İnternet

Güncel Paribuya Yeni Girecek Coinler Hangileri?

Paribu borsasında işlem yapan bir çok kullanıcı yeni girecek 2023 coinler merak ediliyor. Bu coinlerin paribu borsasında listelenmesinin ardından yükseliş trendine girmesi farklı borsalarda yapılan yatırımları da canlandıracak nitelikte oluyor. Güncel liste ve 2023 paribu listelemeleri bir çok meme coin için önemli olduğu gibi farklı borsalarda yatırımcının yaptığı yatırımlar değer görecek.

Paribu borsasına yeni girecek coinler

Paribu Türkiye’nin en çok işlem hacmine sahip türk borsası olma yolunda ilerliyor. Özellikle yeni yatırımcının merak ettiği borsa olan paribu her ay yeni bir kripto para listelemesi ile yatırımcılarını karşılıyor. Bu kripto paraların ne şekilde seçildiği ve ne zaman listeleneceği konusunda haberlerin yayılması yatırımcıyı sevindiriyor olsa da işte size paribu listelemesi yapılacak coinlerden ip uçları ;

1- Floki (Kesin Listelenecek)

2- Başakşehir spor kulubü token

3- pitbull coin 

4- Bora

5- Pancake

6- Aca – Acala Token

7- AGLD

8- FIS – Stafi

9- LINA – Linear

10- EPX- Ellipsis

Listemizde yer alan coinler paribu tarafından listelenmesi muhtemel olan kripto paralardır. Kesinlik olmadığı gibi yatırım tavsiyesi de değildir. 

Borsa listelemeleri ; Belirlenen kripto paraların hacim ve holder istatistikleri gibi bilgilere önem verir. 

Listeleme yapılacak bu coinlerin projeleri de önemli olduğu gibi yatırımcıya güven verecek istatistiklerin de sahibi olması gerekiyor. Aksi taktirde yatırımcıları mağdur eden bir çok olay ile karşılaşılması muhtemel olabiliyor. Son zamanlarda kripto para yatırımlarında yapılan usulsüzlük ve dolandırıcılık olaylarının artması nedeniyle bir çok borsa listeleme yaparken temkinli davranıyor. Son olarak Luna tarafında yaşanan mağduriyet milyonlarca yatırımcıyı mağdur etmişti. 

Paribu Fan Tokenler Listesi 

Paribu Türkiye’deki bir çok anadolu kulüplerin fan tokenlerini listeleyerek bu takımlara gönül vermiş yatırımcıya destek oluyor. İşte Paribu fan token listesi

 • Valencia CF
 • Trabzonspor TRA
 • Napoli NAP
 • Sevilla FC
 • Göztepe SK GOZ
 • Galatasaray GAL
 • AC Milan ACM
 • Fenerbahçe FB
 • Atletico De Madrid ATM
 • Aston Villa AVL
 • Aston Martin ASTON
 • Arsenal FC AFC
 • Argentine FA ARG
 • Alfa Romeo SAUBER
 • AS Roma ASR
 • AS Monaco ASM

Fan tokenlere ilginin artması ile bir çok fan token ortaya çıkıyor ve yılın düzenli aylarında yükseliş trendine girebiliyor. Fan tokenlerin bir spor müsabakalarında boy göstermesi yada çıkan olumlu bir haber sonrasında yükselişe geçmesi muhtemelen kripto para yatırımları olarak görünüyor.

Kripto Para Caiz mi? sorusunun cevabı net bir şekilde açıklanmamıştır. Diyanet tarafından caiz olmadığı söyleniyor.

Paribu hangi bankalar ile anlaşmalı?

Paribu Türkiye’de faaliyet göstermesi nedeniyle Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Türkiye Finans bankaları ile anlaşmalıdır. Bu bankalar ile 7/24 para yatırıp çekebilirsiniz. Diğer bankalar ile mesai saatlerinde işlem yapabilir veya işlem limitlerine kadar olan tutarlarda işlem yapabilirsiniz. 

Paribu hesabına Haciz Gelir mi?

İcra daireleri icra borcunuz olması halinde Türkiye’de faaliyet gösteren kripto hesaplarına haciz işlemi başlatabilir. 

Bu bilgiler neticesinde paribu borsasında işlem yapmanız için güvenilir kaynaklardan listelemeler ile ilgili bilgi alabilir ve yatırımlarınızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Listeleme öncesinde bu tür bilgilerin kimse tarafından bilinmiyor oluşu ve hangi kripto paranın listeleneceği kesin olarak belirtilmedi gibi tahmin ve yapılan araştırmalar neticesinde alınan kararlar doğrultusunda bilgi aktarımı yapılır. Hiç bir borsa listeleme yapmadan önce herhangi bir tahmin veya farklı bir ip ucunu yatırımcıları ile paylaşmaz. Bir borsa da listelenecek olan kripto paranın ardından hipe seviyesine çıkması ile kripto para yükseliş trendine girer ve kar satışları başlar. Çok büyük miktarlarda bir para girişi olmadığı taktirde satışların baskısı fazla olacağından yükseldiği gibi hızlı bir şekilde düşme eğilimi de gösterebilir. Bu tür durumlara karşı önlem almanız her zaman yararınıza olacaktır. 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu