplarında görmemesi normal olarak karşılanabilir.

BJK Coin Fiyatı ne olacak?

BJK token piyasaya 20 veya 30 ₺ aralığında çıkması bekleniyor. İlk etaplarda yükselecek olan bu coin için kilitlerin açılması ile bir miktar düşmesi veya elinde bulunduran kişilerin satış emirlerine bağlı olarak farklılık gösterecektir. Bu tür tokenler genel olarak ilk etaplarda arz-talep dengesine göre fiyatlandırılmakta. Yüksek alım yapan yatırımcıların satış miktarlarına göre değerlendirme yapmak mümkün olmamakla birlikte, kilitlerin açılma süresine bağlı olarak ortalama bir değere sahip olabilir.

BJK Token Alınır mı?

Bu tür alım satım işlemlerinde tavsiye vermek veya tavsiye almanız doğru olmadığı gibi kendi yatırımlarınızı araştırma yaparak karar verebilirsiniz. Token piyasaları son yıllarda değer kaybediyor olsa da bu tür popüler olan tokenlerin para kazandırma durumları ilk etapta mümkün olabilir fakat ilerleyen günlerde kar satışları ve BJK futbol takımının yaşayacağı olumsuz durumlarda değer kaybetmesi muhtemel olacaktır.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu