HizmetMekanMuğla

Bodrum’daki En İyi 10 Kuaför Tavsiyesi!

Bodrum’daki en iyi kuaförler tavsiye listemize göz atarak Bodrum’da kadın kuaförü hizmeti alabilirsiniz. Kadınlar için çok önemli bir yere sahip olan kuaförler, günümüzde bir çok güzellik uygulamasını da beraberinde sunuyor. Bodrum’da çok sayıda başarılı ve kaliteli hizmet sunan kuaför salonu bulunmaktadır. Sizin için yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken kuaför salonlarını listeledik.

1- Ekip By Yıldırım
Bodrum’daki en iyi kadın kuaförleri arasında yer alan Ekip By Yıldırım, uzun yıllardır aynı noktada hizmet veriyor. Profesyonel kadrosu, harika saç kesimi ve tasarımları ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış yerler arasında. Saç kesimi ve bir çok saç uygulaması için hizmet alabileceğiniz adreslerden biri.
Adres: Çaırkan Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Avenue Bodrum AVM No:29/34 Bodrum/Muğla.
Telefon: 0532 423 26 51

2- Mos Kuaför
Bodrum Gümbet’teki en iyi kuaförler arasında yer alan Mos Kuaför, deneyimli kadrosu ile öne çıkıyor. Saç kesimi, boyama, saç tasarımı, özel günler için tasarım, gelin makyajı, saç bakımı gibi bir çok hizmeti sunuyor. Mos Kuaför aynı zamanda Ankara ve İstanbul’da da şubelere sahip.
Adres: Gümbet Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Oasis, Bodrum.
Telefon: 0532 338 33 88

3- Soho Kuaför
Bodrum’daki kuaförler arasında yer alan Soho Kuaför, bölgenin dikkat çeken kuaförleri arasında. Saç botoksu, Amerikan fönü, saç uzatma sistemleri, mikro kaynak, Hush, Olaples, Davines, Ombre sistemleri gibi bir çok uygulama ile danışanlarına kusursuz çözümler sunuyor.
Adres: Çırkan Mah. İsmetpaşa Cd. No: 22/2 Bodrum.
Telefon: 0252 317 00 23

4- Queen Kuaför
Bodrum Türkbükü’ndeki en iyi kuaförler arasında yer alan Queen Kuaför, 10 yıla yakın süredir aynı noktada hizmet veriyor. Göltürkbükü’nde kadın kuaförü arayanlar için ideal konumda hizmet veren kuaför, saç kesimi ve saç bakımı için tam istediğiniz türden çözümler üretebiliyor.
Adres: Göltürkbükü, Şht. Gaffur Kaynar Cd. No:62 Bodrum.
Telefon: 0535 345 62 37

5- Eva Hair Art Kuaför Yaşar
Bodrum’un gözde bölgelerinden Turgutreis’deki kadın kuaförleri arasında yer alan Eva Hair Art Kuaför Yaşar, saç kesimi, stil verme, boyama, manikür, pedikür, makyaj gibi bir çok kuaförlük hizmetini başarılı şekilde sunarak dikkat çekiyor. Turgutreis bölgesinde kadın kuaförü arayanlar için tercih edilebilecek yerler arasında.
Adres: Turgutreis Mah. Topanoğlu İş Merkezi, Mehmet Hilmi Cd. No:64 A D:3 Bodrum.
Telefon: 0546 515 48 08

Eğer siz de Bodrum’daki en iyi kuaförler hangisi merak ediyorsanız listemize göz atarak kuaförlük hizmeti alabileceğiniz yerleri görebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 3 Oyunuz: 4.7]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu