EğitimEskişehirŞehir

Eskişehir’deki En İyi 10 Kolej Tavsiyesi!

Eskişehir’de yaşayan bir çok ebeveyn ve öğrenci, Eskişehir’deki en iyi kolejler ve en iyi özel okullar araştırması yapmakta. Sebebi ise, bireylerin iyi bir özel eğitime ulaşabilmesi. Bu doğrultuda sizlere Eskişehir Kolejleri listesi hazırladık. Eğer Eskişehir’de özel anaokulu, ilköğretim, ortaöğretim, lise arıyorsanız listemize göz atarak Eskişehir’deki kolejler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eskişehir Kolejleri & Eskişehir’deki Özel Okullar

1- Bahçeşehir Koleji
Türkiye’de bir çok şehirde eğitim hizmeti veren kolejlerden biri olan Bahçeşehir Koleji, Eskişehir’de de hizmet vermekte. Tepebaşı, Batıkent Mahallesi’nde konumlanan Eskişehir Bahçeşehir Kampüs’ü, anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi, Fen ve Teknoloji lisesi gibi her yaş grubuna yönelik eğitim veriyor.
Adres: Batıkent Mahallesi, Çatalca Sk. No:37 Tepebaşı.
Telefon: 0222 205 00 17

2- Etkin Koleji
İlk olarak 2009 yılında eğitim hayatına başlayan ve Eskişehir’deki kolejler arasında yer alan Etkin Koleji, eğitim ve danışmanlık merkezi olarak hizmete başlamıştı. Zeka, hafıza teknikleri, dikkat dağınıklığı merkezli olarak yoğunlaşan kurum, zaman içerisinde paralel olarak eğitim hizmeti de vermeye başladı. Günümüzde ise Eskişehir’de öne çıkan kolejler arasında yer alıyor.
Adres: 71 Evler, Balsu Blv. No:2/1 Odunpazarı.
Telefon: 0222 217 17 50

3- İTÜ Doğa Koleji
Farklı şehirlerde de eğitim hizmeti veren bir diğer kolej olan İTÜ Doğa Koleji, 2002 yılından bu yana eğitim hizmeti veriyor. Güçlü altyapısı ve sunduğu kaliteli eğitim sistemi ile Eskişehir’de tavsiye edilen kolejler arasında yer alan İTÜ Doğa Koleji’nde okul öncesi, ilkokul, ortaokul, Lise, Fen ve Teknoloji Lisesi bulunmakta.
Adres: Zincirlikuyu Mah. Bursa yolu 1. km, No: 596 Tepebaşı.
Telefon: 0222 905 02 02

Eskişehir’deki en iyi kolej tavsiyesi listemize göz atarak Eskişehir Kolejleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu