Ürün

En İyi 10 Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiyesi!

Çamaşır kurutma makinesi tavsiye listemiz, özellikle evinde kurutma alanı bulunmayan veya çamaşırlarının daha hızlı kurumasını isteyen kullanıcılarımız için hazırlanmıştır. Evimizde bizlere yardımcı olan çamaşır kurutma makineleri, son dönemde oldukça popülerdir.

Aşağıda yer alan listemizde hiçbir marka ile işbirliği bulunmamakta olup, Hangi çamaşır kurutma makinesi daha iyi? sorusuna cevap olması açısından, tamamen gerçek kullanıcı deneyimleriyle hazırlanmıştır. Ayrıca listemiz, en ucuzdan en pahalıya doğru olmak üzere sıralanarak, en ucuz çamaşır kurutma makinesinin de tahlilinin yapılmasına olanak sağlamaktadır. BuuON ekibi olarak hazırladığımız liste aşağıdadır.

1- Hoover HLE C8TG-S

Hoover, kurutma makinesi sektörüne hızlı bir giriş yapan ve sunduğu fiyat performans ile gayet memnun bırakan bir markadır.  Hoover’ın HLE C8TG-S modeli de bu işlevi sunan ve piyasadaki en ucuz ürünlerin başında gelmektedir. 30 dakikadan başlayarak 60 dakikaya kadar programı bulunmaktadır. Ayrıca Hoover’ın bu modelinde neredeyse tüm program çeşitleri bulunmaktadır. Ek olarak filtre temizleme özelliği ile de kullanıcılarını gayet memnun ediyor diyebiliriz. Çamaşır kurutma makinesi tavsiye listemizin ilk sırasında Hoover, sunduğu fiyat ve performans ile yerini alıyor…

Kurutma Kapasitesi: 8 KG

Teknoloji: Yoğuşmalı

Enerji Sınıfı: B

Ekran: Dijital 

Model: C8TG-S

Müşteri Yorumu: Gerçekten beğendim. Bu fiyata bu ürünü bulmak önemli oluyor haliyle…

Çamaşır kurutma makinesi tavsiye listemizin ilk sırası Hoover'da...


2- Windsor WS 7100

Listemizin ikinci sırasında yer alan Windsor da fiyatıyla dikkat çeken ürünlerin başında gelmektedir. Ülkemizde de birden fazla teknik servis sunan Windsor, binlerce olumlu kullanıcı yorumuna sahiptir. 10 dakikadan 60 dakikaya kadar programa sahip olan bu kurutma makinesi de oldukça fazla program çeşidine sahiptir.

Kurutma Kapasitesi: 7 KG

Teknoloji: Yoğuşmalı

Enerji Sınıfı: B

Ekran: Analog

Model: WS 7100

Müşteri Yorumu: Özel teknik servisler bu markayı anlıyor olması çok iyi… Fazla para vermeden ihtiyaç gidermek açısından çok iyi cihaz.

Çamaşır kurutma makine tavsiye listesi


3- Arçelik 700 KT

Beyaz eşya sektörünün ülkemizdeki liderlerinden biri olan Arçelik, çamaşır kurutma makinesi tavsiye listemizde yer alan markalardan bir diğeridir. 700 KT modeli ile 15 farklı program sunan Arçelik, şık tasarımı ve teknik özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Konsender temizleme uyarısı ve kazan temizleme filtresi mevcut olan bu cihaz, fiyatı dikkate alındığında en popüler makinelerin başında gelmektedir. Bildiğiniz gibi Arçelik, teknik servis konusunda da kullanıcıyı oldukça memnun ediyor.

Kurutma Kapasitesi: 7 KG

Teknoloji: Yoğuşmalı

Enerji Sınıfı: B

Ekran: Dijital

Model: 700 KT

Müşteri Yorumu: Arçelik farkı diyebilirim. Evlenirken çeyiz olarak aldığım bu makine, gerçekten hiç pişman etmedi… 


4- Vestel KM 7601

Vestel de ülkemizin en önemli beyaz eşya markalarının başında gelmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünleri çok kaliteli bir şekilde imal eden Vestel, çamaşır kurutma makinesi tavsiye listemizde yerini alıyor. 

Vestel’in KM 7601 modeli, 15 programdan oluşmaktadır. Yünlü havalandırma sistemi, filtre temizleme, kuruluk seviyesi ayarlama, nem sensörü, ısı pompalı kurutma teknolojisi, fonksiyon düğmesi gibi özellikler sunmaktadır. Vestel‘in internet sitesinden detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kurutma Kapasitesi: 7 KG

Teknoloji: Isı Pompalı

Enerji Sınıfı: A+

Ekran: Dijital

Model: KM 7601

Müşteri Yorumu: Isı pompalı sistemler gerçekten çok verimli oluyor. Ayrıca temizlemesi de çok kolay. Biz ailecek çok beğendik.


5- Grundig GDH 82

Gerçekten çamaşır kurutma makinelerinin ne kadar teknolojiyi takip ettiğinin bir diğer göstergesi de bu cihaz diyebiliriz. Grundig’in bu modelinde, biten çamaşırları cihazdan çıkarmadığınız taktirde kırışık önleyici modu otomatik olarak devreye giriyor ve içerdeki çamaşırların resmen ütü yapılmış gibi kalmasını sağlayabiliyor. Heat Pump teknolojisi ile de az enerji harcayan bu cihaz, çamaşır kurutma makinesi tavsiye listemizin olmazsa olmazlar arasında yerini alıyor…

Kurutma Kapasitesi: 8 KG

Teknoloji: Isı Pompalı

Enerji Sınıfı: A++

Ekran: Dijital

Model: GDH 82

Müşteri Yorumu: Çok memnun kaldım. Özellikle kapasitesi ve düşük elektrik harcaması çok iyi. Her evde olması lazım diyorum.

Grundig GDH 82 modeli, çamaşır kurutma makinesi tavsiye listemizde yerini alıyor. Bu cihaz heat pump teknolojisi ile kıyafetlerinizin kırışmasını engelliyor.


6- Beko KM 90

Sektörün bir diğer liderlerinden olan Beko’nun kalitesi tartışılmaz… Çamaşır kurutma makinesi ile de sektörde ilk 3 içerisinde bulunduğunu düşündüğümüz Beko, KM 90 modeli ile kıyafetlerinizi en verimli şekilde kurutmanızı sağlayacak…

Tazeleme programı ile kötü koku oluşmasını engelleyen bu model, az enerji harcadığı için de çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Zaman erteleme özelliği sayesinde 0-24 saat arasında istediğiniz zamanda makinenizin çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. Direkt su tahliyesi özelliği de makinenin verimli çalışmasını sağlayan özelliklerden sadece bir tanesini oluşturuyor. Ayrıca cihazın 16 farklı programı bulunuyor. Anlayacağınız o ki, Beko yine kalitesinden şaşmamış…

Kurutma Kapasitesi: 9 KG

Teknoloji: Isı Pompalı

Enerji Sınıfı: A++

Ekran: Dijital

Model: KM 90

Müşteri Yorumu: Keşke daha önce alsaymışım, gerçekten büyük kolaylık sağlıyor. Siparişimi verdikten 2 gün sonra kurulumu yapıldı.

 


7- Arçelik 900 KM

Arçelik’in bir diğer ürünü olan 900 KM, kullanıcılarına 10 yıllık motor garantisi sunarak kalitesini ve kendine güvenini ortaya koyuyor. Pratik filtreli iki katmandan oluşan özelliğiyle kolay temizleme imkanı da sunan bu cihaz, teknolojik özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Arçelik bu modelinde de kırışık önleme özelliği sunuyor. Ayrıca ProScent teknolojisi ile, üç adet farklı koku seçeneğinden oluşan kapsülleriyle, güzel kokuları çamaşırlara gönderiyor. Tek kapsülle 30 kurutmaya kadar ferahlık sağlıyor.

Kurutma Kapasitesi: 9 KG

Teknoloji: Isı Pompalı

Enerji Sınıfı: A++

Ekran: Dijital

Model: 900 KM

Müşteri Yorumu: Ben bu ürünü görünce kurutma makinelerine karşı ön yargımı yıktım. Tek kelimeyle harika…


 

Çamaşır kurutma makinesi alırken nelere dikkat edilmeli?

Çamaşır kurutma makinesi alırken cihazın enerji sınıfı, kurutma teknolojisi, markasına göre teknik servis hizmeti, kurulum ve garanti özelliklerine dikkat edilmelidir. Ayrıca kurutma kapasitesi, kurulacak yere uygunluğu açısından boyutu da önemli soruların arasında gelmektedir.


Hangi çamaşır kurutma makinesi daha iyi?

Çamaşır kurutma makineleri sınıflarına göre oldukça kaliteli hizmet sunabilmektedir. Bu bakımdan birbirleriyle genel olarak aynı işlevi görmekle beraber, teknik detaylar arasında farklılıklar olan cihazların, tamamen kullanıcı beklentisine göre tercih edilmesi gerekmektedir.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu