İzmirKonaklamaŞehir

Eski Foça’daki En İyi 10 Otel Önerisi!

İzmir’in kuzey bölgesinde yer alan sahil kasabası olarak bahsedebileceğimiz Eski Foça, yaz aylarının en fazla ilgi gören ilçelerinden biridir. Bu listemiz ise Eski Foça’da konaklama yapmak isteyenler için hazırlanmış olup Eski Foça’daki en iyi butik otellerine yönelik tavsiye kapsamaktadır. Eski yıllara oranla daha fazla kişi tarafından benimsenen, her yıl daha fazla ziyaretçi alan Eski Foça, son yıllarda kalabalığı en fazla olan sahil kasabalarından biri durumunda. Tabi bu durum Eski Foça’daki butik otel fiyatlarını da etkilemiş durumda. Yine de uygun fiyatlarla butik otel bulmanın mümkün olduğu Eski Foça, yaz aylarında kısa tatiller için oldukça ideal bir yerdir. Kış aylarında da ziyaret etmek isteyebileceğiniz, adeta huzur dolu kasaba için hazırlamış olduğumuz liste, Eski Foça’da konaklama yapmak isteyenlere ilaç gibi gelecektir.

1- ATHENA OTEL
Direkt olarak Eski Foça merkezinde ve sahile bakan konumu ile dikkat çeken Athena Otel, Eski Foça’nın öne çıkan otellerinden biri. Eğer Eski Foça’nın sahiline bakan manzarada uyumak ve uyanmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz otellerden biridir.
Adres: İsmetpaşa, 155. Sk. No:2, Eski Foça.
Telefon: 0232 812 21 22

2- HURİ & NURİ OTEL
Eski Foça’da balık restoranlarının hemen üzerinde konumlanmış olan Huri & Nuri Otel, Eski Foça’yı ziyaret eden kişilerin dikkatinden kaçmayan bir yerde konumlanmış durumda. Konumu oldukça iyi olan otelde hizmette gayet başarılı. Otelde genellikle altın sarısı renklerin hakim olduğunu da belirtelim.
Adres: Atatürk, Eski Aşıklar Cd. No:11 Eski Foça.
Telefon: 0232 812 22 75

3- VİLLA DEDEM HOTEL
Sahilde konumlanmış bir başka otel de Villa Dedem hotel. Giriş kısmında otele ait kafe, sahili ve sahilde yürüyenleri izlemeniz için güzel bir keyif sunuyor. Sahil hattında yer alan Villa Dedem Hotel, hizmet ve hijyen konusunda da başarılı otellerden biri.
Adres: Fevzipaşa, Reha Midilli Cd. No:66 Eski Foça
Telefon: 0232 812 12 15

4- BÜLBÜL YUVASI BUTİK OTEL
Küçük ve mimarisi dikkat çeken Bülbül Yuvası Butik Otel, konforlu odalarıyla dikkat çekiyor. Hizmet kalitesi de oldukça başarılı olan otelin konumu da listemizdeki bir çok otel gibi merkezi konumdadır. Size bazı zamanlar lüks otelleri hatırlatacak kaliteyi sunmak için özen gösterdiklerini fark edeceksiniz.
Adres: Atatürk, 121. Sk. No:20 Foça.
Telefon: 0232 812 51 52

5- HOTEL KARACAM
Eski Foça’ya sık gidiyorsanız ve sahil boyunda yürüyüş yaptıysanız dikkatinizi çeken otellerden biri de mutlaka Hotel Karacam olmuştur. Eski Foça’nın öne çıkan otellerinden biri olan Hotel Karacam, direkt sahile bakan kapıya sahiptir. Girişte az da olsa yer alan sandalye ve masalar, bu sevimli otelin girişinde oturup güneşin batışını keyifle izlemenize olanak tanıyor.
Adres: İsmetpaşa, Reha Midilli Cd. No:70 Eski Foça.
Telefon: 0232 812 14 16

6- LOLA 38 HOTEL
Burada konaklamanız halinde şirin olduğunu kabul edeceğiniz harika bir otel. Temiz odaları, arka bahçesi ve bahçede dinlenmek için oluşturulmuş alanı ile fazlasıyla huzuru bulmanızı sağlayacak. Eski Foça’da kusursuz olarak konaklama yapacağınız listenize ekleyebileceğiniz bir oteldir.
Adres: İsmetpaşa, Reha Midilli Cd. No:140 Eski Foça.
Telefon: 0232 812 38 26

7- FOÇA YALI HOTEL
En büyük handikapı, Eski Foça çarşısına biraz mesafeli olması. Onun dışında kusursuz konaklama yapacağınız Eski Foça’daki popüler otellerden biridir. Dilerseniz otelin hemen önünden denize girme imkanınızın olması da Foça Yalı Hotel’in en büyük avantajı.
Adres: Atatürk, No: Büyük Deniz Sahil Cd. No:75 Eski Foça.
Telefon: 0232 812 12 06

8- MENENDİ OTEL
Eski Foça’nın merkezinde, yenilenmiş yapısıyla dikkat çeken Menendi Otel, modern şekilde dekore edilmiş fazlasıyla tatmin edici bir otel. Farklı odalar ve farklı dekorasyonlara sahip odalardan istediğinizi seçebilirsiniz. Merkez’de otel arayanlar için oldukça ideal diyebiliriz.
Adres: Fevzipaşa, Reha Midilli Cd. No:28 Eski Foça.
Telefon: 0232 812 17 17

9- HANEDAN OTEL
Eski Foça’nın tanınan bir diğer oteli de Hanedan Otel. Merkeze yürüme mesafesinde olan otelin önünde denize girme imkanı bulunuyor. Ayrıca geniş odalarıyla da dikkat çeken otel, oldukça hijyenik ve kaliteli hizmete sahip.
Adres: Atatürk, Büyük Deniz Sahil Cd. No:85 Eski Foça.
Telefon: 0232 812 15 15

10- FOÇA ANTİK OTEL
Antik yapıları seviyorsanız Foça Antik Otel’de hoşunuza gidecektir. İsminden de anlayacağınız üzere antik konsepte sahip olan otel, çiçeklendirilmiş bahçesiyle küçük ama huzur dolu bir otel olarak listemizde yer alıyor.
Adres: Küçük Deniz Reha Midilli Cad. No:154 Eski Foça.
Telefon: 0533 157 18 88

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Listedeki otelleri görünce insan tatil yapmak istiyor bir kaç tanesini aradım yer ayırttık. fiyatlar yükselmiş ama neyin fiyatı yükselmedi ki.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu