İstanbulMekanŞehir

İstanbul’da 10 Diş Polikliniği Tavsiyesi!

Diş problemlerine maruz kalmamak ve diş sağlığınızı korumak için belirli aralıklarla ağız ve diş sağlığı kontrolü yaptırmanız tavsiye edilir. buuON ekibi olarak, İstanbul’daki diş poliklinikleri için liste hazırladık. Eğer İstanbul’daysanız ve bir dişçi, diş hastanesi, diş polikliniği arıyorsanız bulunduğunuz bu sayfa üzerinden tavsiye nitelikli İstanbul’daki 10 diş polikliniği yazımızı görüntüleyebilirsiniz.

Dental Plus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Bakırköy’de bulunan Dental Plus İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, çok sayıda diş hekimi ile uzun yıllardır başarılı şekilde hizmet vermektedir. 6 Katlı, 12 kliniği bulunan oldukça büyük bir poliklinik olan Dental Plus, bir çok diş problemine karşı ihtiyaçları karşılayabilmektedir.
Adres: Zuhuratbaba Mahallesi, İncirli Cd. No:73 Bakırköy .
Randevu: 0212 521 76 76

Dentavrasya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Kadıköy’de hizmet veren Dentavrasya, Uluslararası standartlarda hizmet veren poliklinikler arasında yer almaktadır. 2014 Yılında faaliyete başlayan Dentavrasya diş polikliniği, doğru teşhis ve tedavi yöntemleriyle, uzman ekibiyle, diş hekimliğinin tüm klinik ve radyolojik tetkik imkanlarını hastalarına sunabilmektedir.
Adres: Suadiye Şenesenevler, Şemsettin Günaltay Cd. No 49 Kadıköy.
Randevu: 0505 120 44 77

Denthouse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Mecidiyeköy’de hizmet veren Denthouse diş polikliniği, 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarında hekimleriyle ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir. İstanbul Avrupa Yakası’nda diş polikliniği olarak faaliyetlerini sürdüren Denthouse, tüm diş tedavilerini ve cerrahi operasyonları bünyesinde sunabilmektedir.
Adres: Mecidiyeköy Mh. Osman Keçeli İş Merkezi, Kervan Geçmez Sk. D:No:1 Şişli.
Randevu: 444 81 17

Dentapolitan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
İstanbul Anadolu Yakası’nda dört farklı şubesi bulunan Dentapolitan, ilk olarak 2013 yılında Bostancı’da hizmet vermeye başlamıştır. Aktif olarak Bostancı, Çekmeköy, Ümraniye ve Pendik’de şubeleri bulunmaktadır. Tüm diş hekimliği uzmanlık alanlarında en yeni teknolojik imkanlar kullanılarak uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.
Adres: Bostancı, Tariki Has Sokağı No:5 Kadıköy.
Randevu: 444 41 60

Dentopia Diş Hastanesi
İstanbul’da hem Avrupa Yakası hem de Anadolu yakasında şubeleri bulunan Dentopia Diş Hastanesi, Bahçeşehir, Bahçelievler, Ataşehir ve Acıbadem’de faaliyetlerini sürdürmekte. Uzun yıllardır hizmet veren Dentopia, geniş hizmet yelpazesi ile ziyaretçi memnuniyeti sağlamış diş hastaneleri arasında yer almaktadır.
Adres: Acıbadem Cd. No:45 Kadıköy.
Randevu: 444 33 68

Hospitadent Diş Hastanesi
İstanbul’da çok sayıda şubesi bulunan Dental Group bünyesindeki Hospitadent, aynı zamanda Türkiye’de farklı şehirlerde ve yurt dışında farklı noktalarda da hizmet vermektedir. İstanbul’da Bağcılar, Mecidiyeköy, Fatih, Çamlıca, Pendik, Bakırköy ilçelerinde hizmet vermekte olan Hospitadent, çok sayıda hizmet ile ziyaretçilerine tedavi çözümleri sunmaktadır.
Adres: Fulya Mah. Akıncıbayırı Sk. No:8 Mecidiyeköy.
Randevu: 444 99 22

MedicaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul’da iki farklı noktada şubesi bulunan MedicaDent, 1988 Yılından itibaren İstanbul’da hizmet vermektedir. İlk olarak Kadıköy’de diş polikliniği olarak hizmet vermeye başlayan MedicaDent, 2014 yılında Batı Ataşehir Şubesi’ni açtı. İstanbul Anadolu Yakası’nda diş polikliniği olarak uzun yıllardır deneyimli hekimleri ile hizmet vermektedir.
Adres: Caferağa, Mühürdar Cd. No:69 Kadıköy.
Randevu: 0216 414 99 88

Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Anadolu Yakası Kartal ve Çekmeköy’de şubeleri bulunan Radixdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, tüm dental tedavileri bünyesinda ziyaretçilerine sunabilmektedir. Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış Radixdent, dinamik ve deneyimli diş hekimleri ile diş sağlığı problemlerinize çözüm üretmektedir.
Adres: Kordonboyu, Hürriyet Cd. No:60 Kartal.
Randevu: 444 68 41

Hazırlamış olduğumuz İstanbul diş poliklinikleri listesi, çok sayıda kriter ele alınarak listelenmiştir. Eğer siz de diş sağlığınızı önemsiyorsanız, rutin olarak ağız ve diş sağlığı merkezlerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Not: Liste alfabetik olarak listelenmiştir.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu