Ürün

En İyi 10 Mobilya Markası Tavsiyesi!

Evlenecekler, düğün yapacaklar veya evini yenileyecek olanların öncelikli sorusu. En iyi mobilya markası hangisi? Ülkemizde mobilya sektöründe oldukça kaliteli markalar mevcut. Bir çoğunu duymuş olabilirsiniz. Fakat yine de mobilya almadan önce fikir edinmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Çünkü buuON ekibi olarak, yeni mobilya alacaklar için öne çıkan bazı mobilya markalarını sizler için listeledik. Bu sayede mobilya alırken bakmadan geçmemeniz gereken mobilya markalarını öğrenmiş olabilirsiniz.

1- Alfemo
İsmini sıkça duyduğumuz mobilya markalarından biri olan Alfemo, hem geniş ürün yelpazesi, hem de sunmuş olduğu dayanıklı mobilyaları ile dikkat çeken markalardan biri. Çok sayıda alternetif ürünün yer aldığı Alfome, en pahalı mobilya markaları arasında sıralayabiliriz.

2- Enza Home
Türkiye’de bir çok şubesini görebileceğiniz mobilya markalarından biri olan Enza Home, kaliteli ürünlerin yanı sıra göze hitap eden, oldukça modern mobilyaları ile dikkat çekiyor. Netha koltuk takımı gibi ön plana çıkan modern koltuk takımları, piyasada en fazla tercih edilen modeller arasında.

3- İnegöl Mobilya
Belki çok fazla reklamlarına rastlamamışsınızdır fakat kaliteyi çok rahat bir şekilde görebileceğiniz markalardan biridir. Uzun yıllardır Türkiye’de en dayanıklı mobilya markaları arasında yer almıştır. Talep ise oldukça fazla gören bir markadır. Eğer mobilya alacaksanız veya yenileyecekseniz mutlaka İnegöl mobilya ürünlerine bakmanızı tavsiye ederiz.

4- İkea
Listemizde yer vermezsek içimiz rahat etmez. Kimilerine göre çok pahalı gelse de bazı ürünleri oldukça uygun fiyatlı. Dayanıklılık anlamında kesinlikle listede olmayı hak eden bir marka. Tabi en büyük handikap olarak bahsedeceğimiz olayı ise demonte halde getirilmesi ve kurulumun tarafınızdan ya da ücret karşılığında İkea çalışanları tarafından yapılması. Günümüzün modern mobilya modelleri için İkea’ya mutlaka göz atın.

5- İstikbal
Mobilya sektöründe ilk duyduğumuz markalardan biri. Türkiye’de oldukça yaygın olarak mağazaları bulunan İstikbal, uzun yıllardır kendine has müşterisi olan bir marka haline gelmiş durumda. Eğer mobilya alacaksanız mutlaka mağazalarına göz atmanızı tavsiye ederiz. En uygun fiyatlı mobilya markaları arasında yer alması da fiyat avantajı sağlıyor.

6- Vivense
Son yıllarda fazlaca ismini duyduğumuz, mobilya sektöründe günden güne kendini daha fazla hissettiren markalardan biri olan Vivense, geniş ürün seçenekleri ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sağlaması ile dikkat çekiyor. En büyük dezavantajı, daha çok online satış üzerine kurulu bir sisteme sahip olması. Var olan mağazalarındaki ürünler oldukça kısıtlı. Fakat online ortamda çok fazla seçenek görebilirsiniz.

7- Bellona
1997 Yılında faaliyetlerine başlayan Bellona, günümüzde insanların aklında yer etmiş önemli markalardan biri. Mobilya alacak olanların mutlaka aklına gelen Bellona, çok sayıda koltuk takımı seçenekleri sunabiliyor. Aynı zamanda farklı mobilya ürünleri de yine uygun fiyatlarla satılıyor. Listenize eklemeniz gereken markalardan biridir.

8- Kelebek Mobilya
Türkiye’nin en köklü mobilya markalarından biri olarak bahsedeceğimiz Kelebek Mobilya, uzun yıllardır sürdürdüğü kalite standartlarını korumuş durumda. 1935 Yılından günümüze kadar uzanan yolculukta Türkiye’de ismini duyurmuş, en çok tercih edilen markalardan biridir.

9- Adore Mobilya
Kaliteli kelimesinin yanına yakışan markalardan bir diğeri de Adore Mobilya, her bütçeye uygun ürünler sunabiliyor. Ödediğiniz rakamın fazlasıyla karşılığını sunabilen bir kalitesi mevcut. 1990 Yılında kurulan Adore, geniş ürün skalası ile daima mobilya sektöründe ön planda olan markalar arasında.

10- Çetmen Mobilya
Son 15 Yılda kaydettiği yükseliş ile mobilya sektöründe bir anda zirveye yükselen Çetmen Mobilya’nın geçmişi 1962 yılına dayanıyor. Fakat 20 yıl öncesine kadar sadece bir kaç tane mağazası bulunan Çetmen Mobilya, zaman içerisinde en fazla tercih edilen ve en fazla bilinen markalar arasında yer almayı başardı. Her fiyat için mobilya bulabileceğiniz, göz atmanız gereken markalardan biridir.

Eğer siz de en iyi mobilya markaları için tavsiye arıyorsanız ve hangi markalara bakabileceğiniz konusunda öneri istiyorsanız, listemizi mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu