GeziYurt Dışı

En İyi Tur Şirketleri – 10 Tavsiye (Güncel)

En iyi tur şirketleri, tatilinizin keyifli ve güvenli geçmesi açısından önemli rol oynamaktadır. Özellikle yurtdışı gezilerinde en iyi yurtdışı tur şirketleri de araştırmamızın konusunu oluşturmaktadır.  Bu şirketler toplu seyahatler düzenlemesinden dolayı daha cazip fiyatlar sunabilmektedir. Ülkemizin birçok şehrinden kalkış sağlayan ve yurt içi seçenekleri de sunan bu şirketlerin güvenilir olması da çok önemlidir.

Yoğun bir mesainin ardından, bunaltan havalardan, kalabalıktan kurtulmak isteyenler için tatil önemli bir kaçamaktır. Tabii tatilin tercihe göre ucuz, kaliteli veya bol gezili geçmesi beklenir… Bu listemizde sizler için en iyi tur şirketlerini araştırdık. Listemizde yer alan şirketlerin tamamı, gerçek kullanıcı deneyimleriyle hazırlanmıştır. 

1- Gezinomi

Turizm sektörünün her geçen gün gelişmesi ve talebin de artması, tur şirketlerinin faaliyetlerini de genişletmiştir. En iyi tur şirketleri listemizin ilk sırasında yer alan Gezinomi, birden fazla acente ile hizmet vermektedir. Firmanın kurumsal yapısı sayesinde birçok kampanyası da bulunmaktadır.

Gezinomi, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok destinasyona turlar düzenlemektedir. Amsterdam turları ve vizesiz turları ile popüler olan bu firma, hakkında en çok olumlu yorum olan firmalardan biridir. Önemle belirtmek gerekir ki, Gezinomi kültür turları da düzenlemektedir. 

İnternet Sitesi: tıklayınız.


2- ETS Tur

En iyi tur şirketleri listemizin ikinci sırasında yer alan ETS, ülkemizin en çok tercih edilen şirketlerinin başında gelmektedir. Yalnızca düzenlediği turlarla değil, ülkemizde otel tatili yapacak olanların da sıklıkla tercih ettiği ETS, 150’den fazla acente ile hizmet vermektedir. 

Cruse gemisi turları, yurtdışı turları ve yurt içi turları düzenleyen firmanın, kampanyaları da oldukça fazladır. Bununla beraber Amerika turlarında da oldukça popüler ve güvenilirdir.

Şirketin oldukça kullanışlı ve hızlı mobil uygulaması da bulunmaktadır. Tatil yapmak isteyenler ve yurt dışı tatil turlarına katılacak olanların oldukça fazla olumlu yorumunu almıştır.

İnternet Sitesi: tıklayınız.


3- Jolly Tur

Listemizin üçüncü sırasında yer alan bu firmada oldukça güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Ankara en iyi tur şirketi araştırmalarında da yer alan bu firma, Ankara ilinden de kalkış sağlamaktadır.

Acenteleri ile görüntülü görüşme imkanı sunarak, uzman personelleri aracılığıyla talebinize doğrudan cevap vermektedirler. Ayrıca HOPİ gibi kampanyalarda sunulmaktadır.

Yurt dışına düzenledikleri turların yanı sıra, otobüsle yurt içi turları da düzenlemektedirler. Ayrıca Jolly Tur’da oldukça kullanışlı bir mobil uygulama ile misafirlerine hizmet vermektedir.

İnternet Sitesi: tıklayınız.


4- Setur

Bir Koç Holding kuruluş olan Setur, tatili keyifli hale getiren tur şirketlerinden bir diğeridir. Bu firmada yalnızca tur düzenleme ile kalmamakta, tatile gitmek isteyenler için en cazip otelleri bütün detaylarıyla kullanıcılarına aktarmaktadır. Bu bakımdan tatil yapmak isteyen misafirler, Setur aracılığıyla otel rezervasyonu da yapabilmektedir.

Ülkemizin birçok noktasında yetkili acentesi bulunan Setur, kişiye özel turlar ve grup turları seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Ayrıca erken rezervasyonda ve Word Card sahiplerine özel indirimler tanımlanmaktadır. 

Setur bütün bu tatil planlaması dışında, araba kiralama, havaalanı transfer gibi konularda da hizmet sunmaktadır. Ek olarak kurumsal etkinlikler ve toplantılarınız için özel organizasyonlar da düzenlemektedir.

İnternet Sitesi: tıklayınız.


5- Pronto Tur

Listemizin beşinci sırasında yer alan Pronto da kaliteli ve güvenli hizmet sunan firmalardan bir diğeridir. Mısır turları, Avrupa turları, Amerika turları gibi seçenekler sunan bu firmanın, Ankara kalkışlı turları dahi bulunmaktadır.

Erken rezervasyonda cazip teklifler sunan firma, özellikle bu dönemde %25 erken rezervasyon indirimi uygulamaktadır. 

Afrika turları da ülkemizde en çok tercih edilen turlardandır. İstanbul kalkışlı Afrika turlarıyla da oldukça olumlu yorum alan Pronto Tur, 7 gün boyunca saat 24:00’a kadar telefonla hizmet vermektedir.

İnternet Sitesi: tıklayınız.


6- Kappa Tur

Tatil turları sektörünün önemli temsilcilerinden olan bu firma, oldukça profesyonel personel ekibi ile hizmet sunmaktadır. Hakkında en az şikayet olan tur şirketlerinden bir diğeri olan Kappa, tatilinizin güvenli ve keyifli geçmesi adına hizmet vermektedir. Bu bakımdan en iyi yurtdışı tur şirketleri arasında da yer almaktadır.

Kappa Tur dünyanın birçok noktasına tur düzenlemektedir. Talebi göre özel organizasyonlar, toplantı ve kongre gibi hizmetlerde sunmaktadır. Bu bakımdan vizesiz turlar, cruse gemi turları, Norveç turları, Yunan Adaları turları, Kıbrıs turları gibi çeşitli yelpazesi bulunmaktadır. Tercih edecek olanlara mutlaka Benelüx tatil turuna da göz atabilirsiniz.

İnternet Sitesi: tıklayınız.


7- ÇOK YAKINDA!

İPUCU: Listede yer alan firmalardan biri ile otel tercih edecekseniz, En iyi oteller listemize de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu