Ürün

En İyi 10 Diode Buz Lazer Epilasyon Cihazı!

En iyi diode lazer epilasyon cihazı ve en iyi buz lazer epilasyon cihazı hangisi? Yeni bir güzellik merkezi açıyorsanız veya güzellik merkezinizdeki lazer epilasyon cihazını yenilemek istiyorsanız detaylı bir araştırma yapmanız gerekebilir. İyi bir epilasyon cihazı, epilasyonda elde edilen başarıyı ve performansı doğrudan etkilemektedir. Eğer iyi bir cihaza sahip değilseniz, epilasyon uygulaması çok verimli olmamaktadır. Bu doğrultuda yeni epilasyon cihazı almayı hedefleyen işletmeler, epilasyonda yüksek verimlilik sağlayan, az seans ile başarı sunabilen, günümüzdeki yeni teknolojileri bünyesinde barındıran cihazları tercih etmektedir.

buuON ekibi olarak güzellik merkezlerinde en çok tercih edilen buz başlıklı diode lazer epilasyon cihazları için bir tavsiye listesi hazırladık. Listemizde, en yeni teknolojilere sahip, çok tercih edilen profesyonel epilasyon cihazları yer almaktadır. Eğer siz de yeni bir epilasyon cihazı almak istiyorsanız listemizde yer alan epilasyon cihazlarını inceleyebilir, satışını gerçekleştiren üretici firmalar ve distribütörler ile irtibata geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

1- Soprano Ice Platinum
Buz başlığa sahip lazer teknolojisinin çıkış noktalarından biri olan Soprano markası, ağrısız, hızlı ve etkili sonuçlar sunabilen markalar arasında yer alıyor. 755 nm, 810 nm ve 1064 nm ile 3 farklı dalga boyuna sahip Soprano Ice Platinum, cildi -3 dereceye kadar soğutan buz başlığa sahip.

Detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.

2- Adela Ice Trio
Buz başlığa sahip bir diğer cihaz Adela çatısı altında yer alan Ice Trio modeli. 3 Farklı dalga boyuna sahip Adela Ice Tro, Alman Dilas barları, 12×12 başlık büyüklüğüne sahip. Adela Ice Trio, aynı anda 3 farklı dalga boyunu kullanarak epilasyon yapma özelliğini bünyesinde barındırıyor. Buz başlığı sayesinde -5 dereceye kadar soğutma sağlar ve bu sayede acı hissiyatı minimum düzeye çekilir.

Detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.

3- Sierra Prime
3 Farklı dalga boyuna sahip bir diğer buz başlığa sahip diode lazer epilasyon cihazı olan Sierra Prime, 12 bar ve 1600 watt eş değerinde lazer gücüne sahip. 20 Hz’e kadar tekrar oranına sahip epilasyon cihazı, buz soğutması başlığı sayesinde acısız konforlu bir epilasyon imkanı sunuyor. Otomatik tarama modu, manual tarama modu, dar alan atış modu gibi farklı özelliklere sahip.

Detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.

4- Quartus
Quartus marka buz başlığa sahip epilasyon cihazın öne çıkan en belirgin farklılığı, çift başlığa sahip olması. Birinci başlık alexandrite, ND Yag, Diode için kullanılır ve her bir atışta 3 farklı nanometreyle atış gerçekleştirir. Bu sayede sonuuç verimliliğini maksimum seviyeye ulaştırmaya yardımcı olur. İkinci başlık ise diode nanometrelerine sahip.

Detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.

5- Clean Lite
Öne çıkan en iyi diode lazer epilasyon cihazları arasında yer alan bir diğer model ise Clean Lite. 808 Nm dalga boyuna sahip, 1200W gücündeki epilasyon cihazı, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş 1-10 Hz tekrarlama oranına sahip. 4 Farklı başlık modeli seçeneğine sahip cihaz 37 Kg ağırlığında ve 8.4″ dokunmatik ekrana sahip.

Detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.

Eğer en iyi diode lazer epilasyon cihazı ve en iyi buz başlıklı lazer epilasyon cihazı hangisi merak ediyorsanız, satın almanıza rehberlik edecek tavsiye listemize göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu