Eğitimİstanbul

İstanbul’daki En İyi 10 Kolej Tavsiyesi!

İstanbul’da özel okul araştırması yapıyorsanız ve İstanbul’daki en iyi kolejler hangisi merak ediyorsanız, buuON ekibimiz sizin için İstanbul’daki en iyi özel okullar tavsiye listesi hazırladı. Çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak adına en iyi tercihi yapmak için detaylı araştırmalar yapılmakta. Eğitim sistemi, başarı oranı, kurumun geçmişi, öğretmenleri, sunduğu ayrıcalıklar gibi bir çok faktör kolejler arasında önemli detaylar olarak öne çıkmakta.

1- TED Koleji
İstanbul’daki en iyi kolejler arasında yer alan TED Koleji, 40 dönümlük arazi üzerinde yer almaktadır. Bünyesinde anaokul, ilkokul, ortaokul, lise bulunan TED Koleji, kapalı ve açık spor alanları ve kültür sanat tesislerine sahiptir. Ayrıca müzik derslikleri, baskı, resim, seramik, heykel gibi çeşitli özel alanlar mevcuttur. TED Koleji, İstanbul Maltepe, Küçükçekmece Atakent’te ve Beykoz’da bulunmaktadır.
Adres: Acarlar Mah. 9. Cadde No:7 Beykoz.
Telefon: 0216 485 03 33

2- Özel Uğur Koleji
Uğur Koleji, ilk olarak 1990 yılında Özel Uğur Lisesi olarak kurulmuştur. Toplam 12 Bin m2 kapalı alana sahip olan kampüs 1500 öğrenci kapasitesine sahip. Bünyesinde anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzu ve spor salonuna sahip kolejde ayrıca 300 kişilik konferans salonu, halı saha, kütüphane vardır. Özel Uğur Koleji, kendi alanında uzmanlaşmış öğretmenleri ile İstanbul Florya’da konumlanmaktadır.
Adres: Fabrikalar Cad. Akasya Sk. No:34 Florya.
Telefon: 0212 592 88 44

3- Özel Sultan Fatih Eğitim Kurumları
Fatih Kampüsü ve Beylikdüzü Kampüsü olarak İstanbul’da iki ayrı noktada eğitim vermektedir. Bünyesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise bulunmaktadır. İstanbul’un öne çıkan eğitim kurumlarından biri olan Özel Sultan Fatih Eğitim Kurumları, uzman öğretmen ve yönetim kadrosu ile uzun yıllardır yüksek başarı sağlayan okullar arasında yer almaktadır.
Adres: Derviş Ali Mah. Yahyazade Sk. No:7 Fatih.
Telefon: 0212 531 22 82 – 0212 880 81 10

4- Aka Koleji
İstanbul’da Bahçelievler ve Atakent’te olmak üzere iki farklı konumda eğitim veren Aka Koleji, sunduğu eğitim kalitesi ile öne çıkan kolejler arasında yer alıyor. Sosyal etkinlikler, akademik birimler, yabancı dil eğitimi, etüt çalışmaları ve çok daha fazlasını sunan Aka Koleji’nde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise programları bulunmaktadır.
Adres: Radyum Sokak No:21 Bahçelievler.
Telefon: 0212 557 27 72

5- Özel Ataşehir Bilgi Koleji
a+5b Eğitim Modeli sunan Bilgi Koleji, bu sayede hayata ve sınavlara hazırlama, kariyer planlama çalışmalarını akademik kadrolarla bütünleştirmiş durumda. Uzun yıllardır sunduğu kaliteli eğitim hizmeti ile adından bahsettiren Özel Ataşehir Bilgi Koleji, uzman öğretmen kadrosu ile en iyiyi vaadediyor.
Adres: Yenişehir Mah. Yanyol Cd. Çağlayan Sk. No: 22 Ataşehir.
Telefon: 0216 234 31 91

Eğer siz de İstanbul’daki en iyi kolejler ve en iyi özel okullar hangisi merak ediyorsanız listemizde yer alan İstanbul’daki kolejlere göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu