Mekan

İstanbul’daki En iyi Özel Aile Plajları 2023 fiyat listesi

İstanbul’daki en iyi özel aile plajları sizler için araştırdık. Alacağınız hizmetler ve fiyat listesi konusunda merak ettiğiniz tüm detaylar En iyi Özel aile plajları altında ulaşabileceksiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında olan deniz için yüzlerce kilometre gitmeden İstanbul ve çevresinde kısa mesafe ile denizin keyfini yaşayacağınız bir çok plaj yer alıyor. Verdikleri hizmetler ile misafirlerini oldukça memnun eden bu özel aile plajları özellikle aile konusuna çok hassas davranıyor. Aileniz ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bu tür tesislere bayan olmadan tek bir erkeğin yada erkek arkadaş grubunuz ile giriş yapmanız mümkün olmuyor. Ailece gidebileceğiniz İstanbul’daki özel aile plajları hizmetler ve fiyatları ile dikkat çekiyor. 

istanbul ve çevresinde en iyi özel aile plajları 

Solar Beach 

Kilyosun en iyi plajları arasında gösterilen Solar Beach Özel aile plajları arasında ilk sırayı alıyor. Yaklaşık olarak 1 km uzunluğunda kum plajı ile istanbul’da yaşayanlar için oldukça makul olan bu özelliği ile misafirlerine deniz ve kumun eşsiz güzelliğini sunuyor. Karadeniz sularında keyifli vakit geçirmeniz için tesis içerisinde her şey düşünülmüş. Giriş ücretli olduğundan şezlong için ekstra ücret ödemezsiniz. Sadece dışarıdan yemek ve içmek için herhangi bir şey yanınızda götüremiyorsunuz. Tesis içerisinde bir çok imkan yer alırken ekstra ücret karşılığında faydalanabiliyorsunuz. 

Baykuş Plajı

Kısırkaya gümüşdere arasında kalan mimar sinan üniversitesi kontrolünde olan plajdır. 2022 ağustos itibari ile tam ücret 150 TL öğrenci iseniz 50 tl alınıyor. Otopark için bu ücretten ayrı olarak 25 TL ödüyorsunuz. -Girişte çift olma zorunluluğu yok. İçerdeki yiyecek içecek fiyatları ortalama kilyos plajları düzeyinde . ( Bir hamburger 100 bir tavuk burger 90 TL Americano 40 TL latte 60 tl ) – Yiyecek içecek girişi yasak ,  3 platform var ister kumda ister ahşap üstü yastık ya da şezlonglarda uzanın. Alkol tüketimi ve satışı yasak olan tesiste aileniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fiyatlar sürekli olarak değişkenlik göstereceğinden güncelleme yapılacaktır. Klasik karadeniz olmasından ötürü dalgalı bir denize sahip olan tesis için cankurtaran timleri tarafından sürekli olarak gözetim halinde olduğunuzu unutmayın.

Tırmata Beach

İstanbul’daki aile plajları arasında en çok tercih edilen Tırmata Beach için damsız girişi yasak. Aile olarak girebiliyor yada yanınızda bir bayan olması şart. Dışarıdan yiyecek veya içecek girişi yasak , girişte arama yapılıyor. Giriş ücreti ile birlikte şezlong ücretsiz olarak veriliyor. İçeride bulunan Restaurant ile dilediğiniz yiyecek ve içecek imkanlarından ücret karşılığı faydalanabiliyorsunuz. Hafta içi ve haftasonu giriş ücretlerinde farklılık gösterebiliyor. Öğrenci veya farklı özel bir indirim uygulanmıyor. Herkes için aynı ücret geçerli. Tesiste otopark ücretsiz olduğu gibi bir çok imkan tesis içerisinde mevcut. Misafirler tarafından da tam oy almış bu tesis 2023 yaz aylarına damgasını vuracak durumda. 

Burç Beach 

İstanbul’daki tercih edilecek aile plajları arasında yer edinen Burç beach Boğaziçi üniversitesinin Gümüşdere kampüsünde yer almasının yanı sıra geçtiğimiz yaz aylarında deneyimleyen kullanıcılar oldukça memnun. Fiyatların bu yıl ne şekilde bir rol alacağı merak konusu olurken 2023 yaz sezonu başlaması ile birlikte İstanbul’da yaşayanların uğrak noktası olan İstanbul’daki Özel plajlar fiyat konusunda misafirlerini şaşırtacak durumda. Enflasyon yükselmesi ile birlikte bir çok kişinin ilk olarak fiyat konusunda dikkat çekiyor olması tatil yapacaklar için merak konusu. Burç beach içerisinde şezlong giriş ücretine dahil oluyor. Aile ile gidebileceğiniz Burç beach içerisinde alkol satışı serbest. 

Suma Beach

Alkollü Plajlar arasında yer alan suma beach bir çok sanatçının konserine de yer veriyor. Canlı DJ performanslarının yanı sıra güzel vakit geçirebileceğiniz etkinliklerde plaj içerisinde mevcut. Hafta sonu daha kalabalık olan bu mekan hafta için daha az yoğunlukta geçiyor. Giriş ücreti 2022 yılında 300 TL ile şezlong ve otopark dahil ödeme yapıyorsunuz. 2023 yaz aylarındaki fiyat konusunda net bir bilgi yok. Yabancı misafir ağılıklı olan bu mekan için giriş şartları da bulunmuyor. Sadece dışarıdan yeme içme konusunda titizler. Fiyat konusunda misafirlerin genel olarak tutumu uygun olarak görünüyor. Ziyaret eden bir çok misafirin fiyat konusunda çok abartılı olmadığı anlaşılıyor. Karadenizin dalgalı denizi olması dikkat edilmesi gereken noktalardan biri. Dalga ve rüzgar takibi yaparak Kilyos plajlarını tercih edebilirsiniz. Zira dalgalı denize girmek cankurtaranlar tarafından engelleniyor. 

 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu