Mekan

İstanbul’da Kilo ile Kahvaltı Mekanları

İstanbul’da özellikle pazar kahvaltılarının vazgeçilmezi olan istanbul’da kilo ile kahvaltı mekanları ve açık büfe kahvaltı mekanlarını sizler için araştırdık. Bunlar arasında en çok tercih edilen mekanların yanı sıra , açık büfe, set Menü , Kilo ile kahvaltı gibi bir çok alternatif yer alıyor. Fiyat performans konusunu da en ince ayrıntısına kadar araştırdığımız kahvaltı mekanlarında şaşırtıcı fiyatlar ile en güzel pazar kahvaltılarına ulaşabileceksiniz. Güne en önemli öğün olan kahvaltı ile başlamak isteyenler ve özellikle kahvaltı severlerin uğrak noktalarına değindiğimiz yazımızda mekan sahipleri listemize ilk sıradan girmek için bizimle iletişim kurabilirler.

Peride Döner & Kahvaltı

İstanbul Ataşehir taşdelen bölgesinde bulunan peride döner & kahvaltı mekanı kilo ile kahvaltı hizmetini istanbul’da en iyi şekilde konsept haline getirmiş bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. İyi bir gün , iyi bir kahvaltı ile başlar sloganıyla misafirlerine hizmet veren peride kahvaltı mekanında kilo ile kahvaltı imkanından yararlanabilirsiniz. Kahvaltı özellikle israf konusunda en çok karşılaşılan durum olduğundan kilo ile aldığınız kahvaltının bunun önüne geçtiğini söyleyebiliriz. Yediğin kadar al , aldığın kadar öde şeklinde hizmet alacağınız kilo ile kahvaltı seçenekleri arasında bir çok alternatif olsa da tabağınızın ağırlığı kadar fiyat ödeyerek daha ucuz ve güzel bir kahvaltı yapma imkanına sahip olacaksınız. Açık büfede aldığınız seçenekler sonunda kasa da tarttığınız tabağın ağırlığı kadar fiyat ödemenizin yanı sıra ekmek ücretsiz. Çay ise termos ile alarak daha uygun fiyatlı olabiliyor. Mekanı ziyaret eden kişilerden de tam yorum alan bu mekan listemize ilk sıradan giriyor. 

Adres : Taşdelen Sırrı Çelik Bulvarı No:4 34788 Çekmeköy/İstanbul  (0216) 312 00 35

Nebras Yemek Market

Kilo kahvaltı hizmeti ile misafirlerine hizmet eden nebras yemek market  adeta bir market gibi işliyor. Açık büfesi ve zengin kahvaltı seçenekleri ile ziyaretçilerine zengin bir kahvaltı sunan nebras ile aldığınız çeşitler kadar ücret ödüyorsunuz. Boş tabağınızın darasını aldıktan sonra tabağınız da bulunan ürünlerin fiyatını ödedikten sonra kahvaltınıza iyi bir öğün ile başlamış olacaksınız. Güncel fiyat kilo 100₺ olarak biliniyor fakat en güncel fiyat bilgisini işletme ile irtibat kurarak alabilirsiniz. 

Adres : Yayalar, Barbaros Hayrettin Paşa Cd. No:60 D:1A, 34896 Pendik/İstanbul Telefon: 0530 340 75 45

Bi Kahvaltı

Beşiktaş kahvaltıcılar sokağında hizmet veren bu mekanda kilo ile kahvaltının yanı sıra serpme kahvaltı ve set menü şeklinde seçenekleri ile misafirlerine hizmet veriyor. Mekanı ziyaret eden kullanıcılar özellikle fiyatlar konusunda dikkat çekici olmasının yanı sıra kahvaltı seçeneklerinde bulunan ürünlerin kalitesine dikkat çekmiş durumda. Ortalama 150 TL kişi başı kahvaltı yapacağınız mekanın bilgileri ise şu şekilde.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi Ihlamurdere Cad, Çelebi Oğlu Sk. No:21-23/B, 34353 Beşiktaş/İstanbul 

CİĞERHANE

Ciğer konusunda isim yapmış mekan bu kez kilo ile kahvaltı hizmetinde misafirlerini ağırlıyor. İstanbul’daki kilo ile kahvaltı mekanları arasında yer alan ciğerhane ismine aldanmayın. Zengin açık büfe seçenekleri ile bir çok ürünü tezgahında bulunduran bu mekanda ciğerin yanı sıra açık büfe kilo ile kahvaltı imkanından da faydalanabilirsiniz. Kahvaltı günün en önemli öğünü , bu öğünü lezzetli ve ekonominin yükseldiği şu dönemlerde daha uygun fiyatlı yapmak için aradığınız adres burası. Ciğerhane 3 farklı şubede hizmet veriyor olsa da kilo ile kahvaltı imkanı sadece Başakşehir şubesinde hizmet vermektedir.

Adres: İkitelli OSB Mh. Enkoop San. Sit, Hürriyet Bulvari No:74 Giriş, 34480 Başakşehir/İstanbul

 

Kilo ile kahvaltı son zamanlarda oldukça popüler olmasının yanı sıra ekonomik açıdan da tercih edilen bir konsept olmakta. İstanbul’da sayıları her geçen gün artan kilo ile kahvaltı mekanlarını sizler için araştırmaya devam edeceğiz. Kilo ile açık büfe konseptinde hizmet veriyor ve listemize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu