Gezi

En Uygun Umre Turları Fiyatları ve Tarihleri 2023

2023 yılı en uygun umre turları başladı. Fiyatlar geçtiğimiz yıllara göre farklılık gösteriyor olsa da Umre tur fiyatları 2023 yılında en uygun araştırmayı sizler için yaptık. Bu kutsal vazifeyi yerine getirmek için sizlere en avantajlı turlar ve konforlu hizmet alacağınız turların listesi haberimizde. 

Diyanet tarafından düzenlenen turlara katılım sınırlı olduğundan umre programı için özel olarak turlar düzenlenmektedir. Özel turlar ile yapacağınız umre ziyaretlerinde programlar belirlendi ve kontenjanlar sınırlı sayıda yer açıyor. 

En uygun Umre Turları ve Fiyatları

1- isra Turizm

isra turizm tarafından umre turları 2023 yılında devam ediyor. Türkiye’den başlayan yolculuğunuz kutsal topraklara varana kadar her şey düşünülerek organize edilmiş olan programlara kayıtlar başladı. Fiyatlar 1100$’dan başlayan ücretler konaklama , yeme-içme , umre turları gibi bir çok imkanı içinde barındırıyor. 

Anadolujet ile yapılacak ulaşım tur fiyatlarına dahil olmakla birlikte turların detayları için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

2- Semersah Turizm

Kutsal topraklara ziyaretlerinizi organize şekilde düzenleyen semersah tur ile umre programlarını 2023 yılında da en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefliyor. Paket turlar ile birlikte alacağınız hizmetler ziyaretiniz süresince ihtiyacınız olan her şey tur firması tarafından düşünülmüş durumda. Fiyatlar ve tura dahil olan hizmetleri incelemek için semersah tur ziyaret edebilirsiniz.

3- ilim Turizm

ilim turizm Türkiye’den turlar ile mekke ve medine topraklarında yapacağınız umre ibadetlerinizi yerine getirmek için her yıl düzenlediği turlara 2023 yılında da devam ediyor. Gidiş – dönüş uçak biletleriniz , otel konaklamaları , oda çeşitleri  ve hac görevinizi yerine getirmek için size rehberlik edecek tecrübeli ekibi ile eşlik ediyor. Fiyatlar 1250 $ başlarken konaklama ve ulaşım fiyatlara dahildir. Vize işlemleri ve pasaport bilgileri için tur başlamadan 15 gün öncesinde teslim edilmesi gerekmektedir. 

4- Toprak Turizm

Günlük olarak düzenlenen Turlara 2023 yılında dahil olmak için erken rezervasyon indirimleri ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz. 8 günlük – 10 günlük gibi turlara katılım ücretleri yukarıda belirtildiği şekilde ücretlendirilmekte. 1700$ fiyatlardan başlayan tur programında kabeye en yakın otellerde konaklama fırsatını yakalıyorsunuz. 8 günlük programı dolu bir şekilde yaşamak isteyenler için özel olarak düzenlenmiş tur programları ile tecrübeli çalışanlar bu kutsal görevinizde sizlere eşlik edecek. 

5- Mebrur Tur

2023 yılı hac programları mebrur tur firması tarafından devam ediyor. Kurban bayramı öncesinde katılacağınız turlar 1050 $ ‘dan başlayan fiyatlarla hac ibadetini yerine getirecek kişilerin katılımları bekleniyor. 6 gece mekke – 3 gece medine turlarına katılım ve yaptığınız ödemelere konaklama , vize işlemleri ve uçak bileti dahil. Kişisel harcamalarınız ve orada yapacağınız ücretli işlemler hariç hizmet vermektedir. Servis dahil olmakla birlikte ibadet esnasında yapılacak programda görevli tecrübeli ekip ile hac görevinizi layıkıyla yerine getirebilirsiniz. 

 

Tur düzenleyen firmaların listeleri devam edecek. Turlara katılım gösterecek olanlar tur programlarına ve verilen hizmetleri kontrol ederek en uygun umre programına katılım sağlayabilir. Firmaların kendi web sitelerinde daha detaylı bilgiler yer almakla birlikte bu yazı en uygun fiyatlı umre turu düzenleyen firmalar için yazılmıştır. 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu