Teknoloji

Burger Coin Neden Düşüyor? Burger Coin geleceği ve yorumları

Burger coin neden düşüyor? Yatırımcılar için merak konusu olan bu durum karşısında burger coin son 24 saatlik işlem limitlerinde %4 oranlarında bir değer kaybı yaşadı. Bu değer kaybı ile yaklaşık olarak 3 milyon dolar değerinde bir USDT paritesinde satış gerçekleştiği düşünülüyor. Burger coin yükselir mi? bu durumda güçlü bir alım pozisyonu yakalaması durumunda burger tekrar atağa kalkarak yükseliş ivmesi kazanması gerekiyor. Zira BTC tarafında yaşanılan düşüş bir çok altcoin de olduğu gibi Burger coin tarafında çok fazla hissediliyor.

Burger Neden Düşüyor?

Burger coin Geçtimiz haftalarda yaşadığı yükselme ile birlikte 1 kaç gün içerisinde değer kaybı ile son zamanlarda %4 oranlarında bir düşüş yaşadı. Değer kayıplarını kontrol ettiğimiz de yüklü satışların geldiği ve buna bağlı olarak al-sat işlemi yapan yatırımcıların da desteği ile değer kaybı devam etti.

Değer kaybının yaşaması şu nedenlere bağlı olabilir ;

  • Kar satışları
  • Panik satışları
  • Balinaların yatırımcı çekmesi
  • Korkutma politikası
  • Pump durumları
  • Projede olumsuz değişiklik

Gibi nedenlere bağlı olarak burger coin düşüyor.

Burger coin Kaç TL

17 temmuz itibariyle 0.3852$ ile 0.4533$ arasında değişen aralığa sahip.

Burger Coin geleceği

Proje bazlı bakıldığında burger coin uzun yıllar yatırımcı almaya ve proje içerisinde yaptığı bazı gelişmeler ile yatırımcıları sevindirebiliyor. Uzmanların yaptığı araştırmalar ve öneriler ile birlikte uzun vade için değerlendirilebilecek bir yatırım aracı olduğu söyleniyor

Bilgi: Burger Coin çıkışı Hamburger olarak esinlenmiştir.

buuon.com

Burger Coin Uzman Yorumları

Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara bağlı olarak gelecek vaad eden kripto paralar arasında olmasının yanı sıra proje içerisinde yaşanılan olumlu gelişmeler ve alacağı yatırımlar ile bu coinin yükseliş ivmesi göstermesi ve yatırımcıyı mutlu etmesi bekleniyor. Tabi bu yorumlara bağlı kalarak yatırım yapmak çok mantıklı olmasa da burger adından da anlaşıldığı gibi bir çok alanda hizmet verebilecek potansiyele sahip.

Burger Burgercities Coin Amacı

BurgerCities, bir kripto para projesidir ve sanal gerçeklik (VR) tabanlı bir oyun ve sosyal platformu olarak tasarlanmıştır. Bu projenin amacı, kullanıcıların sanal bir şehirde etkileşimde bulunarak dijital varlıklarını yönetmelerini sağlamaktır.

BurgerCities’de, kullanıcılar sanal bir şehirde yer alır ve çeşitli aktivitelere katılabilir, gayrimenkul alıp satabilir, restoranlar, mağazalar ve diğer işletmeler açabilir ve diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunabilir. Oyun içi ekonomi, BurgerCities Token (Burger) adı verilen kripto para birimi üzerine kurulmuştur.

BurgerCities projesi, kullanıcıların sanal dünyada bir ekonomik sistemde yer almasını ve dijital varlıklarını yönetmesini hedefleyen bir kripto para tabanlı bir ekosistem sunmaktadır. Ancak, detaylı bilgi için en güncel kaynakları araştırmanızı öneririm, çünkü projeler zaman içinde değişebilir ve gelişebilir.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu