Ürün

En İyi 10 Yatak Markası Tavsiyesi!

Yeni yatak almak istediğinizde kendinizi bir anda içinden çıkılamaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü yatak almak düşünüldüğü kadar kolay değildir. Yatak alırken mutlaka en iyi yatak markası hangisi diye araştırma yapıyor olabilirsiniz. Yatak alırken iyi bir yatak markasını tercih etmek kadar yatağın sizin için uygun olup olmadığı da önemli rol oynamaktadır. Artan rekabet ile birlikte yatak için çok sayıda marka ve alternatif bulunmakta. Bu sebeple yatak almak günlerinizi hatta haftalarınızı alabilir. Bir insan her gününün 3’de 1!ini yatağında geçiriyor ve uzun yıllar aynı yatağı kullanıyor. Hal böyle olunca iyi bir marka ve kişiye uygun olan yatağı tercih etmek gerekiyor. buuON ekibi olarak tercih edebileceğiniz en iyi yatak markaları tavsiye listesi hazırladık.

1- Hälsa Yatak
Bir İsveç markası olan Hälsa, uyku sanatı sloganıyla dikkat çekiyor. Türkiye’de de satışta olan Hälsa yatak ile ilgili oldukça güzel yorumlar yer almakta. Ayrıca dünyaca bilinen İsveç kalitesi ve sağlamlığı ile kusursuz bir yatak deneyimi sunuyor. En iyi yatak markalalrından biri ollan Hälsa yatak fiyatları biraz yüksek olsa da oldukça fazla tercih ediliyor.

2- Fillego Yatak
İsmini çok sık duymamış olabileceğinizi tahmin ettiğimiz fakat yatak sektöründe başarılı yataklara sahip olan Fillego, Visco ve Lateks’i aynı yatakta buluşturuyor. Ayrıca 6 farklı sertliği tek bir yatakta sunabilen marka, yatak almak isteyenler için güzel bir deneyim sunuyor.

3- Yataş
Yatak sektöründe kalitesini kanıtlamış olan yatak markalarından biri olan Yataş’ın temelleri 1976 yıllında atıldı. Anadolu’daki ilk sünger fabrikası olarak da bilinen Yataş, 1981 yılında yaylı yatak üretimi yaparak yatak sektöründe faaliyetlerine başladı. Günümüzde bir çok kişi için uygun olabilecek, farklı özelliklere sahip yatak çeşitlerini bünyesinde barındırıyor.

4- Wellmatt
En iyi yatak markalarından biri de Wellmatt. Türkiye’nin en doğal yatakları sloganıyla dikkat çeken Wellmatt, 2005 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte. Doğal lateks, organik, visco gibi farklı türlerde yatak modeller sunulmaktadır.

5- İşbir Yatak
Her bütçeye uygun yatak bulabileceğiniz markalardan biri olan İşbir Yatak, 1968 yılında kurulan İşbir Holding bünyesine bağlı. Sektörün bilinen markalarından olan İşbir, geniş ürün yelpazesi ile yeni yatak almak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor.

6- Yatsan
Türkiye’deki prestijli oteller tarafından da tercih edilmesiyle bilinen Yatsan yatak markası, yatak ürünlerinde 100 gün deneme süresi avantajı içeriyor. Farklı sertlik derecelerine sahip yatak modellerine sahip olan Yatsan, tercih edebileceğiniz markalardan bir diğeri.

7- Bellona
Her ne kadar mobilya markası olarak ön plana çıksa da, kaliteli yataklar üreten Bellona, yatak sektöründe de oldukça revaçta. Online olarak da sipariş verebileceğiniz Bellona yatak modelleri, Türkiye’de en popüler markalar arasında.

8- Hibboux
İki kardeş tarafından yaratılan bir marka olan Hibboux, uykuyu olumsuz kılan faktörleri iyileştirerek uyku kalitesini maksimize etmesiyle dikkat çekiyor. İnsan sağlığına önem veren Hibboux, yatak sektöründe revaçta. Ayrıca farklı uyku ürünleri de sunuyor.

9- İstikbal
Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan İstikbal, 1957 yılından itibaren başarı hikayesini sürdürüyor. Mobilya sektörünün de lider markalarından biri olan İstikbal, konforlu, uyku kalitesini arttıran yatak modellerine sahip. Konfor ve rahatlıktan ödün verilmeden tasarlanan çok sayıda modeli bünyesinde barındırıyor.

10- Visco Love
Medikal sektörde faaliyetlerine başlayan Visko Love, 2008 yılında Visko Love markası altında yatak üretimi yaparak sektörde yer edinmiştir. İlk jel yastık-yatak, yıkanabilir Visko yastık-yatak gibi ilklere imza atan Visko, Türkiye’de 250 civarında satış noktasına sahip.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu