Mekan

İstanbul Gece Dönercileri En İyi 5 Gece Dönercisi

Türk kültürünün vazgeçilmez yemeği Döner son zamanlarda Adana Gece Dönercileri olarak bazı bölgelerde yer alıyor. Hızlı hazırlanışı , doyurucu olması ve lezzeti ile bir çok kişinin vazgeçilmezi olan döner için artık en iyi dönerciler araştırılıyor. Bizlerde sizler için istanbul gece dönercileri araştırması yaparak seçtiğimiz listemizde İstanbul’da bulunan en iyi 5 dönerci tavsiyesi sunuyoruz. Adana gece dönercisi ile kültürün farklılaşması ve ortaya çıkması ile birlikte seyyar olarak hizmet veren bu gibi yerlerde gece döner yemek oldukça lezzetli olabiliyor. Gece yenilecek en güzel hızlı yemek olarak bilinen döner gece geç saatlere kadar adana bölgesinde hizmet veriyor.

Gece saatlerinde canınız döner çektiyse istanbul’un bir çok noktasında konumlanmış olan ve taze olarak geç saatlerde hazırlanan gece dönercilerini deneyebilirsiniz. Tabi bu dönercileri tatmak için bulunduğunuz lokasyonlara uzak olabileceğini göz önünde bulundurmanız da gerecek.

İstanbul Gece Dönercileri

İstanbul valiliği tarafından 12 den sonra açık işletme sınırlaması olmasından dolayı Gece dönercileri istanbul’da hizmet vermiyor. Bu nedenle istanbul gece dönercileri olmadığından bu kültüre uygun olan Adana gece dönercilerini tercih edebilirsiniz.

Gece dönercileri hizmet vermeye başladığından yazımız istanbul için güncellenecektir.

Adana Gece Dönercileri

1- Gece Gündüz Döner Dürüm

Lezzetli dönerleri gece boyunca yiyebileceğiniz adana yüreğir bölgesindeki gece dönercisi oldukça popüler ve tavsiye edilir.

Adres: Şehit Jandarma Er Mustafa Göksal Caddesi No:38, 01010 Yüreğir/Adana
Telefon: 0535 959 70 04

2- Salih Usta Gece Dönercisi

Adana bölgesinde en popüler gece dönercisi olarak karşımıza çıkan salih usta lezzetli ve güler yüzü ile müşterilerine hizmet veriyor. Adana da yiyeceğiniz en güzel gece dönerini burada bulabilirsiniz. Gece saat 3:00 kadar hizmet veriyor.

Adres: Cumhuriyet, Gülbey Karataş Cd. No:01280, 01300 Yüreğir/Adana
Telefon: 0541 501 87 93

3-Katık Döner

Adana Seyhan gece dönercisi olarak hizmet veren katık döner farklı lezzetleri ve avcarlı tavuk döneri ile en meşhur yerlerden biri olma özelliğine sahip. Gece yemek için uygun ortamı ve alanı mevcut.

Adres: Kayalıbağ Mah Atatürk Caddesi İnönü Parkı Yanı No:4, 01120 Seyhan/Adana
Telefon: (0322) 363 21 08

4- En Baba Döner

Metin usta lezzetli gece tavuk dönerinin en iyilerinden biri olan ustamızın yaptığı döneri mutlaka denemelisiniz. Mustafa kemal paşa bulvarı A101 yanında seyyar aracı ile müşterilerine hizmet veriyor. Adana tırnaklı pidesi ve pişmiş soğanı ile birlikte tavuk döner sunuluyor. Dürüm dürüm 30 TL.

Adres: Mustafa kemal paşa bulvarı A101 Yanı

5- Elibol Döner

Gece dönerinin çıktığı yer olarak bilinen elibol döner pişmiş soğan, meşhur adana pidesi ve sebzeler ile lezzetli bir döner için tercih edebilirsiniz. İsteğinize göre ketçap ve mayonez ile tüketebilirsiniz. Fiyat dürüm 30 TL çift lavaş isteyenler içinde aynı

Adres :Mustafa kemal paşa bulvarı Meydan kavşağına 100 metre

6- Deniz Döner

Özel sosu ile gece döner hizmeti veren seyyar dükkan Maho usta ille döner yemek isteyenlerin uğrak noktası. Soslu ev avcarlı bir şekilde yapılan dürümleri yağsız eti ile buluşturan maho usta mutlaka gidilmesi gereken gece dönercilerinden. Dürüm 30₺

Adres :Mustafa kemal paşa bulvarı ziraat bankası karşısı

En iyi airfryer tarifleri ile döner denediniz mi?

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu