EskişehirSağlıkŞehir

Eskişehir’deki En İyi 10 Özel Hastane Tavsiyesi!

Eskişehir özel hastaneler konusunda oldukça yaygın bir sağlık sektörüne sahiptir. Eskişehir’de özel sağlık hizmeti almak isteyenler için hazırladığımız listemiz sayesinde Eskişehir’deki en iyi özel hastaneler ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Hastaneler, günden güne en iyi hizmeti sunabilmek için tıp alanındaki teknolojileri takip ederek kendilerini geliştirmekte. Listemizde, Eskişehir’de sağlık hizmeti alabileceğiniz özel hastaneler listelenmektedir. Eğer siz de Eskişehir özel hastane arayışı içerisindeyseniz listemize göz atabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

1- Acıbadem Eskişehir Hastanesi
Türkiye’nin bir çok şehrinde ve aynı zamanda dünyanın bir çok ülkesinde sağlık hizmeti veren Acıbadem, Eskişehir’de de sağlık hizmeti vermektedir. Çevre illerde de hizmet veren Acıbadem, tüm branşlarda SGK anlaşmalı olarak hasta kabulü sağlamaktadır. Eskişehir özel hastaneler listemizin ilk sırası Acıbadem‘in…
Adres: Hoşnudiye Mah. 734.Sok. No:19, Tepebaşı.
Randevu: 0222 214 44 44

2- Özel Anadolu Hastanesi
Eskişehir’deki özel hastaneler arasında yer alan Anadolu Hastanesi, bir çok branşta hizmet veriyor. 5.720 m2 kapalı alanda hizmet veren hastanede toplam 63 hasta yatağı ve 15 yoğun bakım yatağına sahip. Ayrıca acil servis hizmeti de bulunuyor.
Adres: Akarbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 Odunpazarı.
Randevu: 0222 221 48 48

3- Özel Eskişehir Göz Merkezi
Eskişehir’deki göz hastaneleri arasında yer alan Eskişehir Göz Merkezi, göz sağlığı ve hastalıklarına çözüm üretmektedir. Göz rahatsızlığı yaşayanların tercih edebileceği, şehirdeki en donanımlı göz hastanelerinden biri olarak öne çıkıyor.
Adres: İstiklal Mh. Çınar Sk. No:6/1 Odunpazarı
Randevu: 0222 230 11 30

4- Ümit Hastanesi
Eskişehir özel hastaneler listemizin dördüncü sırasında Ümit Hastanesi yer alıyor. Ümit Hastanesi yaklaşık 35 farklı branşta hasta kabul ediyor. 40’dan fazla yoğun bakım yatağı ve 103 yatağı bulunan hastanenin, Eskişehir ilinde Tepebaşı ve Odunpazarı’nda yerleri bulunuyor. Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları ve Özel Sağlık Sigortaları kapsamında birden fazla Sigorta şirketiyle de anlaşmaları bulunuyor.
Adres: Batıkent, Gerekli Sokak No:13, Karagözler / Tepebaşı
Randevu: 0222 335 03 35

Eskişehir’deki özel hastaneler listemizde yer alan özel hastanelerden randevu ile sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu