EskişehirGüzellikHizmetŞehir

Eskişehir’deki En İyi 10 Güzellik Merkezi Tavsiyesi!

Eskişehir’deki en iyi güzellik merkezi tavsiyesi arıyorsanız buuON listelerine göz atın! Türkiye’nin nüfus yoğunluğu yüksek olan şehirlerinden biri olan Eskişehir’de, lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulamaları, kirpik lifting, protez tırnak, kalıcı oje gibi bir çok uygulama için ziyaret edebileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz Eskişehir Güzellik Merkezleri tavsiye listesi hazırladık. İşte Eskişehir Güzellik Merkezleri ve iletişim numaraları.

1- Este Lórien
Modern ve yenilikçi yaklaşımla Eskişehir’deki güzellik merkezleri arasında öne çıkan Este Lórien, lazer epilasyon, çok aşamalı cilt bakım uygulamaları, kırışıklık karşıtı uygulamalar, kirpik lifting, ipek kirpik gibi çok sayıda uygulama sunuyor.
Adres: Hoşnudiye Mah. Çiftkurt Sok. No:1 HKS Plaza, Daire:2 Tepebaşı.
Telefon: 0222 220 87 11

2- DK Güzellik
Güzellik uygulamalarındaki başarısı ile dikkat çeken noktalar arasında yer alan DK Güzellik Merkezi, lazer epilasyon, cilt bakımı, incelme uygulamaları ve çok daha fazlasını sunuyor. Hijyenik ve güleryüzlü ekibiyle hizmet veren DK Güzellik Merkezi, tercih edebileceğiniz bir diğer güzellik salonu.
Adres: Hacı Ali Bey Mah. Aydoğanlar Plaza, Sakarya-1 Cd. 18/22 D:kat:6-7 Tepebaşı.
Telefon: 0552 304 35 26

3- Medusa Beauty Center
Güzellik hizmetlerinin bir çoğuna tek bir noktadan ulaşabileceğiniz yerlerden biri olan Medusa beauty Center, buz epilasyon, cilt bakımı, tüy sarartma, protez tırnak gibi bir çok güzellik uygulamasının yanı sıra solaryum uygulamasıyla da dikkat çekiyor. Eğer Eskişehir’de solaryum yapan yerler arıyorsanız Medusa’yı listenize ekleyebilirsiniz.
Adres: Hoşnudiye Mh. Cengiz Topel Cd. No:39/B Tepebaşı.
Telefon: 0222 315 13 19

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 4]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu