İzmirKonaklamaŞehir

İzmir Havalimanı’na Yakın En İyi 10 Otel Tavsiyesi!

İzmir’e gelmeyi planlıyorsanız ve Gaziemir’de, havalimanına yakın otel arıyorsanız listemiz İzmir Havalimanı’na yakın oteller listesini kapsamaktadır. Liste hazırlanırken çok fazla kriter ele alınmış olup, havalimanına yakın yerlerdeki oteller baz alınmıştır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir ilçe sınırları içerisinde olduğu için aynı zamanda Gaziemir’deki oteller listesi olarak da değerlendirilebilmektedir. Sunulan hizmet kalitesi, havalimanına yakınlık derecesi, müşteri memnuniyeti, otel hizmetleri, özellikleri, otopark durumu, gibi kriterlere sahip oteller listemizde yer almaktadır. İşte İzmir Adnan Menderes Havalimanı yakınındaki Gaziemir Otelleri.

1- Double Tree by Hilton Hotel Airport
İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gelecek olup konaklama yapmak isteyenler Double Tree by Hilton havalimanına sadece 10 dakika mesafe uzaklıkta. İzmir Havalimanı çevresinde bulunan Double Tree by Hilton İzmir Airport lüks bir konaklama istiyorsanız tercih edebileceğiniz kusursuz bir oteldir. İzmir havalimanına yakın otel olması sebebiyle de sıkça tercih edilmektedir.
Adres: Fatih, Ege Cd. 4A, Gaziemir.
Telefon: 0232 498 00 35

2- Tav Airport Hotel Izmir
İzmir Havalimanı içerisinde bulunan otellerden bir diğeri ise Tav Airport Hotel’dir. Havalimanı içerisinde konumlandırılmış olan otel, havalimanında konaklamak isteyenler için oldukça ideal. Listenin ilk sırasında yer alan Hilton gibi lüks diyebileceğimiz bir oteldir.
Adres: Dokuz Eylül Mahallesi, Adnan Menderes International Airport, Gaziemir.
Telefon: 0232 273 73 03

3- Orty Airport Hotel
Havalimanı içerisindeki bir diğer otel olan Orty Airport Hotel, havalimanından fazla uzaklaşmak istemeyenler için tercih edilebilir. İyi hizmet ve kaliteli konaklama tercihinde bulunmak isteyenlerin gözü kapalı şekilde tercih edebilecekleri oteldir.
Adres: Dokuz Eylül Mahallesi, Adnan Menderes Havaalanı, Gaziemir.
Telefon: 0232 274 71 71

4- Extenso Hotel
Gaziemir’in merkez noktasında bulunan Extenso Hotel, konum itibarı ile listede en iyilerden biri diyebiliriz. Gaziemir’in en işlek caddesi olan Akçay caddesi üzerinde konumlanmış olan otel, konaklamayı şehir ile iç içe olmak isteyenler için fazlasıyla ideal.
Adres: Gazi Mahallesi, Akçay Cd. No:218, Gaziemir.
Telefon: 0232 204 09 09

5- Mia City Hotels
İzmir Havalimanı’na yakın oteller arasında yer alan bir diğer otel de Mia City Hotels. Konum itibarı ile Gaziemir’in merkez bir diğer noktasında bulunan Mia City Hotels, size konaklamayı en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir. Güler yüzlü personelleri ve kaliteli hizmet ile birlikte Gaziemir’de konaklama yapmak isteyenler için ideal tercihler arasında.
Adres: Dokuz Eylül, Akçay Cd. No:125, Gaziemir.
Telefon: 0232 220 83 83

6- Luis Otel İzmir
Modern dekorasyonu ile dikkat çeken Luis Otel İzmir, fazlasıyla memnun edici kaliteli hizmete sahip. Ayrıca odaları oldukça dikkat çekici şekilde dekore edilmiş. Havalimanı’na çok kısa bir mesafede bulunan Luis Otel İzmir, Gaziemir’deki yeni otellerden biridir. Buna rağmen kısa sürede ciddi müşteri kitlesi edinebilmiş iyi otellerden biridir.
Adres: Dokuz Eylül, Önder Cd. No: 117, Gaziemir.
Telefon: 0232 251 43 43

7- Suya Hotel
Eğer çok lüks bir otel aramıyorsanız ve sizin önceliğiniz havalimanına yakınlık, hijyen, iyi yemekler ve kaliteli hizmet ön plandaysa tercih edebileceğiniz otellerden biri de Suya Hotel. Havalimanı’na bir kaç kilometre mesafede bulunan Suya Hotel, küçük bir işletme olmasına rağmen beğeni almayı başarabilen kaliteli hizmete sahiptir.
Adres: Dokuz Eylül, Mahallesi, 315. Sk. No:34, Gaziemir.
Telefon: 0232 274 57 57

Eğer siz de Gaziemir’de, İzmir Havalimanı’na yakın oteller araştırması yapıyorsanız listemize göz atabilirsiniz.

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 0 Oyunuz: 0]

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. 3 Yıldır Ankara’dan İzmir’e mekik dokuyorum ve genelde belirttiğiniz otellerde konaklama yapıyorum çok da memnunum. Naçizane görüşüm listede belirtilen tüm oteller oldukça başarılı. 3 tanesi hariç 7 tanesinde konaklama yaptım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu