İstanbul

İstanbul’da En Avantajlı Uygun Konut Projeleri Devam eden

Devam Eden Konut projeleri ile ev sahibi olmak artık çok kolay. İstanbul’da ev sahibi olacaklar için devam eden projeler ve en avantajlı konut projelerini detaylıca inceledik. Gelecek 2 yıl içerisinde teslim edilecek projeler ile uygun fiyatlı ve avantajlı konut sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken size en uygun şartları sağlayan projelere başvuru yaparak değerlendirmeniz. Projeler kendi içerisinde bir çok şartları sunarken her ekonomik geliri olan kişilere de hitap edebiliyor. Bu tür konutlar kendi içerisinde kredilendirme yaparak banka ile işlem yapmadan direk olarak proje hesabına da yatırabiliyorsunuz. İstanbul’da devam eden güncel konut projelerinden ev sahibi olmanız için uygun şartları taşıyor olmanız halinde başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Devam eden projelerin yanı sıra henüz temeli atılmayan projelerinde şartları açıklanabiliyor. Ev fiyatlarındaki artışlar sürekli olarak değişkenlik gösterdiğinden ev  alım-satım işlemleri hızlı bir şekilde devam ediliyor. Elinizi çabuk tutmanız hayalinizdeki evi kaçırmamanız için bir neden. 

İstanbul’daki en uygun konut projeleri şu şekilde ;

Emlak Konut Yeni Şehir Evleri Arnavutköy ; 

Günümüz ekonomisine bağlı olarak en uygun ve avantajlı konut projesi olduğunu söyleyebiliriz. Başvuru şartları ve ödeme kolaylığı sayesinde her kesime hitap eden bir proje olan yeni şehir evleri emlak konut projesinde toplam 30000 konut inşa edilecek ve kuraya katılan kişiler arasında 1+1 , 2+1  ve 3+1 şeklinde dairelerden birine girebilecek. Kuraya katılım şartları arasında başvuran kişinin üzerinde bir daire olmaması ve son 1 yıl içerisinde istanbul’da ikamet etme şartı aranıyor. Aynı zamanda kurayı kazanmaları halinde 5 yıl içerisinde konut satışı yapamayacak. Daireler teslim edildikten sonra daire sahipleri kiraya verebilecek. Proje içerisinde gaziler, gençler , malulen emekliler gibi kategorilere belirli oranlarda kontenjan ayrılacak. Kura’ya katılımlar son bulduğu için kura çekiminden sonra daire sahipleri tarafından hak satışlarını takip edebilirsiniz. 

Proje detayları için https://kura.emlakkonut.com.tr/tr-TR/arnavutkoy-yenisehir 

Emlak Konut iletişim ; 444 36 55 

 

Limonlu Bahçe Konakları ümraniye ;

0.69 kredi oranları ile ev sahibi olabileceğiniz limonlu bahçe konakları 2+1 , 3+1 , 4+1 daire fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yatay mimari ve güvenli bir yaşam alanı olarak inşa edilen bu projeden ev sahibi olmanız için geç kalmış sayılmazsınız. Proje alanında evinizin manzarası bir göl olacak. Proje alanında inşa edilecek olan yapay göl ile doğanın keyfini en iyi şekilde yaşamanız için tasarlanmış ve hiç bir konudan eksik kalınmamış. Proje alanının %70 oranında yeşil alana sahip olması , doğa severler için kaçırılmayacak bir fırsat. Zaman geçirebileceğiniz sosyal alanlar, spor ve  yürüyüş alanları gibi bir çok alternatif de proje içerisinde yer alacak. Örnek ödeme planları ve ödeme şartları konusunda satış ofislerini ziyaret edebilir, yada proje satış temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. 

limonlu bahçe konutları adres ; Yaman Evler, Alemdağ Cd No:171, 34768 Ümraniye/İstanbul 

Telefon : 444 25 14

 

Bizim Evler 11 Konut Pojesi

İhlas holding inşaat grubu tarafından inşaatı devam eden Bizim evler 11 konut projesinde satışlar devam ediyor. Bizim evler konut projesinde 6 bina 581 Daire ve 55 adet projeye ait dükkan bulunuyor. Proje içinde 2+1 , 3+1  ve 4+1 şeklinde 3 farklı daire tipi bulunuyor. Satışı devam eden bizim evler 11 projesinde ödeme kolaylıkları ve avantajlı fırsatlardan yararlanmak için satış ofislerini veya satış temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. Yeni evim kapsamında kullanacağınız kredi imkanı ile bu projeden daire sahibi olabileceksiniz. 0.99 faiz oranı ile kullanacağını kredi 180 ay vadeli şekilde ödeyebileceksiniz. Farklı ödeme tabloları ve peşinat vererek ödeme şeklinde bir çok alternatifte projede yer alıyor. %20 indirimli şekilde alabileceğiniz daire için 24 ay vadeli ödeme planı ile daire sahibi olabileceksiniz.

https://bizimevler.com.tr/bizimevler11/index.php 

Adres ; Tahtakale Mh. Gece Sefası Sok. Ispartakule

Telefon : 0212 405 10 00 

Yeni Hayat Evleri Mahmutbey

İntek firması tarafından inşa edilen proje dar gelirli aileleri konut sahibi yapmak için avantajlı ödeme fırsatlarından yararlandırıyor. Mahmutbey metro istasyonunun dibinde inşaatı devam eden proje içinde 2+1 ve 3+1 daire tipleri ile 196 daire satışa çıkıyor. Tünel kalıp ve Radye temel üzerine yapılan proje depreme dayanaklı olmasının yanı sıra peyzaj alanları ve sosyal aktiviteler içinde özel olarak tasarlanıyor. Modern çağ mimarisi kullanılan bu projeden 0.69 faiz oranları ile ev sahibi olabileceksiniz. 4 Blok olarak tasarlanan bina yapıları özellikle metro gibi kolay ulaşım imkanlarının da yakınında olması dikkat çeken özellikleri arasında. 4 Milyon TL’den başlayan fiyatları ile firma içinde 30 ay vade imkanları gibi avantajlı ödeme planlarını da sunuyor. Ayrıca daire sahibi olacaklar için tapu harcı gibi ekstra ödemelerden de muaf olacak. 

Adre : Mahmutbey Metro İstasyonu Çıkışı Karşısı
Bağcılar / İSTANBUL

Telefon : 0212 445 21 21 

bilgi@yenihayatmahmutbey.com

Liste Güncellenmeye devam edecek..

[maxbutton id=”3″ url=”https://buuon.com.tr/iletisim/” text=”Listeye Katıl.” ] 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu