BursaSağlıkŞehir

Bursa’daki En İyi 10 Özel Hastane Tavsiyesi!

Eğer Bursa’daysanız ve sağlık hizmeti almayı düşünüyorsanız buuON ekibi sizler için Bursa’daki en iyi özel hastaneler tavsiye listesi hazırladı. Günümüzde sağlık hizmetlerinin önemi daha fazla ön plana çıkarken, Bursa’daki çok sayıda özel hastane, hasta kabulünde hizmetlerini en iyi şekilde vermeyi hedefliyor. buuON ekibi tarafından oluşturulan listede çok sayıda kriter ele alınmıştır. Poliklinik yelpazesi, sunulan sağlık hizmetlerinin memnun edici düzeyde olması, hasta memnuniyeti, tıbbi donanım yeterliliği gibi sıralayabiliriz. İşte sizler için hazırladığımız Bursa’daki özel hastaneler listesi.

1- Acıbadem Bursa Hastanesi
Türkiye’nin bir çok şehrinde hastanesi olan Acıbadem Sağlık Grubu’na ait olan Acıbadem Bursa Hastanesi, 2006 yılından bu yana Bursa Nilüfer’de hasta kabul etmektedir. 30 Bin m2’lik büyük bir kapalı alana sahip olan hastane 133 yatağı, 41 yoğun bakım yatağı barındırıyor. Yenidoğan yoğun bakımı olması da yine Acıbadem Bursa Hastanesi’nin önemli avantajlarından biri.

2- Esentepe Hastanesi
Bursa’nın öne çıkan hastanelerinden biri olan Esentepe Hastanesi, güçlü kadrosu ve yüksek teknoloji ile donatılmış birimleri ile uzun yıllardır hizmet vermekte. Bir çok polikliniği bünyesinde barındıran Özel Esentepe Hastanesi aynı zamanda Bursa’da Acil Servis’i olan özel hastaneler arasında yer almasıyla da dikkat çekiyor.

3- Bursa Özel Anadolu Hastanesi
Tam teşekküllü Özel Anadolu Hastanesi, sunduğu üst düzey sağlık hizmetleri ile Bursa’da ön plana çıkan özel hastanelerden biridir. Uzman doktorları ile uzun yıllardır sağlık sektöründe hasta kabul eden Anadolu Hastanesi, bir çok sağlık birimi ile hastalarına kusursuz çözüm sunmaktadır.

4- Özel Jimer Hastanesi
2008 Yılında Bursa’da hizmet vermeye başlayan Jimer Hastanesi, modern yapısı ile ayrıcalıklı sağlık hizmeti almak isteyenler tarafından tercih edilen özel hastanelerden biridir. Ayak sağlığı ve estetik birimleri de bulunan Jimer Hastanesi, çok sayıda tıbbi birim ile uzun yıllardır Nilüfer ilçesinde hizmet vermekte.

5- Özel Medicabil Hastanesi
Çok sayıda tıbbi birimin yanında online diyet, online psikolojik danışmanlık, hamilelikte ve sonrasında pilates ve egzersiz programı, diastazis rekti iyileştirme programı gibi hizmetlerle de adından bahsettirmekte. Ayrıca online olarak doktor ile görüşme imkanı da sağlamakta.

6- Özel Yıldırım Doruk Hastanesi
Doruk Sağlık Grubu’na ait olan Özel Doruk Hastanesi, Bursa’da farklı noktalarda hastane ve tıp merkezi olarak hizmet vermekte. 15 Yıl kadar önce Bursa’da hizmete başlayan Doruk Yıldırım Hastanesi, bulunduğumuz çağın teknolojik donanımlarıyla yapılandırılmış birimleri ile hizmet veriyor.

7- Özel Hayat Hastanesi
Bursa’nın ilk özel hastanelerinden biri olan, 1978 yılında hizmet vermeye başlayan Bursa Özel Hayat Hastanesi, uzman doktorları ve ileri teknolojik ekipmanları ile yüksek standartlarda hizmet veren modern hastanelerden biri olarak dikkat çekiyor. Hemyetişkin hem de yenidoğan yoğun bakımı bulunmakta. 500’e yakın çalışanıyla Bursa’daki özel hastaneler arasında önemli yere sahip.

8- Özel Ceylan Hastanesi
Ceylan International Hospital olarak da bilinen hastane, 6 ameliyathaneli, 37 yoğun bakım yatağı ve 90 yatak kapasitesiyle listemizde yer alan bir diğer özel hastane. Geniş tıbbi birim yelpazesine sahip olan Bursa Özel Ceylan Hastanesi, Osmangazi ilçesinde yer alıyor.

9- Medicana Bursa Hastanesi
Medicana Sağlık Grubu’na ait olan Medicana Bursa Hastanesi, Nilüfer ilçesinde yer alıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin bazı farklı şehirlerinde de sağlık hizmeti sunan sağlık grubu, teknik altyapısı, tıbbi donanımı ve bir çok branşta yer alan profesyonelleri ile uzun yıllardır güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.

10- Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi
Aritmi Sağlık Grubu’na ait olan Bursa Aritmi Osmangazi Hastanesi 10 katlı modern alt yapıya sahip, sağlık standartlarında teknolojik donanıma sahip öne çıkan hastanelerden biridir. 50 Farklı poliklinik ile hizmet veren Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi’nde 75 adet tek kişilik hasta odası ve yenidoğan yoğun bakımı da bulunuyor. Yaklaşık 480 çalışan ile hizmet vermekte.

Eğer siz de Bursa’da sağlık hizmeti alabileceğiniz özel bir hastane arıyorsanız, Bursa özel hastaneler araması yapıyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu