EğitimİstanbulŞehir

İstanbul’daki En İyi 10 Dil Kursu!

İstanbul dil kursu listemiz ile eğer yabancı dil öğrenmek için yurt dışına gitme imkanınız yoksa en iyi yurt içi fırsatları yakalayabilirsiniz. Yabancı dil kursu ile yabancı dilinizi geliştirmek, en iyi yöntemdir. Bu yazımız İstanbul’daki en iyi yabancı dil kursları tavsiyesi olarak hazırlanmıştır. Farklı bir dil öğrenmek, bir çok kişi için aşılmaz bir sorun olarak görünse de, yabancı dil kursları bu konuda günümüzde en doğru tekniklerle sizlere yabancı bir dil kazanımı sağlamakta. Peki yabancı dil için hangi kursu tercih etmeli? Sizler için İstanbul’daki dil kursları tavsiye listesi hazırladık.

1- Akademik Yabancı Dil Kursları
İstanbul dil kursu listemizin ilk sırası Akademik’de… Akademik Yabancı Dil Okulları yetişkinlere özgün oluşturulmuş yayın ve müfredatı ile Türkiye’deki ilk dil okuludur. Alanında uzman native speakers eğitmenleri ile yılları aşkın birikimiyle günümüze kadar oluşturmuş olduğu zengin aktüel konu içeriklerini ele alan Londra merkezli The Academic Publising yayınevlerine ait özgün yayınları ve terminolojik alan bilgisine sahip akademik kökenli hocaları ile Beşiktaş ve Kadıköy’deki kampüslerinde nitelikli İngilizce öğretiminde İstanbul’daki İngilizce kursları arasında öne çıkmaktadır. Türkiye’de ilk kez yurtdışında dil okulu olan Akademik Yabancı Dil Kursları, öğrencilerine Londra’daki okulunda iki haftalık konuşmaya dayalı eğitimlerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Akademik Kids, Akademik Teens, Akademik Adult ile her yaş grubuna özgü müfredatları bulunan kurumun derslerini yüz yüze deneyimlemeniz açısından ücretsiz demo ders talep etmek için kurumla iletişime geçebilirsiniz.
Adres: Barbaros Bulvarı Cad. No:11 Kat:1 Beşiktaş
Telefon: 0212 260 10 05
Web: www.akademikdilkursu.com

2- Just English
İstanbul’daki yabancı dil kursları arasında olan Just English, aynı zamanda Türkiye’nin farklı şehirlerinde de hizmet vermekte. İngilizce kursu olarak bilinse de bünyesinde Almanca, İspanyolca, Rusça gibi farklı dil kursları da bulunmakta. İstanbul’da Kadıköy, Maltepe, Pendik, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Ataköy/Şirinevler, Bakırköy, Başakşehir ve Beylikdüzü ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Her iki yakada da şubesi bulunması sebebiyle hem İstanbul Avrupa Yakası’nda Yabancı Dil Kursu arayanlar için hem de İstanbul Anadolu Yakası’nda Yabancı Dil Kursu arayanlar için eğitim imkanı sunuyor.
Adres: Caferağa Mh. Neşet Ömer Sk. No:11 Kadıköy.
Telefon: 0216 700 10 07 / 0216 336 56 41

3- British Time
İstanbul’da Kadıköy, Bakırköy, Mecidiyeköy, Avcılar’da şubeleri bulunan British Time, aynı dönemde 15 Bin’e kadar kursiyere hizmet verebilme kapasitesine sahip olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Genel İngilizce, konuşma kursları, özel ders, iş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS, PTE, PROFICIENCY gibi farklı kursları bünyesinde bulunduruyor. İstanbul dil kursu listemizin üçüncü sırası British’in…
Adres: Osmanağa Mah. General Asım Gündüz Cad. No:18 Kadıköy.
Telefon: 444 84 63

4- TOEL Dil Okulları
İstanbul ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veren TOEL Dil Okulları, İngilizce dil kursu dışında Almanca, Arapça, Fransızca, Farsça, Flemenkçe, İspanyolca, İtalyanca ve Rusça dil kursları da vermekte. Katılım oranı dikkate alınarak ücretsiz aynı kuru tekrar etme olanağı da sunmakta. İstanbul’da Beylikdüzü, Kadıkööy, Ümraniye olmak üzere 3 farklı noktada şubeleri bulunmaktadır.
Adres: Osmanağa, Halitağa Cd. No:2 Kadıköy.
Telefon: 0850 360 8365

5- British English
İngilizce ve yabancı dil kursları için tercih edebileceğiniz bir diğer yer ise British English. 1975 Yılında kurulan ve o yıllardan bu yana yabancı dil eğitimi veren British English, başarı odaklı eğitimi ile dikkat çekiyor. İstanbul’da Bakırköy, Mecidiyeköy, Şişli, Kadıköy, Ümraniye’de şubeleri bulunmaktadır.
Adres: Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Özer Apt. No:29 Kat:1 D:4 Bakırköy.
Telefon: 0212 914 16 14 / 0216 521 66 22

6- British Side
İstanbul ve Ankara’da yabancı dil kursu faaliyetlerini sürdüren British Side, 2006 Yılında kurulmuştur. Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde konumlanan British Side, İngilizce yetişkin kursları, 7-16 yaş kursları, sınavlara hazırlık kursları gibi farklı kurs imkanları sunmaktadır.
Adres: Cihannüma, Barbaros Blv. No:91 Beşiktaş.
Telefon: 0212 327 27 00

Eğer siz de İstanbul’da yabancı dil kursu veya İstanbul’da İngilizce kursu arıyorsanız listemize göz atabilirsiniz. İstanbul dil kursu için en iyisini tercih edin…

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Listede yok ama bende arkadaşımın referansıyla beşiktaştaki akademik yabancı dil kursunun yeni dönemine kayıt oldum. eğitim başlayana kadar speaking programlarına ücretsiz başladım. şimdilik iyi gidiyor.

  2. British Side’a yazıldım sizin aracılığınızla. Çok memnun kaldım, vesile olmanız sebebiyle dönüş yapıp teşekkür etmek istedim.

  3. Akademik yabancı dil kursunun kadıköy şubesine yaz döneminde kayıt oldum. Ekim de final sınavından sonra bir üst seviyeye geçicem.

  4. listede yok ama Im Global Language Center dan kurs aldım aklınızda bulunabilir birebir ders konusunda baya başırılılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu