HizmetİzmirMekan

İzmir’de Hifu Yapan En İyi 10 Mekan Tavsiyesi!

Eğer İzmir’deyseniz ve HIFU yaptırmak istiyorsanız İzmir’de hifu yapılan yerler listemiz buuON ekibi tarafından sizler için özenle oluşturuldu. Hifu uygulaması, son yıllarda fazlaca duyuluyor olsa da son 50 yıl içerisinde sağlık ve güzellik alanında sıkça kullanılan bir yöntem. Teknolojinin ilerlemesi ile etkisinin ve uygulama kullanım alanının genişlemesi ile birlikte daha fazla rağbet gören bir uygulama haline gelen HIFU, ünlüler tarafından da tercih edilen bir uygulama haline gelmiş durumda.

Hifu Nedir?
Hifu, ameliyatsız olarak cerrahi bir müdahale yapılmadan gençleştirme sağlayan günümüzün en popüler ve en etkili uygulamasıdır. Yüksek ses dalgaları ile cildin fasya dokusuna ulaşılır ve orada hasar bırakarak doğal yollardan yenilenme tetiklenir. Bu sayede uygulama bölgesinde germe ve toparlama sağlanır. Sarkmalarda toparlama sağlar, çizgileri ise azaltır ve yok eder, cilde daha genç bir görünüm kazandırır. Günümüzde bir çok ünlü tarafından da tercih edilmektedir. Özellikle cerrahi bir operasyon olmaması sebebiyle uygulama yapan kişinin sosyal hayatı olumsuz etkilenmez. Herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Uygulama sırasında hafif bir acı hissiyatı olsa da anestezik kremler eşliğinde uygulamanın yapılması, bu acının hissedilmemesini veya minimum seviyede hissedilmesini sağlamaktadır.

Hifu Nerede Yaptırılır?
Hifu yaptıracağınız yer büyük önem arz eder. Uygulamayı yapan kişinin HIFU uygulama eğitimi almış olması, uygulamayı yapabilir belgesinin olması, uygulama konusunda tecrübesinin bulunması, güvenilir bir mekanda uygulamanın yapılıyor olması önemlidir. Nitekim buuON tarafından oluşturulan bu liste bu sebeplere bağlı olarak sadece belirtmiş olduğumuz kriterlere sahip işyerlerini listelemektedir.

İzmir’de Hifu Yapan Yerler!

Listede yer almak istiyorum!
Tıkla Oy ver
[Toplam: 2 Oyunuz: 5]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu