İstanbulSağlıkŞehir

İstanbul’da 10 Özel Hastane Tavsiyesi!

İstanbul özel hastaneler ile ünlü bir şehirdir… İstanbul’da sağlık hizmetlerinde hastane tavsiyesi arıyorsanız sizler için tavsiye niteliğinde yazı hazırladık. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve İstanbul’daki özel hastaneler tavsiyemizi merak ediyorsanız bu yazımız okuyabilirsiniz. buuON ekibi olarak sizlere İstanbul’da sağlık hizmetleri alabileceğiniz, 10 özel hastaneyi listeledik. Listemiz dizayn edilirken hastanelerin branş ve bölüm yelpazesi, sunduğu sağlık hizmetleri, tedaviler, oda konforu, tıbbi donanım gibi çok sayıda kriter ele alınmıştır. Hazırsanız İstanbul özel hastane arayışınıza yanıt bulacağınız 10 özel hastane listemize göz atabilirsiniz.

1- Acıbadem Hastanesi

Sağlık sektörüne ilk adımı 1991 yılında İstanbul’da atan Acıbadem, uzun yıllardır sürdürdüğü kaliteli hizmet ile ismini duyurmayı başardı. Acıbadem Sağlık Grubu olarak sağlık hizmetlerini sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin farklı illerinde ve yurt dışında da sürdürmekte. İstanbul’da birden fazla şubesi bulunan Acıbadem Hastanesi 18 ülkede hizmet veriyor.

İstanbul’da bulunan ve Acıbadem Sağlık Grubu’na ait hastane ve tıp merkezleri; Altunizade Hastanesi, Atakent Hastanesi, Bakırköy Hastanesi, Fulya Hastanesi, International Hastanesi, Kadıköy Hastanesi, Kozyatağı Hastanesi, Maslak Hastanesi, Taksim Hastanesi, Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, Bahçeşehir Tıp Merkezi, Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi, Etiler Tıp Merkezi, Göktürk Tıp Merkezi, Zekeriyaköy Tıp Merkezi, Sporcu Sağlığı Merkezi.

Telefon: 444 55 44


2- Avicenna Hastanesi

İlk olarak 2006 yılında İstanbul Esenler’de kurulan Özel Avicenna Hastanesi, daha sonra İstanbul’da farklı ilçelerde de sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Aktif olarak hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası’nda özel hastane hizmetleri sunmaktadır.

Kartal, Ataşehir ve Kağıthane’de (Gültepe) hastaneleri bulunmaktadır. Tıbbi alanda mükemmeli hedefleyen Özel Avicenna Hastanesi uzun yıllardır yüksek hasta memnuniyeti sunabilen hastaneler arasındadır. İstanbul Anadolu Yakası’ndaki özel hastaneler arasında öne çıkmaktadır.

Telefon: 0212 440 32 32


3- Avrasya Hospital

İstanbul’un köklü özel hastanelerinden biri olan Avrasya Hospital, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir. 1999 Yılından bu yana sağlık sektöründe hasta kabulü yapan Avrasya Hospital, üstün teknolojik donanımlı ameliyathaneleri ve deneyimli uzman doktor kadrosuyla öne çıkmaktadır. Geceleri ana branşlara ait doktor bulundurması da yine Avrasya Hospital’ın önemli avantajlarından biri.

Telefon: 0212 665 50 50


4- Ethica İncirli Hastanesi

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki özel hastaneler arasında yer alan Ethica İncirli Hastanesi, Bakırköy’de tam teşekküllü bir hastanedir. Bir çok bölüm ve alanda hizmet veren Ethica İncirli Hastanesi aynı zamanda Acil Servis hizmeti de bulunmakta.

Eğer İstanbul’da acil servisi olan özel hastaneler arıyorsanız Ethice İncirli bu konuda da taleplere yanıt verebilmektedir.

Telefon: 0212 414 37 37


5- Kolan Hospital

İstanbul’da beş farklı noktada hastanesi bulunan Kolan Hospital, Şişli, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri’de hizmet vermekte. Kolan Hastaneler Grubu, 1997 yılından bu yana kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri sunarak hasta sorunlarına çözüm üretmektedir.

Ayrıca İstanbul’da Koronavirüs testi yapan özel hastaneler arasında yer almasıyla da dikkat çekmektedir. Kolan Hastaneleri’nde Covid-19, PCR, Antikor testi yaptırabilirsiniz.

Telefon: 444 14 43


6- Medical Park Hastanesi

Türkiye’nin çeşitli illerinde şubeleri bulunan Medical Park hastanesi, İstanbul’da hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda özel hastaneleri bulunmaktadır. İstanbul’da Bahçelievler, Göztepe, Florya, Bahçeşehir, Gaziosmanpaşa, Fatih, Maltepe, Pendik ilçelerinde sağlık hizmeti alabileceğiniz Medical Park Hastaneleri, 1993 yılından bu yana Türkiye’de 15 ilde hizmet veriyor.

Tüm sağlık birimlerinde kaliteli hizmet sunabilen Medical Park Hastanesi, güvenle tedavi olabileceğiniz ve sağlık hizmetleri alabileceğiniz hastaneler arasında yer alıyor.

Telefon: 444 44 84


7- Medicine Hospital

İstanbul Bağcılar’da bulunan Medicine Hospital, 1998 yılında kurulmuş ve o günlerden bu günlere hastaların güvenini kazanmış, tıbbi alanda hizmet veren sağlık kuruluşlarından biridir.

Aynı zamanda Atlas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’dir. 400 Yatak kapasitesi ile aynı anda çok sayıda hastaya konaklama imkanı sağlayabilmektedir.

Telefon: 444 02 05


8- Memorial Hastanesi

İstanbul’da birden fazla noktada hizmett veren bir diğer özel hastane Memorial Sağlık Grubu’na ait. Şişli, Ataşehir, Bahçelievler’de sağlık hizmetleri veren Memorial Hastaneleri, ilk hizmete 2000 yılında başladı. Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Memorial, farklı şehirlerde de tıbbi alanda hizmet vermektedir.

Telefon: 444 78 88


9- Özel A Hastanesi

İstanbul Bahçelievler’de hizmet veren Özel A Hastanesi, bir çok sağlık problemine yanıt verebilen branşları bünyesinde bulundurmaktadır. Deneyimli uzman doktorlar ile hizmet vermekte olan Özel A Hastanesi, Bahçelievler ilçesinde öne çıkan özel hastaneler arasında yer alıyor.

Telefon: 0212 656 86 00


Sizlere İstanbul’da hizmet alabileceğiniz İstanbul’daki özel hastaneler tavsiye listesi ile sağlık hizmeti almanıza rehber olabilecek yazı sunduk. Siz de İstanbul’daki özel hastaneler ile ilgili bir araştırma yapıyorsanız bu yazımız faydalı olacaktır. Ayrıca İstanbul Diş Hekimleri listemize de göz atabilirsiniz.

Not: Liste alfabetik olarak sıralanmıştır. Listeyle ilgili talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu