HizmetİstanbulMekanŞehir

İstanbul’daki En İyi 10 Güzellik Merkezi Tavsiyesi!

Güzellik merkezleri günümüzde hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıkça ziyaret edilen noktalardan biri haline geldi. Sundukları güzellik uygulamaları ile sizlerin güzelliğine pozitif yönde katkı sağlıyor. buuON ekibi olarak İstanbul’daki en iyi güzellik merkezleri ve salonları hangisi sorusuna yanıt verdik. Liste hazırlanırken çok sayıda kriter ele alındı. Uygulamalardaki performans ve başarı, çalışanların deneyim ve tecrübesi, işletme güvenirliği, sunduğu hizmet yelpazesi, hijyen kuralları gibi çok sayıda kriteri sıralayabiliriz. İşte İstanbul’daki en iyi 10 güzellik merkezi tavsiyesi.

1- Buk Beauty / Sarıyer
İstanbul’da hizmet veren en popüler güzellik merkezlerinden biri olan Buk Beauty, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmaktadır. Buk Beauty’de lazer epilasyon, microblading, nail art, hydrafacial, cilt bakımı gibi güzellik uygulamalarının yanı sıra emslim, G5 masajı gibi bölgesel zayıflama uygulamaları da mevcut. Buk Beauty, İstanbul Avrupa Yakası’nda Sarıyer’de konumlanmaktadır.
Adres: Azerbaycan Caddesi, Avangart İstanbul 2A Blok No: 1 Sarıyer, İstanbul.
Randevu: 0530 109 74 64

2- Selin Ciğerci Beauty Center/ Nişantaşı
İstanbul Nişantaşı’nda hizmet veren güzellik merkezlerinden biri olan Selin Beauty, aynı zamanda marka sahibi olan Selin Ciğerci’nin yönetiminde Türkiye’de ve yurt dışında hizmet vermekte. Sunulan güzellik uygulamalarındaki verimlilik ve profesyonelleri ile İstanbul’da dikkat çeken güzellik merkezleri arasında.
Adres: Teşvikiye Mah. Akkavak Sok. no: 20/A Nişantaşı
Randevu: 0850 241 12 22

3- Este Beauty Care / Kadıköy
Anadolu Yakası’nda Kadıköy’de konumlanan Este beauty Care, kalıcı makyaj uygulamaları, cilt bakımı, zayıflama, ayak bakımı, epilasyon gibi çok sayıda hizmeti sizlere sunmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan güzellik merkezlerinden biri olan Este Beauty Care, bir çok güzellik uygulamasına tek bir yerden ulaşmanızı sağlamakta.
Adres: Koşuyolu Cd. No:32, Kadıköy.
Randevu: 0216 545 37 37

4- Esstanbul Güzellik Merkezi / Kadıköy
Kadıköy’deki güzellik merkezlerinden biri olan Esstanbul, yüz bakım uygulamaları, vücut bakım uyygulamaları, sıkılaşma, selülit ve benzeri uygulamalar, epilasyon ve benzeri bir çok uygulama ile geniş hizmet yelpazesine sahiptir.
Adres: Suadiye, Bağdat Cd. No:450, Kadıköy.
Randevu: 0216 464 00 01

5- Epiloon Beauty / Üsküdar
İstanbul Avrupa Yakası’ndaki güzellik merkezleri arasında yer alan Epiloon Beauty, Üsküdar’da hizmet vermektedir. Protez tırnak, ipek kirpik, lazer epilasyon, cilt bakımı gibi çok sayıda güzellik uygulamasını bünyesinde bulunduran Epiloon Beauty, kolay ulaşım noktasında olması sebebiyle de oldukça tercih edilmektedir.
Adres: Murat Reis Mah. Nuh Kuyusu Cad. 239/7 Üsküdar.
Randevu: 0216 530 00 35

6- Emsal Doğan Güzellik Merkezi / Şişli
İstanbul’da 10’dan fazla şubesi bulunan Emsal Doğan Güzellik Merkezi, İstanbul dışında da çok sayıda güzellik merkezi noktası bulunuyor. Lazer epilasyon, kaş kontürü, microblading, dermapen ve benzeri bir çok güzellik uygulamasını güvenle yaptırabileceğiniz yerlerden biridir.
Adres: Harbiye, Deniz Apt. No:32 5, Abdi İpekçi Cd., Şişli.
Randevu: 0212 234 01 30

7- Slim Life / Nişantaşı
İstanbul Nişantaşı’nda bulunan Slim Life, güzellik uygulamalarında yüksek çeşitliliğe sahip yerlerden biridir. Cilt bakımı, selülit giderme, kirpik uygulamaları, incelme ve zayıflama gibi çok sayıda güzellik uygulaması hizmeti sunuyor.
Adres: Harbiye, Dilek Apartmanı, Teşvikiye Cd. 9/9 D: 2, Şişli.
Randevu: 0549 466 41 33

8- Tırnak Butik Nişantaşı Güzellik Merkezi / Şişli
İsmini her ne kadar uzmanlık alanları olan tırnaktan alsa da bir çok güzellik uygulaması yine Tırnak Butik’te mevcut. Microblading, kirpik uygulamaları, durak renklendirme gibi bir çok güzellik uygulaması Başakşehir’deki Tırnak Butik’te.
Adres: Harbiye Mah. Abdi ipekçi caddesi No:1 Kat:1, D:3 Şişli.
Randevu: 0212 260 03 63

9- Gül Güzellik / Üsküdar
İstanbul Üsküdar’da hizmet veren Gül Güzellik Salonu, 7 yıldır faaliyet göstermekte. 20 Yıla yakın deneyim sayesinde bir çok uygulamada maksimum performansı vererek yüksek müşteri memnuniyetini yakalayan Gül Güzellik Salonu’nda epilasyon, cilt bakımı, bölgesel incelme uygulamaları, protez tırnak, ipek kirpik gibi bir çok uygulama mevcut.
Adres: Bulgurlu Cad, Kısacık Sk. No:1 D: 9 Kat: 2 Üsküdar.
Randevu: 0542 180 82 54

10- Diba Etiler Güzellik Merkezi / Beşiktaş
Güzellik uygulamaları, saç kesimi ve saç ekiminin tek yerden yaptırabileceğiniz mekanlardan biri olan Diba Etiler Güzellik Merkezi, hoş iç dekorasyonu ile de dikkat çekiyor. Cilt bakımı, masaj, solaryum gibi hizmetler de yine bünyesinde yer alıyor.
Adres: Etiler, Yıldızçiçeği Sokağı No:21 Beşiktaş.
Randevu: 0212 257 08 24

buuON Ekibi olarak sizlere İstanbul’daki en iyi güzellik merkezleri ve salonları tavsiye listesini sunduk. Eğer sizlerin de listede yer almasını düşündüğünüz güzellik merkezi varsa bizimle irtibat kurarak öneride bulunabilirsiniz.

Tokat’taki en iyi güzellik merkezlerini de buradan inceleyebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Epiloon’da daha önce tırnak yaptırmıştım memnun kalmıştım. Şimdi taşındığım için uzak kalıyor. Este Beauty den randevu aldım.

  2. Buk beautyde epilasyona başladım tavsiyeniz üzerine. Cilt bakımı da yaptırdım memnun kaldım, teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu