Mekan

En iyi Küfürler Listesi İngilizce Almanca Fransızca Küfürler

Küfür etmek Dinimizde çok yakışık kalmasa da küfür etmeniz gereken durumlarda en iyi küfürler listesinde bir çok yabancı dilde küfür edebiliyorsunuz. Her ülkenin kendine has küfürleri olduğu gibi anlamları farklı küfürler de yer alıyor. Kişisel olarak yapacağınız küfürler ile karşınızdaki insandan karşılık geleceğini unutmadan ona kötü bir söz söylemeniz gerektiğinde kullanabilirsiniz. Bu durumları hoş karşılamıyor olsak da en çok küfür eden ülke Almanya olarak biliniyor. 

Küfürler ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Küfür nasıl öğrenilir?

Küfür yani kötü sözler genellikle insanların gelişim yaşında olan okullarda öğrenilmektedir. Dışarıdan öğrenilen veya farklı bir kişiden duyulan sözler gelişim yaşındaki çocuklarda ilk algılanan ve dikkat çeken bir durum olarak karşılaşılır.  Okul ortamında öğrenilen bu kötü durum karşısında yıllar boyunca karşısındaki insana kötü bir karşılık vermesi gerektiğini hissettiğinde kullanır. Şiddet sadece fiziksel olmamakla birlikte sözlü şiddette anayasa da cezası olan bir durum olduğunu unutmamak gerekir. 

Küfürleri sizin söylemeniz için değil farklı dillerde size söylenen küfürleri bilmeniz ve anlamanız için öğrenmeniz tavsiye edilir. Aksi taktirde karşılık bulacağınız bu sözler sonrasında olumsuz durumlar ile karşılaşmanız mümkün olabilmektedir. 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu