İzmirKonaklamaŞehir

Çeşme Butik Oteller Listesi ! En İyi 10 Tavsiye

Çeşme butik oteller oldukça çeşitli imkan sunmaktadır. Yaz aylarını en iyi değerlendirebileceğiniz yazlık bölgelerden biri de Çeşme. Peki Çeşme’deki en iyi butik oteller hangileri biliyor musunuz? Eğer İzmir Çeşme’de butik otel arıyorsanız çok sayıda seçeneğiniz bulunmakta. Fakat tatil planınız içerisinde tadınızı kaçıracak sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız doğru tercihler yapmalısınız. Son yıllarda artan ilgiyle birlikte daha fazla ziyaretçi almaya başlayan Çeşme’de bu ilgi ile birlikte konaklama fiyatları da arttı. Butik oteller ise hem samimiyet bulacağınız hem de daha uygun fiyatlara konaklamak için oldukça idealdir. Ayrıca çoğu konum itibarı ile büyük otellere kıyasla merkez noktalara daha yakındır. buuON ekibi olarak Çeşme’deki 10 butik otel tavsiyesini listelemek istedik. Liste tüm Çeşme’yi kapsamaktadır. Yani, Ilıca, Alaçatı, Çeşme Merkez, Şifne, Ildır, Dalyan, Reisdere, Boyalık gibi tüm mahalleleri kapsıyor.

1- İPEKYOL HOTEL ÇEŞME

Bol çiçek ve vintage konsept ile dikkat çeken İpekyol Hotel Çeşme, sahile ve Çeşme çarşıya oldukça yakın bir bölgededir. Odaları fazlasıyla başarılı konsept içeren bu otelde her adım attığınız yerde çiçeklerle karşılaşmak mümkün. Odalarda ve otel bahçesinde huzuru kokladığınızı hissedeceksiniz.


2- PIRLANTA BUTİK OTEL

Çeşme’nin merkezinde otel arayanlar için ideal bir konuma sahip olan Pırlanta Butik Otel, konseptiyle dikkat çekiyor. Şirin bir mimarisi bulunan otel, taş ev konseptini iyi bir şekilde sergiliyor.


3- VİLLA FANTİ

Çeşme’nin doğal yapısından esinlenerek tasarlanmış butik otelde Çeşme’nin doğal yapısındaki ana renkler kullanılmış Mavi ve beyazın buluştuğu otelde fark yaratan konsept görmek mümkün. Kaliteli hizmet alabileceğiniz Villa Fanti, Çeşme sahiline de oldukça yakın konumdadır.


4- GİRİTLİM BUTİK OTEL

Konaklamaktan memnuniyet duyacağınız ve fazlasıyla beğeneceğiniz bir diğer otel de Giritlim Butik Otel. Taş ev, beyaz dekorasyon ve huzur. Eğer bu üçlü kombinasyon çerçevesinde iyi bir konaklama yapmak istiyorsanız Giritlim Butik Otel’i de değerlendirmeniz gerekiyor.


4- KAMER SUITES & HOTEL

Pansiyon ile otel arasında sıkışmış olan Kamer Suites & Hotel, iyi bir pansiyon hizmeti sunmakta. Hem yetişkinler hem de çocuklar için havuzu bulunmakta. Oldukça hijyenik ve kaliteli hizmet sunulmakta. Tercihler arasında değerlendirilebilecek, liste de olmayı hak eden konaklama mekanlarından.


5- ÇEŞME İMERHAN BUTİK OTEL

Yeşillendirilmiş bahçesi ve yüksek konumu sayesinde huzuru yakalayacağınız bir otel olan Çesme İmerhan Butik Otel, denize bakan oda manzarası, kaliteli hizmeti ve şık dekorasyonu ile dikkat çeken butik otellerden biri. Çeşme butik oteller denince “İmerhan” mutlaka denenmeli bizce…


6- ÇEŞMEKEŞ OTEL

Küçük ve şirin bir butik otel olan Çeşmekeş Otel’in arka yüzünde dağ manzarası, ön tarafında ise deniz manzarası bulunuyor. Rahat ve konforlu odaları, sahile yakın konumlanması ve başarılı hizmet Çeşmekeş Otel’in bu listede olmasında etkili oluyor.


7- ÇİLEK BUTİK OTEL

Küçük bir havuzu bulunan, ahşap konsepti ön plana çıkarmış olan Çilek Butik Otel, hem hijyenik, hem ekonomik hem de fazlasıyla tatmin edici bir hizmete sahip. Çeşme’ye bağlı Dalyan mahallesinde bulunan Çilek Butik Otel, Dalyan mevkiinde otel arayanlar için idealdir.


8- GOLDEN STONE BUTİK OTEL

Güler yüzlü ve samimiyetin fazlaca ön plana çıktığı butik otellerden biri olan Golden Stone Butik Otel, Çeşme’nin Çiftlik bölgesinde konumlanmaktadır. Temiz, hijyenik ve oldukça ferah butik otel arayanlar için oldukça ideal.


9- VİLLA KORE ÇEŞME HOTEL

İsminden anlayacağınız üzere bu butik otelde biraz uzak doğu esintilerini görmeniz mümkün. İlk etapta dış mimarisinde ve bahçesinde. Yeşillendirilmiş bahçesi, uzak doğu konsepti ve ferah bir mekan olan Villa Kore Çeşme Hotel, Çeşme butik oteller listemizdeki son otel olarak yer alıyor.

Not: Çeşme butik oteller listemiz kullanıcı deneyimlerine dayanılarak hazırlanmıştır. Çeşme’ye kadar gitmişken Alaçatı’da da kalırım diyenler için, Alaçatı Butik Oteller listemizi de tavsiye ediyoruz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu