Hizmetİstanbul

İstanbul’daki En İyi 10 Evden Eve Nakliyat Firması Tavsiyesi!

Eğer İstanbul evden eve nakliyat firması arıyorsanız buuON ekibi olarak sizlere İstanbul nakliyat firmaları listesi hazırladık. Listemizde yer alan firmalar İstanbul merkezli olup, İstanbul’dan diğer şehirlere ve diğer şehirlerden İstanbul’a eşyalarınızı güvenle taşıyabilmektedir. Bir çoğumuz kısa süreli olarak eşyalarımızı nakliye şirketlerine teslim ediyoruz ve eşyaların zarar görmeden bir noktadan diğer bir noktaya taşınmasını bekliyoruz. Bu yüzden nakliyat sektöründe güven oldukça önemlidir. Siz de İstanbul’da nakliyat hizmeti almak istiyorsanız sizin için oluşturduğumuz İstanbul’daki en iyi nakliyat firmaları listemize göz atabilirsiniz.

1- Hankoç Nakliyat
1953’te Kurulan Hankoç Nakliyat, geçmişte at arabasıyla nakliyat hizmeti vererek işe başlamasıyla dikkat çekiyor. Zamanla motorlu taşıtlarla nakliye hizmetlerine devam eden firma, günümüzde 50’den fazla personelle nakliyat ve depolama hizmeti sunuyor.
Adres: İçerenköy Mahallesi, İspirli Canip Sokak, No: 25 Ataşehir.
Telefon: 444 1 838

2- Evdiz Nakliyat
Yıllardır İstanbul içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunan Evdiz Nakliyat, evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma gibi hizmetleri bünyesinde barındırmakta. Sigortalı nakliyat gerçekleştiren firma, isteğe bağlı olarak asansörlü nakliyat hizmeti de sunmaktadır.
Adres: Esentepe Mahallesi Anayurt Caddesi No:4 34860 Kartal.
Telefon: 0533 441 38 93

3- Göreme Nakliyat
Yüksek müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken Göreme Nakliyat, hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan itibaren memnuniyet derecesini üst düzeyde tutarak tercih edilen firmalardan biri oldu. Evden eve taşıma, parça eşya taşıma gibi nakliye alanında tüm isteklerinize çözüm sunmaktadır.
Adres: Mahmutbey Mahallesi Balcı Sk. No: 6 Bağcılar.
Telefon: 0212 651 60 55

4- Tahincioğlu Nakliyat
65 Yıllı aşkın süreyle edinilen tecrübe ve birikim ile birlikte kurulan Tahincioğlu Nakliyat, hasarsız ve güvenli nakliyat hizmeti sunan firmalardan bir diğeri. Azami dikkat ve hasarsız taşımacılık prensibiyle İstanbul şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir.
Adres: Başıbüyük Yolu Caddesi, No: 157/9 Ataşehir.
Telefon: 0532 460 38 29

5- Uğur Nakliyat
1978 Yılına dayanan bir geçmişe sahip olan Uğur Nakliyat, beş kardeş tarafından kurulan ve günümüze kadar uzanan bir firma. Evden eve nakliyar, lojistik, parsiyel taşıma, liftli taşıma, askılı taşıma, depolama, uluslararası taşımacılık gibi çok sayıda hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.
Adres: Osmangazi Mahallesi, Hilal Cad. No:30 Uğur Plaza Sancaktepe.
Telefon: 444 55 15

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu