Otomobil

Instagram’da En Çok Etkileşim Alan 10 Otomobil!

Instagram ve Twitter gibi sosyal platformlar, etkileşim sayısıyla bazı değerleri ön plana çıkarmakta. Etkileşim sayısı ise popülerlik anlamına geliyor. ABD merkezli otomotiv şirketi olan Veygo, sunmuş olduğu listede Instagram’ın 2019 yılında en çok etkileşim aldığı 10 otomobili açıkladı. Bu, 2019’un en çok konuşulan ya da en fazla beğenilen 10 otomobili anlamına geliyor. Otomobil tutkunlarının merak ettiği liste oldukça uçarı bir liste diyebiliriz. Bir çoğunu sokaklarda görmemiz pek mümkün olmasa da bazıları ise hepimizin trafikte gördüğü otomobillerden. İşte o liste.

1- Ford Mustang – 11.947.872
Her daim en çok konuşulan modellerden biri olan Mustang, 2019’un da Instagram’da en çok konuşulanı oldu. Güçlü, spor ve önemli tarihçesi, yeni modern tasarımı, onu listenin zirvesine getirmeyi başarmış durumda. En çok konuşulan otomobil şimdilik Ford Mustang.

2- Honda Civic – 7.402.365
Listenin ikinci sırasında trafikte çok sık rastladığımız otomobil Honda Civic. Düşük bütçeyle satın alınabilir olan Honda Civic, listede en uygun fiyatlı otomobil olarak göze çarpıyor. Fakat çok beğenilen Civic modeli, yeni kasasıyla son yıllarda en çok konuşulan ve tercih edile naraçlardan biti.

3- Nissan GT-R – 7.019.123
Nissan’ın popüler spor otomobili olan GT-R modeli de Instagram’da oldukça yüksek etkileşim alarak bir çok kişi tarafından konuşuluyor. Nissan GT-R otomobil, herkesin hayalini süsleyecek kadar çekici. Fakat fiyatı dudak uçuklatacak kadar da pahalı.

4- BMW M3 – 5.817.457
Listemizde bulunan iki BMW’den biri olan M3, Instagram’da oldukça popüler. Listede bir çok otomobile göre daha alınabilir durumda olan M3, BMW’nin şık çizgilerini üzerinde barındırıyor. 5 Milyonun üzerinde etkileşime sahip olan M3, BMW’den vazgeçemeyenlere hitap ediyor.

5- Jeep Wrangler – 5.137.019
Şirin ve arazi aracı isteyenler tarafından son yıllarda çok fazla tercih edilen Jeep Wrangler, trafikte son yıllarda çok fazla gördüğümüz araçlardan biri. Yeni tasarımıyla içini de tamamen yenileyen Jeep Wrangler, tercih edilebilecek Jeep otomobillerden biri.

6- Chevrolet Camaro – 4.686.969
Tasarımıyla bir çok otomobilden daha farklı bir yapıya sahip olan Chevrolet Camaro, ince ön farları ile agresif bir görüntü çiziyor. Konfor, güç ve tasarım şıklığının bir arada olduğu kusursuz bir araç diyebiliriz.

7- Chevrolet Corvette – 3.963.740
Tasarım olarak uç noktalarda bulunan Chevrolet Corvette, listemizde en dikkat çeken tasarıma sahip araçlardan biri. Instagram’da 4 milyona yakın etkileşim alarak son zamanların en çok konuşulan otomobillerinden biri durumunda.

8- BMW M4 – 3.432.052
BMW’den vazgeçmek istemeyen fakat spor bir araç isteyenlerin tercihi olan M4, trafikte durup kendine baktıracak kadar hayran olabileceğiniz bir araç. BMW’nin spor çizgilerini en iyi yansıttığı modellerin başında geliyor.

9- Lamborghini Aventador – 3.085.336
O her dönem en çok konuşulan ve en çok beğenilen araçlardan biri. Bir çok ünlü isim, özellikle futbolcular tarafından tercih edilen Lamborghini Aventador, zemine çok fazla yakın olmasıyla da dikkat çekiyor. Onun en çok konuşulan ve etkileşim alan otomobiller listesinde olmadığını düşünemiyoruz.

10- Audi R8 – 2.900.314
Listenin son sırasında olsa da Audi kalitesi ve şıklığı tartışılmaz. Bir çok kişiyi kendine hayran bırakan Audi R8, en yeni tasarımıyla da sınırları fazlaca zorlamış durumda. Instagram’da da bu yıl sıkça dedikodusu dönmüş durumda. 3 Milyona yakın bir etkileşim söz konusu.

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu