İnternet

En Yaratıcı instagram Not Sözleri Komik

instagram yeni özelliği not sözleri ile komik ve en yaratıcı not sözleri olarak bırakarak takipçileriniz ile olan etkileşiminizi artırmanın bir diğer yolu olarak karşımıza çıkıyor. Yeni gelen bu özelliği sayesinde oldukça popüler olan notlar kullanıcılar tarafından örnek not sözleri ve en yaratıcı not sözleri olarak aranmaya başladı. 

Yaratıcı not sözleri ile profilinize giren kullanıcıların yaratıcı sözlerinizi görerek ilham alması yada duygu ve düşüncelerinizi hissetmesi açısından önemli olabiliyor. Yaratıcı not sözlerini örnek olarak paylaşacağımız yazımızda sizlerde notları kendi profilleriniz de paylaşarak yada not yazan arkadaşlarınıza cevap olarak verebilirsiniz. 

Verdiğimiz örnek not sözlerinin yanı sıra 60 karakter sınırı olduğundan sizlerde kendi düşüncelerinizi bu karakter sınırı içerisinde not olarak paylaşabilirsiniz. 

Ayrıca yeni gelen instagram notlara müzik nasıl eklenir? konumuzu ziyaret ederek notlarınızı müzikler eşliğinde paylaşabilirsiniz. 

 

En yaratıcı not sözleri

“Hayatı seversen hayatın da seni seveceğini öğrendim.”Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten sevmiştir.
İnsan odun değildir ki, kırıldığı zaman ses çıkarsın.“Arada sırada aynaya bakmalı insan; Güzel miyim diye değil. İnsan mıyım diye.”
Eğer doğruyu söylersen hiçbir şeyi hatırlamak zorunda değilsin.Okuduğum kitapta şöyle yazıyordu, fazla fedakarlık kişinin kendi kul hakkına girmesidir.

“Öğrenmek, yaşamın tek kanıtıdır.”
Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor.
Layık olduğunu düşünmediğiniz insanlara asla doğruları söylemeyin.Gerçeği ilk sen söyle… Yoksa senin için birisi elbet doğruyu söyleyecektir.
“Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevmişim seni.”

Erkekler daha güçlü olabilir ama tahammül eden kadınlardır.

Neyi arıyorsan O’sun sen. Ya ümit sizsiniz, ya ümitsizsiniz. Gittiğin yola inandıysan attığın adımlardan korkma.Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir.
Olacak gibi değildi, olmadı da zaten…Yanlış bildiğin yolda; herkesle yürüyeceğine, doğru bildiğin yolda; tek başına yürü.
Seni hayallerine ulaştıracak en önemli şey, cesaretindir.Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım…
Umudunu yitirme şu hayatta bir şeyin bitişi, her zaman başka bir şeyin başlamasına sebep olmuştur.Senin inanmadığın o sevgiye ben binlerce kez gözyaşı döktüm.Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım…

Komik instagram not sözleri örnekleri

Annem sende göz var dedi. 23 yıl sonra fark etmesine çok şaşırdım gerçekten.İnsanı 2 şey ayakta tutar, biri sağ ayak, biri sol ayak. Gerisi hikaye…
Gittiği için arkasından üzüleceğim tek şey, internet.Türküm, doğruyum, çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum.
O telefonun senden akıllı olması zoruna gitmiyor mu? Demek istediğim bir dolu insan var.Tuzlu suda beş dakika yatınca içindeki tüm acıyı dışarı atan patlıcanı kıskanıyorum.
Gün gelir beni mumla ararsın çünkü salaksın telefonla aramak aklına gelmez.Sabah sporu olarak yataktan kalkıyorum bence yeterli.
Nescafe bile üçü bir arada ben hala yalnızım.Hayatımı film yapmışlar sen reklam arası olmuşsun
Aşk sevgilinin terini yalamaktır.. noldu “ıyykk” demeye başladın! her aşk yazısına inanıyosun ya bunda mı sorun oldu?“Giderek daha çoook seviyorum seni” demişti… o yüzden gitti demek ki
Yufka yüreğiniz herkese açarsanız size kol böreği olarak geri dönerDevlet çevremdeki malları bilse yemin ederim ‘mal beyanı’ ister.. vergi yükünü demiyorum bile
Uzaktan uzağa kesiştiğiniz birileri varsa bırakın öyle kalsın. yakınlaşınca çözünürlük düşüyorGoogle’a girin arama yerine IQ yazın ve F13’e basın. Oha süper
Bİr bayanın gözyaşının akmasına sadece soğan değil bir ‘hıyar’ da neden olabilirBilmiyorum kelimesi hayatımızda olmasaydı ne yapardık bilmiyorum
“Bir gün herkes fenerbahçeli olacak!” sözü “Bir gün herkes sevgilim olacak!” sözüyle yanı şeyi ifade eder. Kocaman bir yalanı” Eski sevgilimi telefona “yalv” diye kaydettim, aradığı zaman ekranda yalv-arıyor yazıyor yalvar bakmıyorum.

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu