Ürün

En İyi 10 Arıtmalı Su Sebili Tavsiyesi!

En iyi arıtmalı su sebilleri hangisi? Evinizde filtrelenmiş temiz ve rahat içme suyu elde etmenin kolay yollarından birisi ise su sebilleridir. Hem sıcak hem soğuk şekilde su içmenize olanak sağlar. Maaliyetleri düşük ve çevreye büyük oranda katkı sağlaması en büyük tercih sebepleri arasında bulunmaktadır. Su Sebilleri sayesinde günlük ortalama 60 milyon plastik şişe harcamasının büyük şekilde önüne geçilmektedir. Bu şekilde de sebil kullanımları çevremiz için büyük bir önem arz etmektedir.

Eviniz veya ofisinizde kullanmanız için en iyi arıtmalı su sebili seçiminde bulunmak, önünüzde çok fazla seçenek olduğu için biraz zor olabilir. Bu yüzden buuON ekibi olarak sizler için en iyi ve en kaliteli arıtmalı su sebili tavsiye listesi hazırladık.

1- DreamWater DWS-100 Plus Arıtmalı Su Sebili
En iyi arıtmalı su sebili markalarından biri olan DreamWater, suyun PH seviyesini arttırmayı sağlayan alkali su filtresi aracılığıyla, suyu tamamiyle bakterilerden temizleyerek, hijyenik ve sağlıklı bir su sunmaktadır. Günlük 175 litrelik su arıtma kapasitesi olan arıtmalı su sebilinde, siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut. 4 ve 10 derece arasında soğuk su verebilen model, aynı zamanda ise 75 ila 85 derece arasında sıcak su imkanı sunmaktadır. 3.6 litre hacme sahip soğuk su tankı, 1.3 litre hacme sahip sıcak su tankı bulunmaktadır. Ölçüleri ise Y:51cm G:26cm D:47cm. Eğer iyi bir arıtmalı su sebili arıyorsanız DreamWater, tercih edebileceğiniz en iyi markalardan biri olarak öne çıkıyor.

2- Rainwater RNW 1600
Farklı boyut seçeneklerine sahip olan Rainwater arıtmalı su sebili, A++ Inverter enerji sınıfına sahip. Su arıtmayı en tasarruflu şekilde size sunan Rainwater RNW 1600, sudaki mineralleri kaybetmeden arıtır ve lezzetli bir su sunar. 4-12 Derece aralığında soğuk, 70-90 derece aralığında sıcak su imkanı sağlıyor.

3- LG Spring Water Arıtmalı Su Sebili
LG Spring 5 Mikron Sediment filtresinde bulunan, 5 mikronluk gözenekleri sayesinde suda bulunan tortu, yosun, pas, ve bakterileri yüzde 99 oranında tutmaktadır. Bu sayede fazlasıyla temiz ve ferah bir şekilde su içmenize olanak sağlar. LG Spring Water saatte 25, günde 250 litre üretim kapasitesine sahip fazlasıyla lüks bir sebildir.

4- Fujisimo X300 Arıtmalı Su Sebili
Listemizde bulunmakta olan diğer su sebillerine oranla daha küçük bir boyuta sahip Fujisimo, tezgah üstünde kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Alkali filtresi sayesinde fazlasıyla temiz bir şekilde su içmenize olanak tanıyan ürün üzerindeki musluk uçları çıkarılabilir şekilde ayarlanmıştır. Fujisimo’nun 3 litre hacme sahip soğuk su tankı ve 2.1 litre hacme sahip sıcak su tankı bulunmaktadır. Bu tanklardan tamamiyle dolduğu zaman sebil kendisini otomatik şekilde kapatarak fazla elektrik kullanımının önüne geçmektedir.

5- Aqua 5A-KS07 Arıtmalı Su Sebili
Otomatik shut-off yani otomatik kapatma özelliğine sahip Aqua Su Sebilleri bu özelliği sayesinde fazladan elektrik tüketiminin önüne geçmektedir. Su tankları dolu olduğu zaman otomatik olarak kapatmaktadır. Toplam su kapasitesi 5.1 litredir. 2 litre hacme sahip sıcak su tankı ve 3.1 litre hacme sahip sıcak su tankı bulunmaktadır. 5 Adet filtresi sayesinde suda bulunan bakterileri yok edebilen bu ürün, en çok tercih edilmekte olan su sebilleri arasında başı çekmektedir. Ayrıca daha az yer kaplayana tezgah üstü su sebilleri de mevcuttur.

6- Aura Cebilon Arıtmalı Su Sebili
Gün içerisinde toplamda 700 litre su üretme yeteneğine sahip Sebillion Su Sebili, bu özelliğe ek olarak 80 litre kadar su depolaması sağlayabilmektedir. 30 kilogramlık bir kütleye sahip olan ürünün gövde kısmı paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. İstediğiniz zamanlarda sebilin çoğu kısımlarını çıkartarak temizliğini gönül rahatlığıyla sağlayabilirsiniz. 5 Adet filtresi bulunan Sebillion içme suyunu bakterilerden temizleyerek en iyi ph düzeyi ile sizlere kaliteli bir içme suyu sunmaktadır.

[table id=7 /]

Eğer siz de en iyi arıtmalı su sebilleri tavsiyesi arıyorsanız listemize göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu