BursaGüzellikHizmetŞehir

Bursa’daki En İyi 10 Güzellik Merkezi Tavsiyesi!

Bursa güzellik merkezleri konusunda çok iyidir ve bundan olayı artan talepten ilişkisiyle beraber, buuON ekibi olarak, Bursa’daki en iyi güzellik merkezi için harika bir tavsiye listesi hazırladık. Günümüzde bir çok kadın ve erkek, istenmeyen tüyler için lazer epilasyon uygulaması başta olmak üzere, cilt bakım ve güzellik uygulamaları satın almakta. Hizmet alırken danışanlar için en önemli konu ise memnuniyet. Güzellik sektöründe özellikle epilasyon uygulamalarının başarılı performans sergilemesi ve verimlilik sağlaması yüksek derecede önemsenmektedir. buuON ekibi olarak Bursa’daki güzellik merkezleri tavsiye listesi hazırladık. Eğer Bursa’da güzellik merkezi arıyorsanız listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

1- Epitorium Bursa
Bursa’da epilasyon ve güzellik uygulamalarında öne çıkan işletmelerden biri olan Epitorium Bursa, kadın ve erkeklere hizmet sunmakta. Profesyonel uygulamaların yanı sıra güler yüzlü, müşteri ilişkileri iyi olan ve uygulamalarda yüksek verimlilik sunabilen mekanlar arasında. Bursa güzellik merkezleri içinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz…
Adres: İhsaniye, Tuna Cd. No:15 D:B Blok No:173, Nilüfer.
Telefon: 0224 240 22 32

2- Estetica Plus
Bursa Osmangazi’deki güzellik salonları arasında yer alan Estetica Plus, geniş ve ferah iç mekanı ile dikkat çekiyor. Epilasyon, incelme uygulamaları, cilt bakımı gibi uygulamaların yanı sıra dövme ve diyetisyen hizmetlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.
Adres: Nilüferköy Mah. Mudanya Yolu Cd. No: 17, İç Kapı: 10 Osmangazi.
Telefon: 0554 638 73 63

3- Lalissa
Epilasyon, kişisel bakım ve bir çok güzellik uygulamasına tek bir noktadan ulaşabileceğiniz güzellik merkezlerinden biri olan Lalissa, profesyonel ekibi ile uzun süredir Osmangazi ilçesinde epilasyon, microblading, cilt bakımı gibi çok sayıda güzellik uygulamalarıyla hizmet vermekte.
Adres: Atatürk Cd. Buluş İş Hanı No:13, D:1, Osmangazi.
Telefon: 0224 249 00 00

4- RA Luxury ‘n’ Beauty
Bursa’da popüler olan güzellik merkezlerinden bir diğeri de RA Luxury ‘n’ Beauty. Protez tırnak, kalıcı oje, kirpik uygulamaları, epilasyon, cilt bakımı gibi çok sayıda uygulama hizmeti profesyonel ekip tarafından sunulmakta.
Adres: Kükürtlü, Ertürk Sk. No:9, Osmangazi.
Telefon: 0224 222 66 66

5- Essi Güzellik
Bursa’daki güzellik merkezleri tavsiye listemizde yer alan bir diğer yer Essi Güzellik, sadece Bursa’da değil, farklı şehirlerde de şubeleriyle hizmet veren, hizmet kalitesini kanıtlamış noktalardan biridir. Bursa’daki lazer epilasyon merkezleri arasında listemizde yer almaktadır.
Adres: Esentepe Mahallesi, Tuna Caddesi No:3, Nilüfer.
Telefon: 0224 250 62 00

Siz de Bursa’daki en iyi güzellik merkezleri tavsiyesi listemize göz atarak yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu