Otomobil

İstanbul’daki En İyi Özel Servis Tavsiyesi BMW Peugeot Renault

Araç arızları ve rutin bakımlarınız için ihtiyaç duyacağınız özel servisler en uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunuyor. Fakat istanbul’daki en iyi özel servis arayışı içindeyseniz sizler için listelediğimiz en iyi özel araç servislerini inceleyin.

Özel servisler , yetkili servislerin dışında araçlarınıza profesyonel ustalar tarafından hizmet verilen ve daha uygun fiyatlar ile tamir ve bakım gibi isteklerinizi yerine getiren işletmeler oluyor. Özellikle faiş fiyat veren yetkili servislerin aksine aynı işlemleri yaptığınız özel servislerin neredeyse yarı yarıya fiyat farkına sahip olabiliyorsunuz. Garantisi biten araçların bu gibi servislerde tamir ve bakım gibi ihtiyaçlarının giderilmesi ekonomik koşullarda çok daha uygun olacağından en iyisi araştırılıyor. 

Özel servisleri listelemeden önce özel yetkili servis tavsiyeleri ve kullanıcı yorumları dikkate alınarak yapıldığından aynı durumlar ile karşılaşmanız garanti edilmemektedir. Her müşterinin yaşadığı arıza farklı olduğu gibi aynı beklenti içine girilmemesi gerekiyor. 

İstanbul’daki En iyi Özel Servis Önerileri

En iyi peugeot özel servisi istanbul

1- Pax Otomotiv-Peugeot Özel Servis

Güngören sanayi sitesinde en çok tercih edilen özel peugeot servisi olan pax otomativ ile deneyimli ustalar ile araçlarınızı emin ellere teslim edebileceksiniz. 

Adres: Ziya Gökalp Mah., Bağcılar – Güngören San. Sit. 17 BLOK No: 54 – 56, 34490 Başakşehir/İstanbul
Telefon: 0532 691 79 70

2-Teknik Oto Özel Servis Murat ve Cem usta

Araçları aynı gün hızlı şekilde sorunlarını gideren  iki usta zeytinburnu bölgesinde müşterilerine hizmet veriyor. Özel servislerin genel olarak yaşattığı sıkıntılardan uzak hizmet almak için tercih edebilirsiniz.

Adres: Topkapı, Cevizlibağ Çırpıcı Yolu Fırat Sanayi Sitesi Numara 14 Topkapı, 34010 Zeytinburnu/İstanbul
Saatler:
Telefon: 0536 367 14 15 

3-Peugeot & Citroen Özel Servisi – Oto Şenkaya

Kaporta, boya, mekanik , şanzıman gibi genel olarak araç sürücülerinin en çok yaşadığı sorunları tecrübeli ekibi ile müşterilerine karşı en iyi sunan firma olma özelliği sayesinde misafirlerin sorunlarını daha ekonomik şekilde çözüyor. 

Adres: Sefaköy Fevzi Çakmak Mah. Güldallar 1 San. Sitesi No: 1/B, 34295 Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: 0532 433 97 32

4-Citroen Peugeot Özel Servis Şeker Oto

Zeytinburnu bölgesinde en iyi özel araç servisi arıyorsanız firmayı ziyaret edebilirsiniz. Oto sanayi bölgesinde araçlarınızın bakımlarını ve makanik onarımlarını yapabileceğiniz özel servis.

Adres: Topkapı, Fırat Oto, Cevizlibağ Yedikule Çırpıcı Yolu, Sanayi Sitesi No:77, 34020 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0850 532 0709

En iyi BMW Servisi İstanbul

1-Çınar Oto BMW servisi özel

Esenyurt bölgesinin en iyi BMW özel servisi olan çınar oto ile tecrübelerini en iyi şekilde müşterilerine sunuyor. Ekonomik olarak araç bakımı ve mekanik anlamda hizmet alacağınız firma hafta sonu cumartesi dahil çalışmaktadır. 

Adres: koza mah 1699 sok evren otosanayi sitesi 13a blok no:, D:1, 34538 Esenyurt/İstanbul
Telefon: 0531 518 88 62

2-Merter BMW Servisi – BMR Premium Car Service

Topkapı oto sanayi içinde bulunan firma BMW marka model farketmeden şanzıman dahil olmak üzere bir çok alanda araç sahiplerine hizmet veriyor. 

Adres: Mehmet Nesih Özmen, Sedir Sk. No: 3, 34173 Güngören/İstanbul
Telefon: (0212) 482 72 58

3-Star BMW Servisi Başakşehir

Dolapdere sanayi sitesi içerisinde bulunan lokasyonu ile müşterilerine hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımları ile hizmet sunuyor. BMW marka araçlar için tercih edeceğiniz özel bmw servisleri sadece istanbul içine hizmet veriyor.

Adres: Dolapdere Sanayi Sitesi 22. Ada, 34670 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
Telefon: 0532 211 46 50

En iyi renault Özel servisi istanbul

1-Ufuk Oto Özel Renault Servisi

İyi hizmet ve güleryüzlü ekip ile araç sorunlarınızı en hızlı ve deneyimli şekilde gideren firma. Sanko sanayi sitesinde yer alan firma istanbul’da hizmet veriyor. 

Adres: Esentepe Mah. 2975. Sk Sanko Sanayi Sit. A/1 Blok No:17A, 34265 Sultangazi/İstanbul
Telefon: (0212) 668 26 78

2-Başak Renault Özel Servis

Bağcılar oto sanayi sitesinde hizmet veren özel renault servisi başak firması model araçlarınızın kilometre bakımlarını , yedek parça değişimlerini itina ile yapıyor. 

Adres: İkitelli OSB Bağcılar Güngören SAN Sit 20 Blok No, D:6, 34490 Başakşehir/İstanbul
Telefon: (0212) 549 00 55

3-Ergüden Otomotiv Renault Özel Servis İkitelli

ikitelli dolapdere sanayi sitesinde bulunan işletme renault marka araçların özel bakım ve onarım işlemlerini profesyonel ekibi ile yapıyor. Zamanında teslim ve özenli işçilik ile ekonomik olmasının yanı sıra hızlı işlemleri ile tercih edilmekte.

Adres: DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ 22. ADA NO:22 İKİTELLİ, 34490 Başakşehir/İstanbul
Telefon: (0212) 549 24 42

Özel servislere gitmeden önce randevu almayı unutmayın!

Özel servis Garantiyi Bozar mı?

Yeni bir araç aldınız ve yetkili servisin size verdiği fiyatlar yüksek geldi. Bu nedenle özel servise gitmek istiyorsunuz fakat aklınızda garantinin bozulması gibi bir konu var. Bu durumda yapmanız gereken yetkili servisi aramanız ve yapılacak işlem sonucunda garantinin bozulması konusunda bilgi almanız olacaktır. Nedeni ise bir çok model ve marka kendi içerisinde yapılan işlemin garanti dışı kalacağı yönünde yorumlar yapmaktadır. Garantili aracı özel servise götürerek yaptıracağınız bakımlar bile garanti dışı kalmasına sebep olabilmektedir. 

Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu