Elektronik

Fun Coin Neden Yükseliyor? Fun Coin Alınır mı?

Fun coin 24 saatlik hacim ile yükselişe geçen kripto coinler arasında yerini almış durumda. Fun coin neden yükseliyor? sorusuna ise net cevapları vermek için yazımızı inceleyebilirsiniz. Yatırımlarınızı tavsiye almadan kendi iradeniz ile yapmanız risklerinizi ortadan kaldıracak netlikte olacaktır. Peki bu yükselişin ardından fun coin alınır mı? yatırım yapılır mı? işte detaylar.

Fun coin neden yükseliyor?

Fun coin 24 saatlik işlem hacimi 33 milyon dolar ile yükselişini sürdürüyor. Bu ivmeyi gören düşük yatırımcıların desteği ile yerini koruması ve yükselişine devam etmesi için önümüzdeki zamanlarda belirli olacak. 24 saatte en yüksek %100 bir artış gösteren fun coin için bu yükseliş devam edecek mi? BTC tarafının da desteği ile yükseliş gösteren altcoinler de en çok tepkiyi fun coin ve XVG coin almış durumda. XVG coin neden yükseliyor? konumuzu ziyaret ederek nedenleri öğrenebilirsiniz. 

Fun coin yükselişi balinaların yüklü alım yapmasından kaynaklı olduğu söylenebilir. 

Zira proje içerisinde kendini gösterecek bir gelişmenin olmadığını söylemek yanlış olmaz. Fakat bu tür yükselişler binance tarafından destekleniyor olsa da vadeli işlemlere girmesi açısından da yapılıyor olabilir. 

Fun 0.004150 seviyelerinde işlemlerine devam ederken , yüksek girişler ile 0.008586 seviyelerine kadar yükseldi. Ardından yükselişini koruyamayan ve kar satışları gören fun coin için şu sıralar 0.006670 seviyelerinde işlem görüyor. 

Fun coin alınır mı?

Yatırımlarınızı yaparken tavsiye almadan kendi araştırmalarınız ve kararınız ile yapmanız profesyonellik için oldukça önemli olmaktadır. Proje araştırması ve piyasa alıcıları ile kısa bir bilgi yatırımlarınız için değerlidir. Fun token projesi hakkında detaylar şu şekilde ;

FunFair” (FUN), kripto para birimi FunFair Technologies tarafından geliştirilen bir projeyi ifade eder. FunFair, blockchain teknolojisi ve kripto para birimlerini kullanarak çevrimiçi kumar endüstrisini dönüştürmeyi hedefleyen bir platformdur. İşte FunFair hakkında bazı temel bilgiler:

Amacı: FunFair, merkezi olmayan ve şeffaf bir kumar platformu sağlamayı amaçlar. Geleneksel kumar sitelerinin aksine, FunFair oyunculara güvenilir, adil ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı hedefler.

Teknoloji: FunFair, Ethereum blockchain tabanlı bir platformdur. Smart Contract teknolojisini kullanarak, oyunların sonuçlarının şeffaf ve manipülasyona karşı güvende olmasını sağlar. Ayrıca, oyuncuların kendi kripto cüzdanlarını kullanarak doğrudan oyunlara erişmesini ve kontrol etmesini sağlar.

FUN Token: FunFair ekosistemi, FUN tokenı ile çalışır. FUN tokenı, FunFair oyunlarında kullanılan ve platform içindeki işlemler için ödeme aracı olarak kullanılan ERC-20 standartına uygun bir kripto para birimidir.

FunFair,  merkezi otoritelerin yerini almayı ve oyunculara güvenli ve adil bir deneyim sunmayı hedefleyen yenilikçi bir proje olarak tanınır.

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu