Ürün

En iyi 10 Mad Parfüm Kodları Bayan Erkek

Açık parfüm konusunda mad parfüm kodları ile seçeceğiniz orjinale yakın kokular ile daha ekonomik ve güzel fırsatları değerlendirmeniz mümkün. Son zamanlarda bir çok şubesi bulunan mad parfümeri mağazalarında bulunan kokular , yüksek fiyatlara satılan parfüm markalarının muadillerini en yakın şekilde kullanıcılarına sunuyor. Mad parfümeri içeriğinde bir çok notların yer aldığı esanslar ile birlikte son kullanıcıya ulaştırması ve fiyat konusunda oldukça ekonomik olması ile tercih ediliyor. Açık parfüm kodları ile birebir uyum içerisinde olan Mad parfüm kodları ile istediğiniz kokuyu en net şekilde ulaşabiliyorsunuz. İçeriğindeki esanslar ile daha uzun süre kalıcı olmasının yanı sıra orjinal parfümler ile aynı esans oranlarına sahip olması ile dikkat çekiyor. 

Mad parfüm Kodu Nedir?

Parfüm kodları üretici ve tüketici arasında doğru iletişimin kurulmasına imkan sağlamaktadır. Satıcı içeriğinde bulunan esanslar ve maddelerin ne olduğunu tüketiciye en doğru şekilde yansıtabilmek için parfüm kodu kullanmak zorunda. Her esans farklı koda sahip olduğundan dünya parfüm birliğinin yayınlamış olduğu uluslar arası parfüm kodlarını inceleyebilir. EDP özellikli parfümlerin içeriğindeki aromalar da kullanıcı ile net bir şekilde buluşması için parfüm kodlarına ihtiyaç vardır.

Mad Parfüm Kodu Nasıl Bulunur?

 Üretici şişelerin üzerine piyasada bulunan parfümlerin kodlarını işlemek zorundadır. Bu ülkelerin satış kuralları içerisinde olsa da bu kodlar tüketicinin ne aldığını veya ne kullanması gerektiğini bilmesi için önemli. Süreklilik arz eden bu tür tüketici işlevlerinde devamını getirmek için kod üretimi yapmak zorundadır. Mad parfüm kodları da şişelerin veya kutuların üzerine işlenmiş durumda. 

En iyi 10 mad parfüm kokusu Erkek

MAD Erkek Parfüm W.161 Mad 312 Vaap
MAD Erkek Parfüm W.163 Mad onlaynth bravotatoo
MAD Erkek Parfüm W.164 Mad Guyyiguiltmen
MAD Erkek Parfüm W.165 Mad dolc&rabndivanspirit
MAD Erkek Parfüm W.166 Mad disquredhewoody
MAD Erkek Parfüm W.167 Mad comidegarsnwinterwood
MAD Erkek Parfüm W.168 Mad BurbiriyLaydan
MAD Erkek Parfüm W.169 Mad ermenevildozeiena
MAD Erkek Parfüm W.170 Mad costusnaturelİntoyso
MAD Erkek Parfüm W.171 Mad victorywalfspunkbomber

En iyi 10 mad parfüm Kodu Bayan 

MAD Kadın Parfüm E.130 Mad EstBlue
MAD Kadın Parfüm G.101 Mad GoccıEnvyMo
MAD Kadın Parfüm G.102 Mad KurkodojanGrandSoor
MAD Kadın Parfüm G.103 Mad GaadGrol
MAD Kadın Parfüm G.105 Mad Glario
MAD Kadın Parfüm H.101 Mad HatCout
MAD Kadın Parfüm H.102 Mad HuggBass
MAD Kadın Parfüm H.103 Mad hypertoncpoıs
MAD Kadın Parfüm H.105 Mad hygobusıntent
MAD Kadın Parfüm I.102 Mad Issoymıyoke

Mad Parfüm Kimin?

Kalitesi ve Kokusu bakımından üst düzey bir hizmet sağlayan mad parfüm Ankara Kızılay’da 1999 yılında faaliyete girmiştir. 2023 yılı itibari ile yurt içi ve yurt dışı toplam 243 mağaza ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin parfüm markası olan mad parfümeri , dünyanın parfüm markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. 1999 yılında Mehmet doğru tarafından faaliyetene başlamıştır. Sadece parfüm olarak hizmetin dışında oda kokuları, oto kokuları , oda spreyleri gibi bir çok alanda kullanıcılarına en güzel kokuları sunmaktadır. 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 6 Oyunuz: 3.7]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu