GüzellikHizmetİzmirMekan

İzmir’de En İyi 10 Lazer Epilasyon Merkezi Tavsiyesi!

Eğer İzmir’deyseniz ve lazer epilasyon hizmeti almak istiyorsanız İzmir’deki en iyi lazer epilasyon merkezi neresi? sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Nitekim, lazer epilasyon uygulamalarının yer aldığı sektörde doğru mekan ile buluşmadıysanız istediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkün değil. Lazer epilasyon merkezleri, sundukları epilasyon hizmetleri ile vücudunuzda istenmeyen tüyleri yok edebilir. buuON ekibi olarak, lazer epilasyon uygulamalarından en yüksek verimi alabileceğiniz, hizmet kalitesini kanıtlamış ve daimi ziyaretçileri bulunan İzmir en iyi 10 lazer epilasyon merkezi tavsiye listesi hazırladık. Liste hazırlanırken müşteri memnuniyeti, ziyaretçi yorumları, kullanılan cihazların verimliliği, uygulama konforu, hijyen kuralları, çalışanların tecrübesi, işletme istikrarı gibi çok sayıda kriter ele alınmıştır. İşte lazer epilasyon hizmeti alabileceğiniz, sizler için hazırladığımız İzmir’deki en iyi lazer epilasyon merkezleri tavsite listemiz.

1- Derma FaMe (Gaziemir)

İzmir’de yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan lazer epilasyon merkezlerinden biri olan Derma FaMe Güzellik, istenmeyen tüylerde yüksek verimlilik oranı ile dikkat çekiyor. Sunduğu hizmet kalitesini koruma başarısı gösteren Derma FaMe Güzellik, hem kadın hem de erkek ziyaretçilere epilasyon hizmeti vermektedir. Ayrıca geniş hizmet yelpazesi sayesinde ziyaretçilerin tüm isteklerine de cevap verebilmektedir.
Telefon: 0232 251 90 51
Adres: Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8-3 C, 35410 Gaziemir/İzmir

2- Wow World Of Woman Estetik ve Güzellik (Karşıyaka)

Karşıyaka Bostanlı’da hizmet vermekte olan Wow World Of Woman Estetik ve Güzellik, bulunduğu bölge itibarı ile öne çıkan lazer epilasyon hizmeti veren güzellik salonlarından biridir. Sunduğu kaliteli hizmet sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlamış bulunmaktadır. Ayrıca solaryum hizmeti vermesi de dikkat çekiyor.
Telefon: 0 232 999 47 59
Adres: Bostanlı, 6346. Sk. No:25, 35590 Karşıyaka/İzmir

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 1 Oyunuz: 2]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu